З початку року у Хмельницькому суттєво зросли податкові надходження

Протягом січня-травня 2018 року Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області проадміністровано до бюджетів усіх рівнів 3 мільярди 665 мільйонів гривень податків та зборів. Це на 789,4 мільйона гривень, або на чверть перевищує показники попереднього року.

До державного бюджету забезпечено збір надходжень у сумі 1 мільярд 546 мільйонів гривень. Таким чином індикативне завдання по платежах виконано на 102,4 відсотка, додатково отримано 36,5 мільйона гривень.

Особливо помітним є ріст надходжень податку на прибуток – його платники краю сплатили в сумі, що на 60,5 відсотка перевищує індикативний показник. Розмір додаткових надходжень при цьому сягає 73,5 мільйона гривень.

Місцеві бюджети Хмельниччини отримали 2 мільярди 119 мільйонів гривень податків і зборів. Забезпечено темп росту на рівні 124 відсотка, що у грошовому виразі становить 412,9 мільйона гривень. Загалом виконання індикативу склало 109 відсотків, а це значить, що у розпорядження територіальних громад додатково надійшло 167,5 мільйона гривень.

«Показово, що у ході зустрічей з бізнесом ми робимо постійний акцент на тому, що сумлінно сплачувати податки – це престижно і патріотично. При цьому представники промислової та підприємницької спільноти у діалозі, як мовиться, виявляють змагальність і самі наголошують на тому, що вони сплачують податки прозоро і сумлінно. Власне це і є реальне й результативне наповнення бюджетів усіх рівнів, яке забезпечує соціально-економічний поступ. Ще одна складова системного бюджетного процесу – сучасне і якісне сервісне обслуговування платників, яке створює рівні і конкурентні умови для роботи бізнесу», – підкреслив начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Схоже

Метою перебування на Хмельниччині Надзвичайного і Повноважного Посла Швеції в Україні Мартіна Хаґстрьома було обговорення міжнародного і двостороннього співробітництва у сфері економіки та інвестицій. Королівство Швеція є одним із зовнішньоекономічних партнерів Хмельницької області і на даний час бізнес-спільнота регіону розширює торгово-економічні відносини зі Швецією. Так, до Швеції у 2017 році експортовано послуг на 37,2 тисячі доларів США […]

Протягом першого півріччя 2018 року платниками податків Хмельниччини до державного бюджету мобілізовано 1,8 мільярда гривень з темпом росту надходжень до минулого року 130 відсотків, що у грошовому виразі становить 414 мільйонів гривень. У структурі держбюджету половину надходжень займають податок на додану вартість та податок на прибуток. Так, з початку року отримано 200 мільйонів гривень податку […]

За повідомленням Хмельницької митниці ДФС, протягом першого півріччя з Польщі на терени краю ввезено різноманітної продукції на суму 995 мільйонів гривень, що складає 15 відсотків від вартості всього імпорту. З-поміж найбільш запитуваних товарів – запасні деталі до автомобілів; зброя бойова, прокат сталевий, напівпричепи та сідельні тягачі,мийні засоби. На другому місці російський імпорт, фактурна вартість якого […]