З початку року у Хмельницькому суттєво зросли податкові надходження

Протягом січня-травня 2018 року Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області проадміністровано до бюджетів усіх рівнів 3 мільярди 665 мільйонів гривень податків та зборів. Це на 789,4 мільйона гривень, або на чверть перевищує показники попереднього року.

До державного бюджету забезпечено збір надходжень у сумі 1 мільярд 546 мільйонів гривень. Таким чином індикативне завдання по платежах виконано на 102,4 відсотка, додатково отримано 36,5 мільйона гривень.

Особливо помітним є ріст надходжень податку на прибуток – його платники краю сплатили в сумі, що на 60,5 відсотка перевищує індикативний показник. Розмір додаткових надходжень при цьому сягає 73,5 мільйона гривень.

Місцеві бюджети Хмельниччини отримали 2 мільярди 119 мільйонів гривень податків і зборів. Забезпечено темп росту на рівні 124 відсотка, що у грошовому виразі становить 412,9 мільйона гривень. Загалом виконання індикативу склало 109 відсотків, а це значить, що у розпорядження територіальних громад додатково надійшло 167,5 мільйона гривень.

«Показово, що у ході зустрічей з бізнесом ми робимо постійний акцент на тому, що сумлінно сплачувати податки – це престижно і патріотично. При цьому представники промислової та підприємницької спільноти у діалозі, як мовиться, виявляють змагальність і самі наголошують на тому, що вони сплачують податки прозоро і сумлінно. Власне це і є реальне й результативне наповнення бюджетів усіх рівнів, яке забезпечує соціально-економічний поступ. Ще одна складова системного бюджетного процесу – сучасне і якісне сервісне обслуговування платників, яке створює рівні і конкурентні умови для роботи бізнесу», – підкреслив начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Схоже

Веселе навчання, корисні знання і приємна атмосфера – все це пропонує Школа фінансового успіху від ЮніорБанку. І хмельницькі школярі мають можливість навчатися у ній абсолютно безкоштовно. «Бізнес-Школа – це цикл захопливих занять для дітей від 6 до 17 років, на яких дитина отримує відповіді на безліч важливих питань: як накопичувати, інвестувати, будувати комунікації в мережі Інтернет, як […]

За п‘ять місяців поточного року експортно-імпортний товарообіг суб‘єктів господарської діяльності, які обслуговуються на Хмельницькій митниці ДФС, склав 9 мільярдів 606 мільйонів гривень. У порівнянні з 2017 роком досягнутий зовнішньоторговельний  баланс зріс на 2,5 мільярда гривень. При цьому вартість експортованих товарів становить 3 мільярди 717 мільйонів гривень, що на 33 відсотки більше від минулорічного показника. Також […]

За останній рік кількість українських підприємців, які обслуговуються в ПриватБанку, зросла більше ніж на 100 тис. Як повідомив керівник напрямку «МСБ» ПриватБанку Сергій Клюєв, на сьогодні ПриватБанк обслуговує рахунки понад 600 тис. українських підприємців, тоді як наприкінці квітня 2017 року кількість рахунків приватних підприємців у банку не перевищувала півмільйона. «Відкрити рахунок у ПриватБанку можна онлайн […]