З початку року у Хмельницькому суттєво зросли податкові надходження

Протягом січня-травня 2018 року Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області проадміністровано до бюджетів усіх рівнів 3 мільярди 665 мільйонів гривень податків та зборів. Це на 789,4 мільйона гривень, або на чверть перевищує показники попереднього року.

До державного бюджету забезпечено збір надходжень у сумі 1 мільярд 546 мільйонів гривень. Таким чином індикативне завдання по платежах виконано на 102,4 відсотка, додатково отримано 36,5 мільйона гривень.

Особливо помітним є ріст надходжень податку на прибуток – його платники краю сплатили в сумі, що на 60,5 відсотка перевищує індикативний показник. Розмір додаткових надходжень при цьому сягає 73,5 мільйона гривень.

Місцеві бюджети Хмельниччини отримали 2 мільярди 119 мільйонів гривень податків і зборів. Забезпечено темп росту на рівні 124 відсотка, що у грошовому виразі становить 412,9 мільйона гривень. Загалом виконання індикативу склало 109 відсотків, а це значить, що у розпорядження територіальних громад додатково надійшло 167,5 мільйона гривень.

«Показово, що у ході зустрічей з бізнесом ми робимо постійний акцент на тому, що сумлінно сплачувати податки – це престижно і патріотично. При цьому представники промислової та підприємницької спільноти у діалозі, як мовиться, виявляють змагальність і самі наголошують на тому, що вони сплачують податки прозоро і сумлінно. Власне це і є реальне й результативне наповнення бюджетів усіх рівнів, яке забезпечує соціально-економічний поступ. Ще одна складова системного бюджетного процесу – сучасне і якісне сервісне обслуговування платників, яке створює рівні і конкурентні умови для роботи бізнесу», – підкреслив начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Схоже

З точки зору росту експорту товарів до країн Європейського Союзу Хмельницька область показала вдвічі кращий результат, ніж загалом по Україні. Якщо по країні це в середньому 15-16 відсотків росту за минулий рік, то Хмельниччина показує понад 36,5 відсотка. Це свідчення розвитку економічної потужності краю, створення нових робочих місць, що приносить переваги як області, так і […]

Ефективний вид інвестицій доступний подолянам у ПриватБанку. У VIP-відділеннях фінустанови на Хмельниччині можна придбати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП). Державні цінні папери – це інструмент інвестування, що може стати вигідною альтернативою банківським валютним депозитам, – розповідає Юрій Чубенко, заступник директора Південно-Західного РУ ПриватБанку. – Емітентом ОВДП є Міністерство фінансів України. Існують документи лише в електронному […]

Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) завершили угоду купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що мають право оренди земельного банку. Угода була закрита після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ). Сума та умови угоди не розголошуються. Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність […]