І англійської навчити, і з Україною познайомитися: до Ізяслава приїхав волонтер з Великої Британії

На Хмельниччині вдосконалити свої знання із англійської мови мають можливість школярі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищуа, гімназія».

Уже другий рік поспіль до ізяславських школярів із Великої Британії приїжджає волонтер Джозеф Вільямс. На базі навчального закладу  діє табір із денним перебуванням «Промінь», де хлопці та дівчата відпочивають і вивчають англійську мову.
Іноземну мову діти опановують залюбки, бо у навчанні у використовуються ігрові та інтерактивні методи: англійською вони спілкуються ї носієм мови та один з одним, а ще в ігрових, концертних і розважальних програмах.

«Літній мовний табір – це творча атмосфера, де діти не просто з підручником намагаються щось сказати чи завчити і переказати. – розповіла начальник табору Віта Мороз. – Це навчання в дії, через гру, активне спілкування. Робота в нашому таборі націлена на групу дітей, які мають визначитися, що їх найбільше цікавить. Тоді у дітей є мотивація працювати».

6 червня в таборі діти провели презентацію проектів «My dreams» («Мої мрії») англійською мовою, які вони підготували. Школярі переглянули  відеоматеріали та мультимедійні презентації, підготовлені з волонтером Джозефом Вільямсом.

«Наше завдання – привернути увагу суспільства до того, що  Україні потрібна мода на вивчення іноземних мов. Тоді наша держава буде конкурентоздатною, а наша освіта – якіснішою», – зазначив заступник голови Ізяславської райдержадміністрації Володимир Левченко.

Крім мовної підготовки для дітей  у таборі проведено чимало заходів із ознайомлення гостя із культурою звичаями та історією Хмельниччини та України.

Волонтер із Великобританії  у таборі «Промінь» працюватиме до 12 червня.

Джерело

Схоже

На початку червня у м. Києві пройшла VІ Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018» Управління ризиками: від концепції до впровадження,  організатором якої виступило ДП «Редакція журналу «Охорона праці». Участь у конференції взяли і фахівці з охорони праці енергетичних підприємств, а саме українських АЕС. Під час конференції учасники ділились досвідом, щодо зниження рівня травматизму на […]

У черговому звіті перед громадою Хмельницького міський голова Олександр Симчишин відповів на питання, які найбільше бентежать містян. Зокрема, мер розповів про хід рементних робіт на дорогах Хмельницького, про втілення програми збереження довкілля – встановлення підземних контейнерів для побутових відходів та по реформу житлово-комунальної сфери, яка активно обговорюєиться мешканцями Хмельницького. Докладніше у сюжеті МТРК «Місто»:

Подарунки та подяки від народного депутата України Сергія Лабазюка отримали персонально працівники та колективи медзакладів Волочиського та Хмельницького районів Щороку в третю неділю червня в Україні відзначають професійне свято представники найбільш гуманної та благородної професії. Вони беруть на себе відповідальність та рятують життя пацієнтів. Переоцінити значення медичних працівників у житті кожної людини неможливо. Люди в […]