І англійської навчити, і з Україною познайомитися: до Ізяслава приїхав волонтер з Великої Британії | Поділля News
І англійської навчити, і з Україною познайомитися: до Ізяслава приїхав волонтер з Великої Британії

На Хмельниччині вдосконалити свої знання із англійської мови мають можливість школярі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищуа, гімназія».

Уже другий рік поспіль до ізяславських школярів із Великої Британії приїжджає волонтер Джозеф Вільямс. На базі навчального закладу  діє табір із денним перебуванням «Промінь», де хлопці та дівчата відпочивають і вивчають англійську мову.
Іноземну мову діти опановують залюбки, бо у навчанні у використовуються ігрові та інтерактивні методи: англійською вони спілкуються ї носієм мови та один з одним, а ще в ігрових, концертних і розважальних програмах.

«Літній мовний табір – це творча атмосфера, де діти не просто з підручником намагаються щось сказати чи завчити і переказати. – розповіла начальник табору Віта Мороз. – Це навчання в дії, через гру, активне спілкування. Робота в нашому таборі націлена на групу дітей, які мають визначитися, що їх найбільше цікавить. Тоді у дітей є мотивація працювати».

6 червня в таборі діти провели презентацію проектів «My dreams» («Мої мрії») англійською мовою, які вони підготували. Школярі переглянули  відеоматеріали та мультимедійні презентації, підготовлені з волонтером Джозефом Вільямсом.

«Наше завдання – привернути увагу суспільства до того, що  Україні потрібна мода на вивчення іноземних мов. Тоді наша держава буде конкурентоздатною, а наша освіта – якіснішою», – зазначив заступник голови Ізяславської райдержадміністрації Володимир Левченко.

Крім мовної підготовки для дітей  у таборі проведено чимало заходів із ознайомлення гостя із культурою звичаями та історією Хмельниччини та України.

Волонтер із Великобританії  у таборі «Промінь» працюватиме до 12 червня.

Джерело

Схоже

Як повідомили місцеві активісти, сьогодні вдень у Кривинському парку було помічено вантажне авто ЗІЛ-131 та людей, які вирізали тверді породи дерев за допомогою бензопили. Про це повідомляє відділ з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Кривинський парк — парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні. Розташований у селі Старий Кривин Славутського району Хмельницької області […]

Сьогодні, 14 березня, у Хмельницькому розпочався III економічний форум, присвячений інвестиційним можливостям області. Участь у заході беруть 70 підприємств Хмельниччини та представники з-за кордону. Зокрема, Польщі, Словаччини, Чехії, Канади, Китаю, Бельгії. Перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчова відзначила: її країна має великі напрацювання у сфері енергоефективності та харчової переробки. Наразі в України […]

Сьогодні, 14 березня, об 11 ранку на майданчику біля пам’ятника Богдану Хмельницькому, що біля залізничного вокзалу, лунали мелодії у виконанні військових музик. Військовий оркестр 8 окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних сил України долучився до флешмобу, який проходит у багатьох містах України в рамках акції до Дня добровольця. Військові виконали “Інтро”, фанфара «Україна», Церемоніальний […]