Фіскали Хмельниччини звітують про роботу: менше “тіні”, більше коштів до бюджету

Фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області з початку року провели ряд заходів з контролю за виплатою заробітної плати та дотриманням трудового законодавства.

Зокрема, в ході проведення перевірок на предмет дотримання трудового та податкового законодавства податківці виявили порушення у 74-х роботодавців – суб’єктів підприємницької діяльності. У результаті донарахування на порушників склали загалом  16,9 мільйона гривень, з яких  14,7 мільйона гривень складає податок на доходи фізичних осіб, 1, 8 мільйона гривень – ЄСВ та 438 тисяч гривень – військовий збір.

Також в ході проведення контрольно-перевірочних заходів податківці виявили та залучили до офіційного працевлаштування 1137 громадян, які не були оформлені працедавцями відповідно до вимог законодавства. При цьому до бюджету додатково мобілізовано 1,5 мільйона гривень ПДФО, 128 тисяч військового збору та 1,9 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Ще 576 осіб залучено до офіційної реєстрації як підприємців, ними до бюджету додатково сплачено понад 853 тисячі гривень податків та зборів.

Інформацію про ймовірні порушення при виплаті заробітної плати та використання найманої праці без оформлення трудових відносин щодо 25 роботодавців податківці передали до Управління Держпраці у Хмельницькій області. За результатами ж спільних заходів Управлінням Держпраці винесено постанови про накладення штрафу на загальну суму 1,7 мільйона гривень.

«Громадяни, які з різних причин погоджуються на тіньову зарплату та нелегальну зайнятість, самі себе позбавляють державного захисту, гарантованого їм законодавством про працю, а також належних пенсійних виплат у майбутньому», – нагадує начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Джерело

Схоже

Лідерство у формуванні об’єднаних громад утримує Житомирщина, Хмельниччина посідає друге місце у загальному рейтингу областей щодо формування ОТГ. Також на Хмельниччині найбільше старост обрано. У чому лідирують, а у чому відстають регіони, як розподіляються і використовуються кошти державної підтримки, що відбувається в секторах медицини, освіти, молодіжної та соціальної політики, адміністративних послуг – ці та багато […]

Народний депутат України від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Олександр Шевченко запросив 250 мешканців Хмельницького, Деражнянського, Дунаєвецького, Ярмолинецького, Красилівського, Старокостянтинівського Летичівского, Білогірського, Славутського, Ізяславського районів та міст Хмельницький, Кам’янеь-Подільський і Нетішин відвідати Буковель. Люди на власні очі переконалися, що зміни на краще – реальні, коли люди об’єднуються заради результату. Звідси місцеві мешканці уже давно […]

На автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам”янка на ділянці від м. Хмельницького у напрямку смт. Війтівці тривають ремонтні роботи.  На сьогодні, підрядником уже влаштовано верхній шар дорожнього покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону, протяжністю майже 10 км, поблизу села Малиничі. Окрім того, виконуються роботи із регенерації існуючого покриття та розширення проїзної частини, а також влаштовуються нижні шари дорожнього одягу на інших ділянках. […]