Фіскали Хмельниччини звітують про роботу: менше “тіні”, більше коштів до бюджету

Фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області з початку року провели ряд заходів з контролю за виплатою заробітної плати та дотриманням трудового законодавства.

Зокрема, в ході проведення перевірок на предмет дотримання трудового та податкового законодавства податківці виявили порушення у 74-х роботодавців – суб’єктів підприємницької діяльності. У результаті донарахування на порушників склали загалом  16,9 мільйона гривень, з яких  14,7 мільйона гривень складає податок на доходи фізичних осіб, 1, 8 мільйона гривень – ЄСВ та 438 тисяч гривень – військовий збір.

Також в ході проведення контрольно-перевірочних заходів податківці виявили та залучили до офіційного працевлаштування 1137 громадян, які не були оформлені працедавцями відповідно до вимог законодавства. При цьому до бюджету додатково мобілізовано 1,5 мільйона гривень ПДФО, 128 тисяч військового збору та 1,9 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Ще 576 осіб залучено до офіційної реєстрації як підприємців, ними до бюджету додатково сплачено понад 853 тисячі гривень податків та зборів.

Інформацію про ймовірні порушення при виплаті заробітної плати та використання найманої праці без оформлення трудових відносин щодо 25 роботодавців податківці передали до Управління Держпраці у Хмельницькій області. За результатами ж спільних заходів Управлінням Держпраці винесено постанови про накладення штрафу на загальну суму 1,7 мільйона гривень.

«Громадяни, які з різних причин погоджуються на тіньову зарплату та нелегальну зайнятість, самі себе позбавляють державного захисту, гарантованого їм законодавством про працю, а також належних пенсійних виплат у майбутньому», – нагадує начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Джерело

Схоже

Органами прокуратури Хмельницької області приділяється особлива увага законності використання земель державної та комунальної власності. Вжитими Старокостянтинівською місцевою прокуратурою заходами захищено інтереси держави у сфері охорони дитинства, які були порушені незаконною оборудкою із землею закладу освіти загальною площею 22 га. Зокрема, однією із шкіл Білогірського району за так званим договором соціального партнерства, без проведення аукціону та […]

У Хмельницькій області Старокостянтинівською місцевою прокуратурою за результатами вивчення стану законності у сфері публічних закупівель виявлено порушення вимог законодавства при використанні бюджетних коштів на закупівлю продуктів харчування для навчальних закладів. В лютому цього року між відділом освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради та одним із приватних підприємців району укладено ряд договорів про […]

Провідний фахівець управління кінологічного забезпечення Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС з Хмельницького Олександр Виноград у якості судді взяв участь у ІІІ Всеукраїнському чемпіонаті Національної поліції України з багатоборства кінологів, який проходив  у Дніпрі. Свою службову майстерність в ході чемпіонату демонстрували 28 кінологічних команд Національної поліції, Державної кримінально-виконавчої служби та Державної прикордонної служби України. […]