У Хмельницькому стартував конкурс інформаційно-промоційного відео

Управління культури і туризму Хмельницької міської ради запрошує до участі у відкритому конкурсі інформаційно-промоційного відео “PROMISTO”.

Метою такого конкурсу є формування привабливого позитивного образу міста Хмельницького як серед його жителів, так і за межами міста та країни засобами медійного мистецтва.

У Конкурсі можуть брати участь всі громадяни України, незалежно від місця проживання чи сфери занять, студії чи компанії, творчі колективи що спеціалізуються на створенні відеопродукції. Також участь у конкурсі безкоштовна.

Кожен учасник повинен завантажити на YouTube свій Відеоролик з доступом лише за посиланням і заповнити анкету-заявку на участь у конкурсі: https://goo.gl/forms/PSOtXJuFafnJsyZu1 . Можна подати не більше двох робіт

Усі Відеоролики, які подаються на Конкурс, мають бути відзнятими та виготовленими у 2018 році, оригінальними й вільними від прав третьої сторони.  Ролики повинні мати оригінальну ідею, цілісний динамічний сюжет, містити елементи візуальної ідентифікації міста, викликати почуття любові до Хмельницького та поваги до його історії, культури, традицій. За бажанням до Відеоролика можуть бути додані авторські пояснення щодо ідеї (текстовий опис).

Офіційне нагородження переможців Конкурсу пройде в рамках святкування Дня міста.

Переможець нагороджується дипломом та винагородою у вигляді грошової премії.

Винагороди розподіляються між призовими місцями наступним чином:

  • 1 місце – 15000 грн.
  • 2 місце – 12000 грн.
  • 3 місце – 10000 грн.

Детальніше за посиланням: https://kult.km.ua/uploads/files/2018/PROMISTO1.pdf

Схоже

На запрошення Громадської організації «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» цими вихідними співак дасть концерти у Славуті, Полонному та Шепетівці. Так, у п`ятницю, 21 вересня, в рамках святкування Дня міста, концерт Мірзояна розпочнеться о 21 годині на центральній вулиці Славути. У суботу, 22 вересня, свято міста відзначатимуть мешканці Полонного.  Виступ Арсена Мірзояна розпочнеться о 20 годині на […]

Прежити восени яскраві й неповторні враження у Хмельницькому пропонує містянам мерія. За інформацією Хмельницької міської ради, цьогоріч на подолян чекає врожайна мистецька осінь. Отож напередодні зимових холодів усі охочі мають чудову нагоду запастися «вітамінами» культурних подій.  

Хмельницький обласний художній музей запрошує хмельничан та гостей міста на відкриття виставки «Мокуліто». Вона презентуватиме твори відомої української художниці Оксани Стратійчук, виконані оригінальним японським методом плоского друку. Київська художниця Оксана Стратійчук визнана віртуозом графічних технік та емалі, її офорти й літографії добре відомі в Україні. Мисткиня  –  перший український графік, який опанував техніку мокуліто, а […]