У восьми районах області немає світла

Наразі на території Хмельницької області станом на 06:30 13 червня внаслідок сильних поривів вітру відключено від електропостачання 61 населений пункт, у 8 районах області.

  • Населені пункти у Волочиському районі:  Авратин, Щаснівка, Мочуленці, Павликівці.
  • Населені пункти у Деражнянському районі: Гришки, Згар, Кайтанівка, Майдан-Чернелівецький, Макарово, Садове, Стара Гута, Степівка, Березово, Богданівці, Верхній Дільниця.
  • Населені пункти у Ізяславському районі: Белиженці, Двірець, Заваденці, Калетинці, Клубівка.
  • Населені пункти у Кам’янець-Подільському районі: Голосків, Боришківці, Гуменці, Кам’янка, Колубаївка, Корчівка, Лисогірка, Привороття-2, Новолодимирівка, Привороття, Пудлівці, Сл.Гуменецька, Ульянівка, Велике Залісся, Залісся-2, Киселівка, Рихта, Сл.Рихтецька, Червона Діброва.
  • Населені пункти у Красилівському районі: Криворудка, Кучманівка, Новокриворудка.
  • Населені пункти у Новоушицькому районі: Глібів, Глібічок, Гута Глібівська, Джуржівка, Іванівка, Капустяни, Мержіївка, Новий Глібів.
  • Населені пункти у Полонському районі: Фадіївка.
  • Населені пункти у Теофіпольському районі: Бережинці, Волиця, Волиця-Польова, Кузьминці, Поляхова, Романово, Рідка. місто Славута.

Причиною є спрацювання автоматичної системи захисту електроліній та електророзподільного обладнання

Аварійними бригадами ПАТ «Хмельницькобленерго» проводяться роботи по відновленню електропостачання.

Силами оперативно-рятувальних підрозділів області проведені роботи по розчистці 8 дерев у Камянець-Подільському районі 4 дерева, Теофіпольський район 1 дерево, Летичівський район 1 дерево та Хмельницький район 2 дерева.

Схоже

Хмельничанин, який 11 грудня перебував у хмельницькому торговельному центрі “Luxury”, розповів про надзвичайну подію. Він стверджує: перед тим, як проводка не витримала, у ТЦ почали проводити ремонтні роботи: Робочі включили бетономішалку. Проводка не витримала. Все було швидко. Дим, тріск. Свідок події забажав лишитися не названим. Але зізнався: на його думку, у торговельному центрі не подбали […]

У хмельницькому торговельному центрі  “Luxury” на вул. Проскурівській, поблизу залізничного вокзалу, сталася надзвичайна ситуація. За попередніми даними, на четвертому поверсі закладу виникли негаразди з електрощитовою. Проблему швидко усунули надзвичайники. Фото – Andriy Popyk

У Кам’янці-Подільському Хмельницької області протягом 4-5 грудня відбуватиметься штабне тренування, яким керуватиме голова Дерслужби з надзвичайних ситуацій України. До участі у штабному тренуванні залучаються керівний склад органів управління у сфері цивільного захисту обласної та районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міст обласного значення, чергові служби райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міст обласного значення, евакуаційні органи та керівники […]