Юна боксерка з Хмельницького виборола срібло на чемпіонаті Європи з боксу

З 5 по 12 червня  у місті Софія, що в Болгарії, відбувся Чемпіонат Європи з боксу серед жінок. У складі збірної України виступала вихованка ДЮСШ № 2 «Авангард» та ШВСМ Хмельницького, Марія Боруца (75 кг.).

Учениця одних з кращих тренерів України, Анатолія та Андрія Чумакових, Марія Боруца впевнено крокувала до фіналу.

Так, у 1/4 фіналу, вона впевнено перемогла представницю Угорщини Наги Тімеа (NAGY Timea), а у півфінальному двобої – уельську спортсменку Лауру Пріце (PRICE Lauren Louise).

На жаль, у напруженому та рівному фінальному двобої, Марія Боруца поступилася нідерландській спортсменці Ноучке Фортиюн (FONTIJN Nouchka Mireille), виборола для української збірної срібну медаль Чемпіонату Європи.

Варто відзначити, що срібна медаль хмельничанки Марії Боруци – це найвища нагорода, яку виборола жіноча збірна України з боксу на цьогорічному Чемпіонати Європи.

Схоже

Перші змагання у 2019 році скелелази з Нетішина розпочали із здобуття першого та другого місць. На Всеукраїнських змаганнях, які проходили 11-13 січня в місті Кам’янці-Подільському, спортсмени клубу “Вершина” продемонстрували високу майстерність та склали конкуренцію для скелелазів з усієї України. Про це повідомили в Інформаційному центрі ВП ХАЕС. Зокрема, із шести заявлених учасників клубу, яким опікується […]

Під час зимових канікул спортивна школа міста Славути провела відкриту першість з футболу серед юнаків 2003-2004 р.н. «Юна надія». Відкрита першість проводилась 3-4 січня 2019 року. До участі у змаганнях запросили команди з міст Новоград-Волинський, Бердичів, Славута, Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» та Ізяславського району, повідомляє прес-служба міськвиконкому. Від Славутської спортивної школи грали вихованці тренера-викладача Олександра […]

Міський голова Олександр Симчишин відзначив кращих спортсменів 2018-го. І привітав стипендіатів, які впродовж цього року отримуватимуть грошову допомогу з бюджету. Це – 15 представників різних видів спорту та їхні тренери. Щомісяця спортсменам нараховуватимуть стипендію у розмірі прожиткового мінімуму. Для їхніх наставників сума буде на 25% меншою. Детальніше – у сюжеті МТРК Місто