Відзавтра у Хмельницькому стартує "Дитяча гуляночка" | Поділля News
Новини
Дозвілля

Відзавтра у Хмельницькому стартує “Дитяча гуляночка”

Під час літніх шкільних канікул щосуботи з 16 червня до 11 серпня 2018 року о 17.00 на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка відбуватиметься міський фестиваль-конкурс на краще дитяче свято «Гуляночка».

Завтра свою розважальну програму першим представить творчий колектив Хмельницького міського будинку культури.

Фестиваль-конкурс проводиться з метою організації у місті змістовного дозвілля та активного відпочинку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, їх національного виховання.

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються комунальні та приватні установи і організації, в тому числі спортивні школи, загальноосвітні навчальні заклади, професійно-технічні та позашкільні навчальні заклади, ВУЗи, громадські організації, клуби за інтересами, студії, художні колективи, а також окремі професіонали та ініціативні групи.

Фестиваль-конкурс передбачає проведення кожним учасником у встановлений вихідний день авторської розважальної програми для дітей «Гуляночка» із використанням звукопідсилювальної апаратури на майданчику біля кінотеатру імені Т.Г.Шевченка тривалістю до 1 год. 30 хв.

Організатори “Гуляночки” проводитимуть відеозйомку програми для розміщення у ЗМІ та сторінці Хмельницької міської ради у соціальній мережі Facebook з метою Інтернет-голосування на визначення переможців.

Заявки на участь у фестивалі-конкурсі можна надсилати за адресою: https://goo.gl/forms/0DuXJzyuWOX9683g2.

Джерело

Автор: Тетяна Новак