Понад дві сотні мешканців Хмельниччини відвідали Буковель на запрошення народного депутата від партії «УКРОП» Олександра Шевченка

Народний депутат України від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Олександр Шевченко запросив 250 мешканців Хмельницького, Деражнянського, Дунаєвецького, Ярмолинецького, Красилівського, Старокостянтинівського Летичівского, Білогірського, Славутського, Ізяславського районів та міст Хмельницький, Кам’янеь-Подільський і Нетішин відвідати Буковель. Люди на власні очі переконалися, що зміни на краще – реальні, коли люди об’єднуються заради результату. Звідси місцеві мешканці уже давно не їздять на заробітки за кордон, бо мають роботу і достойні заробітки вдома. До бюджету місцевої ОТГ надходять кошти, які дозволяють вирішувати практично будь-яку проблему. І так може бути не тільки у окремих населених пунктах, а по всій Україні.

Благодійний фонд Олександра Шевченка уже не один рік опікується юними спортсменами, обдарованими дітьми, організовує для них різноманітні змагання і конкурси. Не забувають тут і про сім’ї атовців, про пенсіонерів та молозапезпечені сім’ї – вони на Буковелі відпочивають безкоштовно. Олександр Шевченко , як справжній патріот, хоче бачити Україну успішною і заможною державою. З подолянами він поділився своїм баченням шляхів подолання проблем, які є практично в усіх галузях. «Про те, що я хочу зробити для України, я вже говорив неодноразово. Вважаю, що найголовніше – це прийняття таких законів, які кардинально змінять ситуацію у державі і дотримання яких буде обов’язковим для всіх. Має бути побудована система, яка виключатиме корупцію та інші злочини проти народу України», – зазначив народний депутат.

«Укропівці не йдуть у владу для того, щоб грабувати країну. Заради досягнення мети треба об’єднатися, адже тільки згуртувавшись, ми змінимо країну, спільними зусиллями подолаємо усі перешкоди на шляху розбудови нової України», – додав Олександр Шевченко.

Людей з Хмельниччини хвилювало те, що думає Олександр Шевченко про подальшу долю Криму, війну на сході, проблеми у сільському господарстві, культурі і медицині, та якою він бачить зовнішню політику України. Укропівець дав розлогі відповіді на кожне запитання та по кожному висловив аргументовану позицію. « У Буковелі побували прості люди з Хмельниччини. Це дуже важливо – побачити, що наше життя може змінитися і зрозуміти, що від вибору кожного з нас залежить майбутнє нашої держави і достаток кожної родини», – сказав після зустрічі голова Хмельницької обласної організації УКРОП Дмитро Йовдій.

Схоже

Напередодні Дня працівників сільського господарства, який в Україні відзначається у третю неділю листопада, кращі аграрії області приймали слова вітання від голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового, голови обласної ради Михайла Загородного, секретаря міської ради Михайла Кривака, представників агроформувань області, ветеранів сільськогосподарської галузі Хмельниччини. Хмельницька область відіграє важливу роль  в сільськогосподарській галузі країни, адже ми входимо […]

Це вже 35 засідання Ради фахівців-хіміків ДП «НАЕК «Енергоатом», яке проходило з 12 по 15 листопада за участі провідних хіміків АЕС України, а також працівників ВП «Науково-технічний центр», ВП «КБ «Атомприлад», ДП «Науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування», Харківського фізико-технічного інституту. Під час наради розглядалися питання оптимізації хімічних технологій на АЕС. Заслухали та обговорили […]

23 листопада, у переддень відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, місто приєднається до вшанування пам’ятної дати. Цього дня від будівлі департаменту соціального захисту населення до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років пройде скорботна хода. Після чого, о 15.00, біля цього ж пам’ятника відбудеться траурний мітинг, повідомляє прес-служба міської ради. Всіх небайдужих запрошують долучитися до заходу.