На Хмельниччині відбувся фестиваль народних традицій “Я люблю тебе, мій Гриців!”

24 червня у селищі Гриців, що на Шепетівщині, відбувся фестиваль єдності, популяризації місцевих народних традицій та культурної спадщини регіону. На захід під назвою «Я люблю тебе, мій Гриців!» зібралися декілька тисяч людей: представники громад Грицівської ОТГ, Хмельницької обласної служби зайнятості, народного колективу «Грицівчанка», майстер  з гончарства тощо.

На запрошення організаторів фестивалю (Грицівська селищна рада та ГО Асоціація «Відродження Грицева»), у заході взяла участь заступник директора Хмельницького обласного центру зайнятості Ольга Пушкар.

«Проведення такого масштабного заходу свідчить про згуртованість та єдність громади, бажання разом зберегти минуле та невпинно рухатись вперед. Тому, Хмельницька обласна служба зайнятості не один рік поспіль співпрацює з Грицівською селищною радою щодо спільного вирішення проблем зайнятості, здійснення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо сталого розвитку сільського зеленого туризму, організації громадських робіт тощо», – наголосила заступник директора О.Пушкар.

Учасники та гості дійства мали нагоду ознайомитися з виставками та інсталяціями «Давайте знайомитися!», побувати на патріотичному флешмобі «Діти Грицева – діти миру!» та на показі моди, скуштувати грицівських смаколиків та взяти участь у різноманітних конкурсах.

Серед такого різноманіття шкільна молодь та дорослі зацікавилися мобільним центром профорієнтації від Шепетівського міськрайонного центру зайнятості. У центрі охочі проходили тестування на визначення професійних навичок, ознайомилися з послугами служби зайнятості, кваліфіковані фахівці допомагали школярам з вибором майбутньої професії тощо.

Зазначимо, що цього року фестиваль відзначає 20-у річницю.

Схоже

У неділю, 23 вересня, в обласному центрі влаштують день Індії. До Хмельницького завітає посол Індії в Україні Й. В. пан Манодж Кумар Бхарті, який презентує хмельничанам книгу «Індійська філософія крізь призму сучасної науки». Захід відбудеться у книгарні «Є» (вул. Проскурівська, 2) о 12.00. Також пан Манодж Кумар Бхарті зустрінеться з хмельницьким міським головою. А ще поринути в […]

Минулої п’ятниці Хмельницький обласний художній музей відчинив свої двері від самого рання. І не випадково – адже цього дня тут стартував новий проект «Ранок із музеєм». Першими учасниками нового розвивального заходу стали учні 5-Б класу гімназії №1. Знайомство дітей з мистецькими скарбами музейних залів відбувалось в інтерактивній та ігровій формі, а в затишному музейному дворику на ранніх […]

Понад 30 робіт увійшли до нової виставки відомої мисткині Надії Борецької. Окрім розпису на шовку, відвідувачі можуть переглянути вироби, валяні із вовни, а також живописні полотна сина художниці – Вадима Піщерського. Виставка отримала назву «Квіти і танці над Бугом». Подробиці – у сюжеті МТРК Місто.