На Хмельниччині відбувся фестиваль народних традицій “Я люблю тебе, мій Гриців!”

24 червня у селищі Гриців, що на Шепетівщині, відбувся фестиваль єдності, популяризації місцевих народних традицій та культурної спадщини регіону. На захід під назвою «Я люблю тебе, мій Гриців!» зібралися декілька тисяч людей: представники громад Грицівської ОТГ, Хмельницької обласної служби зайнятості, народного колективу «Грицівчанка», майстер  з гончарства тощо.

На запрошення організаторів фестивалю (Грицівська селищна рада та ГО Асоціація «Відродження Грицева»), у заході взяла участь заступник директора Хмельницького обласного центру зайнятості Ольга Пушкар.

«Проведення такого масштабного заходу свідчить про згуртованість та єдність громади, бажання разом зберегти минуле та невпинно рухатись вперед. Тому, Хмельницька обласна служба зайнятості не один рік поспіль співпрацює з Грицівською селищною радою щодо спільного вирішення проблем зайнятості, здійснення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо сталого розвитку сільського зеленого туризму, організації громадських робіт тощо», – наголосила заступник директора О.Пушкар.

Учасники та гості дійства мали нагоду ознайомитися з виставками та інсталяціями «Давайте знайомитися!», побувати на патріотичному флешмобі «Діти Грицева – діти миру!» та на показі моди, скуштувати грицівських смаколиків та взяти участь у різноманітних конкурсах.

Серед такого різноманіття шкільна молодь та дорослі зацікавилися мобільним центром профорієнтації від Шепетівського міськрайонного центру зайнятості. У центрі охочі проходили тестування на визначення професійних навичок, ознайомилися з послугами служби зайнятості, кваліфіковані фахівці допомагали школярам з вибором майбутньої професії тощо.

Зазначимо, що цього року фестиваль відзначає 20-у річницю.

Схоже

До річниці кривавих подій на вул. Інститутській у Києві, від яких минуло вже п’ять років, до Дня Героїв Небесної Сотні у міському музеї-студії фотомистецтва відкрили експозицію «Українська революція». На світлинах показані події Майдану 2013-2014 років – від мирних протестів до кривавого протистояння та барикад. Окрім світлин, на виставці представленні ще два знакові експонати – частини […]

Хмельницький обласний художній музей оголошує відкритий конкурс на участь у триденному майстер-класі в межах освітньо-виставкового проекту “Арт-перетин. Відкрита майстерня”, що реалізується за підтримки програми Culture Bridge та фінансується Європейським Союзом. Про це йдеться на сторінці заходу у Фейсбуці. Як зазначається, майстер-класи відбудуться у березні. Проект має на меті розвиток громади та мистецького середовища Хмельниччини. Це […]

Проект польського Народного Дому у Гречанах винесли на обговорення громади. Зустріч відбулася у суботу, у приміщенні СЗОШ № 29. На неї запросили ініціативних людей, щоб вони висловили своє бачення майбутнього споруди “Dom Ludowy”, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Будинок з’явився 90 років тому за кошти місцевої громади. Свого часу він був потужним культурно-освітнім осередком. Нині […]