На Хмельниччині відбувся фестиваль народних традицій “Я люблю тебе, мій Гриців!”

24 червня у селищі Гриців, що на Шепетівщині, відбувся фестиваль єдності, популяризації місцевих народних традицій та культурної спадщини регіону. На захід під назвою «Я люблю тебе, мій Гриців!» зібралися декілька тисяч людей: представники громад Грицівської ОТГ, Хмельницької обласної служби зайнятості, народного колективу «Грицівчанка», майстер  з гончарства тощо.

На запрошення організаторів фестивалю (Грицівська селищна рада та ГО Асоціація «Відродження Грицева»), у заході взяла участь заступник директора Хмельницького обласного центру зайнятості Ольга Пушкар.

«Проведення такого масштабного заходу свідчить про згуртованість та єдність громади, бажання разом зберегти минуле та невпинно рухатись вперед. Тому, Хмельницька обласна служба зайнятості не один рік поспіль співпрацює з Грицівською селищною радою щодо спільного вирішення проблем зайнятості, здійснення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо сталого розвитку сільського зеленого туризму, організації громадських робіт тощо», – наголосила заступник директора О.Пушкар.

Учасники та гості дійства мали нагоду ознайомитися з виставками та інсталяціями «Давайте знайомитися!», побувати на патріотичному флешмобі «Діти Грицева – діти миру!» та на показі моди, скуштувати грицівських смаколиків та взяти участь у різноманітних конкурсах.

Серед такого різноманіття шкільна молодь та дорослі зацікавилися мобільним центром профорієнтації від Шепетівського міськрайонного центру зайнятості. У центрі охочі проходили тестування на визначення професійних навичок, ознайомилися з послугами служби зайнятості, кваліфіковані фахівці допомагали школярам з вибором майбутньої професії тощо.

Зазначимо, що цього року фестиваль відзначає 20-у річницю.

Схоже

Свій 80-річний ювілей Хмельницька обласна філармонія відзначає масштабною подією – 16 та 18 листопада подільській публіці представлять прем’єру відомої української опери «Богдан Хмельницький» за мотивами Костянтина Данькевича. Реалізуючи ідею створення сучасної універсальної мистецької організації, філармонічна сцена вкотре перетвориться на майданчик захоплюючого музично-драматичного дійства в озвученні яскравих сторінок української опери. Після успішної постановки «Назара Стодолі» звернення […]

Хмельницькі бібліотекарі ділилися своїми напрацюваннями у  сфері комунікацій і PR  зі своїми колегами з Молдови.  Бібліотекарі з сусідньої держави відвідали наше місто у рамках програми «IREX Europe». Хмельницька централізована бібліотечна система має великі напрацювання у цьому напрямку, хмельницькі бібліотекарі були переможцями всеукраїнського конкурсу «Регіональні PR-офіси бібліотек». Вони  впевнені – про бібліотеки і новації у системі […]

Народний художній колектив ансамбль танцю «Козацькі джури» Хмельницької ЗОШ №18 імені В.Чорновола взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв, який проходив з 1 до 6 листопада в місті Прага (Чехія). У номінації «Народна хореографія» середня група колективу виборола І місце, а молодша – ІІ. Також колектив нагородили дипломом за оригінальність та професійні навички. Джерело