У Ізяславському районі прокуратура домоглася справедливого розміру плати за оренду державної землі | Поділля News
У Ізяславському районі прокуратура домоглася справедливого розміру плати за оренду державної землі

go to site На Хмельниччині за втручання прокуратури розмір орендної плати за використання землі вартістю 50 млн грн приведено у відповідність до вимог законодавства.

На підставі рішення Ізяславської районної державної адміністрації  у 2010 році в оренду для обслуговування виробничих будівель і дворів одному з місцевих товариств надано 58 га землі, розташованої за межами населених пунктів на території Клубівської сільської ради Ізяславського району.
see Розмір орендної плати, згідно з умовами укладеного договору, складав 217 тис. грн.
Попри те, що вартість цієї земельної ділянки на сьогодні зросла до 50 млн. грн., орендна плата за її використання тривалий час лишалась незмінною.
У зв’язку з цим райдержадміністрацією орендарю запропоновано внести зміни до вказаного договору та привести розмір плати за користування землею у відповідність до вимог законодавства. Однак, суб’єктом господарювання пропозиції орендодавця проігноровано.
«Реагуючи на виявлені порушення, Шепетівською місцевою прокуратурою вжито заходи до захисту інтересів держави у судовому порядку», – повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук.
Рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.
Відтак, завдяки реагуванню прокуратури розмір орендної плати за використання землі державної власності збільшено до 750 тис. грн.
Схоже

Володимир Захар’єв — літератор, журналіст, археолог, краєзнавець, історик, архівіст з Дунаєвеччини. Голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнська творча спілка «Конгрес літераторів України». Член правління Всеукраїнська творча спілка «Конгрес літераторів України». Заступник першого заступника голови спілки. Про приємну новину він написав сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук: Отримав медаль Святого Юрія Переможця Православної церкви України. За що? 25 […]

click Під колесами трактора на Хмельниччині загинула людина. Це сталось учора, 21 травня, близько 13.45 години в селі Сприсівка Дунаєвецького району. За даними поліції, 64-річний місцевий житель рухався на власному міні-тракторі в напрямку центру села. Під час руху верхній одяг чоловіка потрапив на рухомі частини механізму трактора і його затягнуло під колеса. “Потерпілий отримав тілесні ушкодження […]

source link У Хмельницькому сьогодні, 22 травня, загорівся шиномонтаж. Аби рятувальники змогли вчасно загасити пожежу, містом обмежили рух, повідомляють патрульні. Загорівся шиномонтаж на проспекті Миру близько 12 години. Дим видно здалеку, кажуть очевидці. “У зв’язку із заходами, які вживаються по локалізації пожежі в шинному центрі по вул. Проспект Миру, тимчасового буде обмежений рух транспорту на ділянці дороги […]