Більше 60 новобранців поповнили лави поліцейських області

Новобранців-поліціянтів розподілили по всіх структурних та територіальних підрозділах ГУНП в Хмельницькій області.

Хлопці та дівчата нестимуть службу в слідстві, кримінальній поліції та підрозділах управління превентивної діяльності.

До Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області прибули випускники Національної академії внутрішніх справ України та відомчих вищих навчальних закладів Львова, Харкова та Одеси — загалом 63 поліцейських.

Хлопців та дівчат розподілили по структурних та територіальних підрозділах поліції області. Вони нестимуть службу в слідстві, кримінальній поліції та підрозділах превенції.

За кожним із новобранців закріпили наставника з числа досвідчених працівників, які вводитимуть хлопців та дівчат у тонкощі обраної професії.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS 

Схоже

Напередодні Дня працівників сільського господарства, який в Україні відзначається у третю неділю листопада, кращі аграрії області приймали слова вітання від голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового, голови обласної ради Михайла Загородного, секретаря міської ради Михайла Кривака, представників агроформувань області, ветеранів сільськогосподарської галузі Хмельниччини. Хмельницька область відіграє важливу роль  в сільськогосподарській галузі країни, адже ми входимо […]

Це вже 35 засідання Ради фахівців-хіміків ДП «НАЕК «Енергоатом», яке проходило з 12 по 15 листопада за участі провідних хіміків АЕС України, а також працівників ВП «Науково-технічний центр», ВП «КБ «Атомприлад», ДП «Науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування», Харківського фізико-технічного інституту. Під час наради розглядалися питання оптимізації хімічних технологій на АЕС. Заслухали та обговорили […]

23 листопада, у переддень відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, місто приєднається до вшанування пам’ятної дати. Цього дня від будівлі департаменту соціального захисту населення до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років пройде скорботна хода. Після чого, о 15.00, біля цього ж пам’ятника відбудеться траурний мітинг, повідомляє прес-служба міської ради. Всіх небайдужих запрошують долучитися до заходу.