У кам’янецькому ЦНАПі планують запустити пілотний проект

Місто пройшло перший  етап проекту ЄС “ EGOV4UKRAINE”, який підтримує розробку сучасної інформаційної системи для центрів надання адміністративних послуг в Україні, що дасть можливість  пришвидшити їхню роботу.

Заявки на участь подавали 100 учасників, з яких попередньо обрали лише 10, повідомляють на сайті міської ради.

Як повідомив міський голова Михайло Сімашкевич: “Систему під назвою “Вулик” планують запустити восени задля її тестування. Попередньо, за подальшого підтвердження, разом із нашим містом, вона запрацює у Центрах надання адміністративних послуг: міст Українка, Ржищів та Обухів (Київська область); селища Гуменці (Хмельницька область);  міст Каховка та Нова Каховка (Херсонська область); міста Южне (Одеська область);  міста Олевськ (Запорізька область);  міста Чортків (Тернопільська область)”.

Заплановано, що інформаційна система “Вулик” підвищить доступність та якість адміністративних послуг, що надаються ЦНАПами, та забезпечить надійне зберігання й захист інформації.

Схоже

21 липня, у суботу, на березі Південного Бугу в Молодіжному парку міста Хмельницького пройшов незвичний пікнік під назвою «ПолісДей», в якому взяли участь патрульні та молодь обласного центру. Організатором цього заходу виступила громадська організація «Молодь за краще майбутнє». Активісти облаштували на території парку затишну зону з музикою та смаколиками, де у простій, невимушеній обстановці патрульні […]

13 липня 2018 року, у міському Будинку культури відбулося громадське обговорення проекту рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування у м. Хмельницькому».  Головним повідомленням від міської влади було те, що більшість прогресивних міст вводить електронний квиток та що він реально полегшить облік пасажиропотоку. І […]

У Хмельницькому шукають найохайніші багатоповерхівку, під’їзд, приватну садибу, школу та садочок. Прийняти участь у конкурсі на кращий благоустрій «Хмельницький – наш дім» можуть усі мешканці Хмельницького. Усього сім номінацій. У міській раді заявки прийматимуть до 15 вересня. Подати їх можуть усі, хто працював над облаштуванням домівки та зробив власний двір впізнаваним. Оголошення результатів відбудеться на День міста.