Літо у Коблево для спортсменів Хмельниччини | Поділля News
Новини
Спорт

Літо у Коблево для спортсменів Хмельниччини

Протягом семи днів майже 300 юних спортсменів Хмельниччини відпочивали на Чорноморському узбережжі.

Традиційно у міжнародний День захисту дітей на Хмельниччині громадська організація «За конкретні справи» ініціювала «Спартакіаду Поділля 2018» за підтримки народного депутата України Олександра Гереги. Діти змагались у дев’яти дисциплінах: футбол, баскетбол, волейбол, теніс, перетягування канату, ігри патріотів, спортивні танці, легкоатлетична естафета, туризм. Для тих, хто виборов у змаганнях перше та друге місце, Галина та Олександр Гереги підготували в подарунок відпочинок на березі Чорного моря.

«Я вперше брав участь у «Спартакіаді Поділля». Приємно, що подарунок вперше виявився таким цікавим – сім днів розваг та відпочинку з чудовою компанією. Все було зроблено для того, аби ми це літо запам’ятали на все життя», – поділився враженнями переможець «Спартакіади Поділля 2018» з тенісу Андрій Островський з  Хмельницького.   

Юні подоляни перебували на одній з кращих баз відпочинку Коблево. На спортсменів чекало чимало сюрпризів та відкриттів. Незабутнім був візит у аквапарк «Коблево», де відпочиваючим є де розважитися. Кожен атракціон не залишився поза увагою дітей, від захвату у них навіть страху не було.

«На території аквапарку просто розбігалися очі, ми не знали, з якої гірки розпочати, але, спробувавши, вже не могли зупинитись. Персонал аквапарку дуже уважний, за нами слідкували, аби ми не порушували правил безпеки. Відпочинок тут був просто казковим!»,  – не стримуючи емоцій, розповідали дівчата танцювального колективу «Екшн» з Теофіпольського району.

Щасливе дитинство українців – мета, над якою щоденно працює команда організації «За конкретні справи», тож і відпочинок підготували на найвищому рівні.

«Про роботу нашого лідера народного депутата України Олександра Гереги та команди організації «За конкретні справи» знають і на Хмельниччині, і за її межами. Чимало зусиль докладено для того, аби покращити умови виховання у садочках та навчання у школах. Взагалі, соціальна сфера – це величезний простір для роботи. І ми намагаємося покращувати її, аби у подолян було комфортне життя.  Щодо відпочинку наших переможців – ми намагались зробити все для того, щоб вони отримали незабутні враження, адже діти вибороли цю винагороду, вони сумлінно тренувались, розвивались і показали чудовий результат. За правилами нашої команди, кожна праця повинна мати свою винагороду»,  – розповідає керівник проекту «Спартакіада Поділля», депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.

Просторі номери, відмінне харчування, неймовірна краса навколо – те, що лише доповнювало привітність теплого моря. Спортсмени намагались запам’ятати кожну мить та зробити її особливою, знайомились, гойдались на теплих хвилях та ніжились на піску. Кмітливі, веселі, амбітні та задоволені подоляни привертали увагу оточуючих своєю творчою та гамірною компанією, дивували талантами та вмінням. Для них це були справжні хвилини радості.

«Усі діти отримали задоволення від цього відпочинку. Дитинство – це нові знайомства, відкриття, веселі друзі, відпочинок. Одним словом, це – емоції. І вони були на відпочинку біля моря чудовими. Мета кожних змагань – визначити переможців. Звісно, переможці отримують нагороди. Але що вони будуть аж такими – ми навіть не мріяли! Не на кожних всеукраїнських змаганнях переможців так щедро відзначають!»,  – каже переможець «Спартакіади Поділля 2018» з баскетболу хмельничанин Олександр Бужанський.

Разом з дітьми раділи і їхні керівники. Зараз, у часи економічної нестабільності, далеко не кожен погодиться подарувати стільки радості дітям, охопити їх увагою, винагородити їхні старання. Директор Деражнянської ЗОШ №1 Оксана Михайлівна Косевич каже:

«Мабуть, такі незабутні дні і є ознакою щасливого дитинства. Яскраві враження, чудові умови, гарний відпочинок відпочинок – це було красиво, смачно, сонячно, красиво, енергійно, це було просто неперевершено. Я спостерігала за дітьми, за їхніми емоціями, за тим, як вони цінували кожен день відпочинку, як вони плескалися в воді, як вони танцювали на дискотеках, і просто за них раділа і теж була щасливою. Хочу щиро подякувати Олександру Володимировичу Герезі за те, що він створює такі умови, за яких будь-яка перемога не просто виправдана, а достойно винагороджена. Це дійсно вселяє в наших дітей віру в своє майбутнє».

Окрім спортсменів, які зайняли перші та другі місця у дев’яти видах спорту, Галина та Олександр Гереги подарували поїздку до теплого чорноморського узбережжя і двом танцювальним колективам, творчість яких не залишила байдужим жодного з присутніх на «Спартакіаді Поділля». Оздоровитись у Коблево отримали можливість ансамбль пісні та танцю «Козаки Поділля» та колектив сучасного танцю «Колібрі» з  Городка.

«Ми з дівчатами брали участь у «Спартакіаді Поділля 2018» у категорії спортивні танці, неймовірно тішились тому, що отримали друге місце, але ще більше емоцій було, коли почули, що ця подорож дарується нашому всьому колективу – ансамблю «Козаки Поділля». Для нас це дійсно дуже велика винагорода, і важко підібрати слова вдячності за ці прекрасні дні, адже ми відпочили своєю творчою родиною. Збагатилися душею та оздоровились тілом, а це запорука нових звершень», – розповіла учасниця ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Софія Мицюк.

Діти  і дорослі сподіваються, що таку роботу народних депутатів України та команди «За конкретні справи» будуть наслідувати інші, адже саме щасливе підростаюче покоління – запорука щасливого майбутнього України. Дорогою помилувалися світловим шоу на фонтанах у Вінниці. Відпочинок на морі –  яскрава сторінка дитинства, яка буде зігрівати їх протягом всього життя, надихати та стимулювати на гарні вчинки, високі досягнення та конкретні справи.

Юлія Кучер

Автор: Катерина Прокопець