За пів року на Хмельниччину ввезено товарів із Польщі майже на мільярд гривень

За повідомленням Хмельницької митниці ДФС, протягом першого півріччя з Польщі на терени краю ввезено різноманітної продукції на суму 995 мільйонів гривень, що складає 15 відсотків від вартості всього імпорту. З-поміж найбільш запитуваних товарів – запасні деталі до автомобілів; зброя бойова, прокат сталевий, напівпричепи та сідельні тягачі,мийні засоби.

На другому місці російський імпорт, фактурна вартість якого склала 987 мільйонів гривень. Ввозились твели, прокат, насоси, вироби санітарно-технічного призначення з пластмаси, плити деревоволокнисті, арматура сантехнічна.

З Німеччини імпортовано товари на загальну суму 903 мільйони гривень. Переважно це запасні деталі до автомобілів, машини для збирання врожаю, машини, що використовуються у текстильній промисловості; моторні транспортні засоби спеціального призначення та насіння кукурудзи.

До топ-п‘ятірки імпортерів також увійшли Швейцарія та Бельгія. У цих європейських країнах представники бізнесу Хмельниччини купили трактори, жатки, пневматичні сіялки, полімери, дріт алюмінієвий, килимоткацькі верстати, запасні деталі до автомобілів.

В цілому вартість імпортованих в область товарів склала 6,8 мільярда гривень, що на третину більше, ніж першому півріччі 2017 року.

Завдяки зовнішньоекономічній діяльності до бюджету надійшло майже 1,5 мільярда гривень,  що перевищує минулорічний показник на 240 мільйонів гривень.

Схоже

Метою перебування на Хмельниччині Надзвичайного і Повноважного Посла Швеції в Україні Мартіна Хаґстрьома було обговорення міжнародного і двостороннього співробітництва у сфері економіки та інвестицій. Королівство Швеція є одним із зовнішньоекономічних партнерів Хмельницької області і на даний час бізнес-спільнота регіону розширює торгово-економічні відносини зі Швецією. Так, до Швеції у 2017 році експортовано послуг на 37,2 тисячі доларів США […]

Протягом першого півріччя 2018 року платниками податків Хмельниччини до державного бюджету мобілізовано 1,8 мільярда гривень з темпом росту надходжень до минулого року 130 відсотків, що у грошовому виразі становить 414 мільйонів гривень. У структурі держбюджету половину надходжень займають податок на додану вартість та податок на прибуток. Так, з початку року отримано 200 мільйонів гривень податку […]

За моніторинговими даними заборгованість із заробітної плати в Хмельницькій області станом на 01 липня 2018 року складає 7,2 млн. гривень. У структурі боргу заборгованість на: – 3 економічно активних підприємствах борг складає 873,8 тис. грн. або 12,2%; – 13 підприємствах-банкрутах – 6,0 млн. грн. або 83,9%; – 1 економічно неактивному підприємстві – 285,0 тис. грн. […]