За пів року на Хмельниччину ввезено товарів із Польщі майже на мільярд гривень

За повідомленням Хмельницької митниці ДФС, протягом першого півріччя з Польщі на терени краю ввезено різноманітної продукції на суму 995 мільйонів гривень, що складає 15 відсотків від вартості всього імпорту. З-поміж найбільш запитуваних товарів – запасні деталі до автомобілів; зброя бойова, прокат сталевий, напівпричепи та сідельні тягачі,мийні засоби.

На другому місці російський імпорт, фактурна вартість якого склала 987 мільйонів гривень. Ввозились твели, прокат, насоси, вироби санітарно-технічного призначення з пластмаси, плити деревоволокнисті, арматура сантехнічна.

З Німеччини імпортовано товари на загальну суму 903 мільйони гривень. Переважно це запасні деталі до автомобілів, машини для збирання врожаю, машини, що використовуються у текстильній промисловості; моторні транспортні засоби спеціального призначення та насіння кукурудзи.

До топ-п‘ятірки імпортерів також увійшли Швейцарія та Бельгія. У цих європейських країнах представники бізнесу Хмельниччини купили трактори, жатки, пневматичні сіялки, полімери, дріт алюмінієвий, килимоткацькі верстати, запасні деталі до автомобілів.

В цілому вартість імпортованих в область товарів склала 6,8 мільярда гривень, що на третину більше, ніж першому півріччі 2017 року.

Завдяки зовнішньоекономічній діяльності до бюджету надійшло майже 1,5 мільярда гривень,  що перевищує минулорічний показник на 240 мільйонів гривень.

Схоже

З точки зору росту експорту товарів до країн Європейського Союзу Хмельницька область показала вдвічі кращий результат, ніж загалом по Україні. Якщо по країні це в середньому 15-16 відсотків росту за минулий рік, то Хмельниччина показує понад 36,5 відсотка. Це свідчення розвитку економічної потужності краю, створення нових робочих місць, що приносить переваги як області, так і […]

Ефективний вид інвестицій доступний подолянам у ПриватБанку. У VIP-відділеннях фінустанови на Хмельниччині можна придбати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП). Державні цінні папери – це інструмент інвестування, що може стати вигідною альтернативою банківським валютним депозитам, – розповідає Юрій Чубенко, заступник директора Південно-Західного РУ ПриватБанку. – Емітентом ОВДП є Міністерство фінансів України. Існують документи лише в електронному […]

Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) завершили угоду купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що мають право оренди земельного банку. Угода була закрита після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ). Сума та умови угоди не розголошуються. Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність […]