Шепетівський «Лісівник» виграв матч із футболу

На стадіоні «Лісівник»  державного підприємства «Шепетівський лісгосп» відбулася черговий матч   чемпіонату області з футболу в першій лізі. Зустрічалися місцевий «Лісівник»  та ФК «Антоніни» з Красилівського району.

Господарі переважали суперників у всіх компонентах гри, а тому переконливо перемогли –  3:0.  Зараз  «Лісівник» посідає третє місце в групі.  Бажаємо команді подальших перемог.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

Схоже

Хмельницький патрульний зайняв І місце у чемпіонаті України з кіокушинкай карате, що відбувся цими вихідними в Одесі. За інформацією патрульних, у змаганнях командир взводу № 1 роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в Хмельницькій області Олександр Тимець зайняв І призове місце серед чоловіків, у ваговій категорії до 75 кг.  Цей чемпіонат був відбірковим на чемпіонат […]

На Міжнародному турнірі з легкої атлетики Meeting Féminin Val d’Oise, який проходив у Франції, хмельничанка Марина Бех-Романчук посіла перше місце у стрибках у довжину з результатом 6.60 м, повідомляє прес-служба міської ради Цей старт є контрольним перед чемпіонатом Європи, який відбудеться 1-3 березня у Глазго. Підготував спортсменку тренер ХОЦФВУМ Вадим Крушинський.

У місті Коростень 31 січня – 1 лютого відбувся міжобласний турнір з міні-футболу “Кубок Мала” серед юнаків 2009 року народження. Призові місця на турнірі здобули ізяславчани, повідомляє прес-служба РДА. У змаганнях взяли участь команди з м.Житомир, м. Бердичів, м.Нетішин, м.Коростень, м.Нововолинськ, м.Овруч, м.Ізяслав, смт.Нова Борова, смт.Пісківка (Київська область). Після відкриття змагань команди зустрілися на футбольному […]