Які зміни чекають на хмельницький центральний парк?

Цими вихідними у хмельницькому міському парку провели флешмоб  #ТількиВПаркуЧекмана. Мешканці міста завантажували свої фотозвіти із різних локацій парку, які, на їхню думку, потрібно покращити або ж взагалі ліквідувати.

Проведення марафону запропонували хмельничанам львівські архітектори урбаністичної ініціативи «Група 109». Інформація отримана від учасників флешмобу буде використана для розробки плану реконструкції найбільшої зони відпочинку Хмельницького.

“Це круто, що ми змогли звернути увагу хмельничан на парк ім. Чекмана. Ми отримали близько 50 публічних дописів від мешканців про парк та його характер. Через те, що прийшла мала кількість відгуків від містян, ми вирішили продовжити марафон до кінця літа із #ТількиВПаркуЧекмана,розповіли засновники “Групи 109”.

Після перегляду всіх фото львів’яни зустрілись із начальником Управління ЖКГ Василем Новачком.

В Управлінні ЖКГ архітектори ознайомились з проектом влаштування шлюзів на річці Плоскій, що в перспективі має вирішити проблему застою води безпосередньо в річці та прилеглих каналах,  розташованих у парку. Також вони поспілкувались з підприємцями, які працюють в парку та почули їх пропозиції щодо майбутніх змін.

Загалом міську зону відпочинку планують зробити сімейною. Для цього управління ЖКГ поставило перед архітекторами декілька попередніх завдань щодо оновлення парку:

  • навести лад у зоокуточку та зробити комфортні умови для тутешніх жителів: ведмідів,  морських свинок, лебедів, індиків, єнота Міміно,  кенгуру Сєні та інших;

  • розчистити та поглибити річку Плоску, яка протікає через парк. Також провести реконструкцію стічного колектору та замінити підпірну стінку вздовж водного каналу.

Також планується реконструкція або взагалі ліквідація застарілих атракціонів.

За декілька місяців львів’яни планують зробити загальнодоступний віртуальний тур парком із повним описом місць, які потрібно оновити. За кожне місце буде проведено тендер між місцевими підприємцями-інвесторами через систему ProZorro.

Нагадаємо, нещодавно у парку імені Чекмана знесли дитячий атракціон “Веселі гірки”.

Катерина Прокопець

Схоже

8-12 жовтня цього року на ХАЕС працювала комісія з перевірки готовності роботи АЕС до несення навантаження в осінньо-зимовий період (ОЗП) у 2018-2019 роках. Перевірку здійснювали представники департаменту відомчого нагляду ДП «НАЕК «Енергоатом» та Державної інспекції з експлуатації електричних станцій та мереж (ДІЕЕСМ). Комісія здійснила перевірку документації, яка підтверджує виконання запланованих заходів з підготовки Хмельницької АЕС […]

Днями на Шепетівщину завітав начальник Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталій Дзюба та заступника директора з питань ремонту, експлуатації та утримання штучних споруд місцевих доріг О. Дьома. Причиною візиту стали скарги селян на рух перевантажених вантажівок нещодавно відремонтованою дорогою, повідомляє сайт Шепетівки. Ми жителі села Городище звертаємося до Вас з проханням захистити законні права та інтереси […]

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради оголошує конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Хмельницькому. Організатор перевезень – виконавчий комітет Хмельницької міської ради. Робочий орган – управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради. Об’єктом конкурсів є міські автобусні маршрути загального користування, які працюють у звичайному режимі руху. Конкурси на перевезення пасажирів на автобусних […]