Бізнес-спільнота Хмельниччини активізовує зовнішньоекономічні стосунки з Королівством Швеція | Поділля News
Бізнес-спільнота Хмельниччини активізовує зовнішньоекономічні стосунки з Королівством Швеція

Метою перебування на Хмельниччині Надзвичайного і Повноважного Посла Швеції в Україні Мартіна Хаґстрьома було обговорення міжнародного і двостороннього співробітництва у сфері економіки та інвестицій. Королівство Швеція є одним із зовнішньоекономічних партнерів Хмельницької області і на даний час бізнес-спільнота регіону розширює торгово-економічні відносини зі Швецією.

Так, до Швеції у 2017 році експортовано послуг на 37,2 тисячі доларів США (транспортні та ділові послуги (бізнес-консалтинг). До Швеції експортують товари ДП «Новатор» та ТОВ «Карат». Імпорт товарів із Швеції здійснюють 28 підприємств області.

go to site

Посол Шверції відвідав Кам’янець-Подільський і Хмельницький. У Кам‘янці-Подільському, як і слід було чекати,  поважний гість ознайомився із туристичними принадами та промисловим потенціалом міста над Смотричем. Співпраця з обласним центром, передусім, сконцентрована на проекті НЕФКО – фінансової корпорації, створеної п’ятьма північними країнами, однією з яких є Швеція.

Водночас пан Хаґстрьом зауважив, що Швеція та Україна далеко не повною мірою використовують потенціал для збільшення товарообігу між нашими країнами. Аби його пожвавити, шведське посольство має намір провести у жовтні Форум, який організовує їхній офіс просування імпорту. Посол запросив на цей форум і хмельничан. Водночас Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні отримав пропозицію відвідати Форум економічного розвитку Хмельницького, який відбудеться у вересні.

На думку керівників Хмельниччини, спільною метою української та шведської сторони є активізація двосторонього діалогу та пошук спільних бізнес-інтересів. Хмельниччина – край з великим потенціалом і подоляни завжди раді співпрацювати на взаємовигідних умовах з іноземними партнерами.

 

Хмельницька обласна рада

Схоже

Розташований на виїзді з міста, на території Розсошанської сільської ради, працює він уже декілька місяців, проте офіційну презентацію та демонстрацію, як все відбувається у ХІТі, влаштували лише цього тижня. Зводили його менше року – урочисте закладення першого каменю фундаменту  відбулося 23 квітня 2018-го. Це – другий подібний логістичний центр «Нової пошти» в Україні. Ще один […]

На ринках обласного центру та області тривають рейди податківців з метою недопущення здійснення підприємницької діяльності без держреєстрації та використання найманої праці неоформлених осіб. Про це повідомляють у фіскальній службі області. Як зазначається, до рейдів залучають і працівників обласного Управління Держпраці, які проводять відеофіксацію порушень. Протягом поточного року на хмельницьких ринках вже встановлено 44 факти нелегального […]

На Чемеровеччині завершують проект із встановлення сонячної електростанції у с.Слобідко-Смотрицька. Про це повідомляє прес-служба РДА. Сума інвестицій у будівництво становить біля 5 млн. доларів. Кількість постійних працівників при масштабній роботі ФЕС становитиме 10 осіб. Також планується залучати близько 30 працівників, що працюватимуть тимчасово. Як зазначають в Чемеровецькій РДА, генеральним підрядником виступає ТОВ «Смарт Енерджі Україна», […]