Новини
Події

У Хмельницькій обласній дитячій лікарні будується новий діагностичний корпус

Днями перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук та голова облдержадміністрації Вадим Лозовий побували на будівництві нового повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

Спорудження  цього об’єкту дуже актуальне з огляду на велику потребу у розширенні сучасного медичного обслуговування дітей Хмельниччини. За результатами тендеру, яке оголосило комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради,  будівництво лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні здійснює ТОВ «Будівельний Альянс Груп».

Територія вже очищена від дерев та інших насаджень і повністю підготовлена для початку будівельно-монтажних робіт, які планується розпочати найближчим часом. За попередніми підрахунками спеціалістів орієнтовна загальна вартість будівництва повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу дитячої лікарні сягає 300 млн. гривень.

У 2018 році будівельники з обласного бюджету отримали 30 млн. гривень на будівництво, а далі депутати облради планують поетапно передбачати необхідні кошти на фінансування запланованих проектно-кошторисною документацією робіт. Окрім того, 10 млн. гривень на спорудження медичного закладу надано з Державного фонду регіонального розвитку. Водночас керівники краю ознайомилися з ходом ремонтних робіт гематологічного відділення, на що з обласного бюджету виділено 4,7 млн. гривень.  Завершується капремонт відділення анестезії та інтенсивної терапії вартістю майже 300 тис. гривень.

Інформаційна довідка: Хмельницька обласна дитяча лікарня – єдиний обласний спеціалізований дитячий заклад третинного (високотехнологічного)  рівня надання медичної допомоги. На сьогодні в лікарні розгорнуто 250 ліжок за 11 профілями у 7 відділеннях. Обласна дитяча консультативна поліклініка розрахована на 110 відвідувань за зміну (щорічно тут амбулаторна допомога надається  понад 48 тис. дітей). Матеріальна база обласної дитячої лікарні застаріла, не відповідає санітарно-гігієнічним та будівельним нормам та правилам: на 1 дитину припадає 3,0 м2 при нормативі 6,5 м2.

Джерело

Автор: Катерина Прокопець