На Хмельниччині люди з інвалідністю знаходять роботу і започатковують бізнес

Для Хмельницької обласної служби зайнятості  одним з важливих напрямків роботи є  соціальний захист та  сприяння зайнятості людей з інвалідністю, надання їм якісних та адресних соціальних послуг.

Так, з початку поточного року працевлаштовано 481 особу з інвалідністю. Це бухгалтери, агрономи, електрозварники ручного зварювання, слюсарі-ремонтники, оператори заправних станцій, охоронники тощо. 14 людей з інвалідністю вирішили займатися власним бізнесом і у цьому їм сприяла служба зайнятості.

Більше двох сотень людей цієї категорії залучалися до тимчасових робіт у  благоустрої та озелененні, інформуванні населення щодо отримання житлових субсидій, працювали з технічною документацією.

Безробітні з інвалідністю мали можливість пройти професійну підготовку, підвищити свою кваліфікацію за державний кошт. 158 осіб навчалися за професіями тракторист, продавець, електрогазозварник, кондитер, кухар, слюсар  з ремонту технологічних установок тощо.

Люди з інвалідність – особлива категорія безробітних, адже їх конкурентоспроможність обмежена, тому у роботі з ними потрібен індивідуальний підхід. Для  покращення якості та підвищення ефективності роботи з ними застосовується і індивідуальне консультування, і групові та масові профорієнтаційні заходи.

Протягом січня-липня 2018 року фахівцями базових центрів зайнятості та філій області було проведено 2 міні-ярмарки вакансій, які відвідало 15 осіб з інвалідністю. Одну особу працевлаштовано.

Загалом профорієнтаційними послугами охоплено більше двох тисяч осіб з інвалідністю, що складає 97,5%.

До відома: На обліку в базових центрах зайнятості та філіях області перебували 2165 осіб з інвалідністю, які у встановленому порядку отримали статус безробітного.

Схоже

Це вже 35 засідання Ради фахівців-хіміків ДП «НАЕК «Енергоатом», яке проходило з 12 по 15 листопада за участі провідних хіміків АЕС України, а також працівників ВП «Науково-технічний центр», ВП «КБ «Атомприлад», ДП «Науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування», Харківського фізико-технічного інституту. Під час наради розглядалися питання оптимізації хімічних технологій на АЕС. Заслухали та обговорили […]

23 листопада, у переддень відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, місто приєднається до вшанування пам’ятної дати. Цього дня від будівлі департаменту соціального захисту населення до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років пройде скорботна хода. Після чого, о 15.00, біля цього ж пам’ятника відбудеться траурний мітинг, повідомляє прес-служба міської ради. Всіх небайдужих запрошують долучитися до заходу.

  У Хмельницькій області  податківці виявили факт незаконної реалізації скрапленого газу. Торгівлею підакцизним товаром займався мешканець одного з сіл  Шепетівського району, хоча дозволів на це не мав. Ділок відпускав скраплений газ місцевому населенню у побутові балони. Працівники оперативного управління ГУ ДФС оглянули імпровізовану газозаправну станцію та вилучили 25 тисяч літрів скрапленого газу вартістю 407 тисяч […]