На Хмельниччині люди з інвалідністю знаходять роботу і започатковують бізнес | Поділля News
На Хмельниччині люди з інвалідністю знаходять роботу і започатковують бізнес

Для Хмельницької обласної служби зайнятості  одним з важливих напрямків роботи є  соціальний захист та  сприяння зайнятості людей з інвалідністю, надання їм якісних та адресних соціальних послуг.

Так, з початку поточного року працевлаштовано 481 особу з інвалідністю. Це бухгалтери, агрономи, електрозварники ручного зварювання, слюсарі-ремонтники, оператори заправних станцій, охоронники тощо. 14 людей з інвалідністю вирішили займатися власним бізнесом і у цьому їм сприяла служба зайнятості.

Більше двох сотень людей цієї категорії залучалися до тимчасових робіт у  благоустрої та озелененні, інформуванні населення щодо отримання житлових субсидій, працювали з технічною документацією.

Безробітні з інвалідністю мали можливість пройти професійну підготовку, підвищити свою кваліфікацію за державний кошт. 158 осіб навчалися за професіями тракторист, продавець, електрогазозварник, кондитер, кухар, слюсар  з ремонту технологічних установок тощо.

Люди з інвалідність – особлива категорія безробітних, адже їх конкурентоспроможність обмежена, тому у роботі з ними потрібен індивідуальний підхід. Для  покращення якості та підвищення ефективності роботи з ними застосовується і індивідуальне консультування, і групові та масові профорієнтаційні заходи.

Протягом січня-липня 2018 року фахівцями базових центрів зайнятості та філій області було проведено 2 міні-ярмарки вакансій, які відвідало 15 осіб з інвалідністю. Одну особу працевлаштовано.

Загалом профорієнтаційними послугами охоплено більше двох тисяч осіб з інвалідністю, що складає 97,5%.

До відома: На обліку в базових центрах зайнятості та філіях області перебували 2165 осіб з інвалідністю, які у встановленому порядку отримали статус безробітного.

Схоже

Споруда має з’явитися до кінця 2020 року на Прибузькій, 5/1а. Загальна вартість проекту – понад 275 мільйонів гривень. У фінансуванні об’єкту беруть участь державний, міський та обласний бюджети.   Палац спорту планують використовувати для баскетболу, гандболу, волейболу та футзалу. А також для індивідуальних видів спорту: боксу, кікбоксингу, боротьби, художньої гімнастики. У споруді передбачається щонайменше 2,5 […]

“Хмельницька область залучає інвестиції та створює робочі місця, тут відкриваються індустріальні парки і будуються потужні біотеплоелектростанціі. Приїжджайте і подивіться на успіхи Хмельницької області!” – такими гучними заявами Президента Петра Порошенка запам’ятається всім присутнім засідання Ради регіонального розвитку. Протягом останніх трьох років Хмельниччина займала перше місце в Україні з формування територіальних громад. На сьогоднішній день сформовано […]

Як повідомили місцеві активісти, сьогодні вдень у Кривинському парку було помічено вантажне авто ЗІЛ-131 та людей, які вирізали тверді породи дерев за допомогою бензопили. Про це повідомляє відділ з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Кривинський парк — парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні. Розташований у селі Старий Кривин Славутського району Хмельницької області […]