На Хмельниччині виявлено незаконні витрати бюджетних коштів на суму майже 200 тис. гривень

У Хмельницькій області Старокостянтинівською місцевою прокуратурою за результатами вивчення стану законності у сфері публічних закупівель виявлено порушення вимог законодавства при використанні бюджетних коштів на закупівлю продуктів харчування для навчальних закладів.

В лютому цього року між відділом освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради та одним із приватних підприємців району укладено ряд договорів про закупівлю харчових продуктів на загальну суму майже 200 тис. гривень.
Однак, всупереч вимогам законодавства у договорах купівлі-продажу не визначено асортименту, найменування, кількості, ціни за одиницю товару, а також вимог щодо якості продукції.
Реагуючи на виявлені порушення, у тому числі на порушення процедури проведення державних закупівель, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання зазначених правочинів недійсними.
Під час розгляду справи господарським судом договірні відносини відповідачами припинено у добровільному порядку.
Відтак, завдяки втручанню прокуратури попереджено незаконні витрати бюджетних коштів на суму близько 200 тис. гривень.
Схоже

Напередодні Дня працівників сільського господарства, який в Україні відзначається у третю неділю листопада, кращі аграрії області приймали слова вітання від голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового, голови обласної ради Михайла Загородного, секретаря міської ради Михайла Кривака, представників агроформувань області, ветеранів сільськогосподарської галузі Хмельниччини. Хмельницька область відіграє важливу роль  в сільськогосподарській галузі країни, адже ми входимо […]

Це вже 35 засідання Ради фахівців-хіміків ДП «НАЕК «Енергоатом», яке проходило з 12 по 15 листопада за участі провідних хіміків АЕС України, а також працівників ВП «Науково-технічний центр», ВП «КБ «Атомприлад», ДП «Науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування», Харківського фізико-технічного інституту. Під час наради розглядалися питання оптимізації хімічних технологій на АЕС. Заслухали та обговорили […]

23 листопада, у переддень відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, місто приєднається до вшанування пам’ятної дати. Цього дня від будівлі департаменту соціального захисту населення до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років пройде скорботна хода. Після чого, о 15.00, біля цього ж пам’ятника відбудеться траурний мітинг, повідомляє прес-служба міської ради. Всіх небайдужих запрошують долучитися до заходу.