Хмельницькі спортсмени вкотре підтвердили високе місце у рейтингу

Відповідно до підрахунків Міністерства молоді та спорту, Хмельницька область посідає друге місце рейтингу з маунтенбайку серед спортивних організацій України, поступаючись лише Харківській.

Так, чергову нагоду здобути рейтингові очки отримали дівчата у Чернівцях. Насиченою була програма чемпіонату України з маунтенбайку у багатоденній гонці. Вже у день приїзду змагалися у індивідуальній гонці на час на 4 км, у наступні дні – гонка в гору та дві гонки крос-кантрі. Окремо варто згадати гонку в гору, адже тут окрім етапу багатоденки розігрували й медалі чемпіонату України у цьому виді. Змагання проходили в суботу на горі Цецино. Там була прокладена п’яти кілометрова дистанція для усіх учасників окрім наймолодших та категорії “дівчата”, для них гонку скоротили до чотирьох кілометрів.

Ірина Слободян серед жінок стала срібною призеркою чемпіонату, поступилась вона лише Катерині Набережній з Луганської області. Єдина у збірній юніорка Вікторія Пархомюк здобула бронзову медаль. Перемогу у гонці в гору та золото чемпіонату завоювала Юлія Калинюк у категорії “дівчата”. Олександра Чорна та Наталія Свистунова посіли п’яте та шосте місця, відповідно. Молодші дівчата вкотре за сезон посіли всі місця п’єдесталу. Перше – Наталія Сафронюк, друге – Кристина Ганжук, третє – Марина Калинюк. Крім того, дівчата та молодші дівчата вибороли перші місця у командному заліку чемпіонату.

У підсумку чотирьох виснажливих етапів чемпіонату України у багатоденній гонці спортсменки клубу завоювали наступні нагороди:
бронза – Ірина Слободян (жінки-еліта),
бронза – Вікторія Пархомюк (юніорки),
срібло – Юлія Калинюк (дівчата),
золото – Кристина Ганжук (молодші дівчата),
срібло – Наталія Сафронюк (молодші дівчата).
У командному заліку багатоденної гонки обидві команди дівчат перемогли.
Гарна робота! Вітаємо!

Джерело

Схоже

На Міжнародному турнірі з легкої атлетики Meeting Féminin Val d’Oise, який проходив у Франції, хмельничанка Марина Бех-Романчук посіла перше місце у стрибках у довжину з результатом 6.60 м, повідомляє прес-служба міської ради Цей старт є контрольним перед чемпіонатом Європи, який відбудеться 1-3 березня у Глазго. Підготував спортсменку тренер ХОЦФВУМ Вадим Крушинський.

У місті Коростень 31 січня – 1 лютого відбувся міжобласний турнір з міні-футболу “Кубок Мала” серед юнаків 2009 року народження. Призові місця на турнірі здобули ізяславчани, повідомляє прес-служба РДА. У змаганнях взяли участь команди з м.Житомир, м. Бердичів, м.Нетішин, м.Коростень, м.Нововолинськ, м.Овруч, м.Ізяслав, смт.Нова Борова, смт.Пісківка (Київська область). Після відкриття змагань команди зустрілися на футбольному […]

Спорткомплекс Хмельницької АЕС – єдиний у НАЕК «Енергоатом», що перебуває на утриманні первинної профспілкової організації атомної станції, адже спорт та фізична культура  на Хмельницькій АЕС в пріоритеті. Щорічний турнір на призи корпоративної газети «Перспектива», а це вже 27-ий турнір, нещодавно визначив переможців. Спортивні баталії проходили на паркеті спортзалу «Енергетик» і виявили неабиякий інтерес з боку […]