Хмельницькі спортсмени вкотре підтвердили високе місце у рейтингу

Відповідно до підрахунків Міністерства молоді та спорту, Хмельницька область посідає друге місце рейтингу з маунтенбайку серед спортивних організацій України, поступаючись лише Харківській.

Так, чергову нагоду здобути рейтингові очки отримали дівчата у Чернівцях. Насиченою була програма чемпіонату України з маунтенбайку у багатоденній гонці. Вже у день приїзду змагалися у індивідуальній гонці на час на 4 км, у наступні дні – гонка в гору та дві гонки крос-кантрі. Окремо варто згадати гонку в гору, адже тут окрім етапу багатоденки розігрували й медалі чемпіонату України у цьому виді. Змагання проходили в суботу на горі Цецино. Там була прокладена п’яти кілометрова дистанція для усіх учасників окрім наймолодших та категорії “дівчата”, для них гонку скоротили до чотирьох кілометрів.

Ірина Слободян серед жінок стала срібною призеркою чемпіонату, поступилась вона лише Катерині Набережній з Луганської області. Єдина у збірній юніорка Вікторія Пархомюк здобула бронзову медаль. Перемогу у гонці в гору та золото чемпіонату завоювала Юлія Калинюк у категорії “дівчата”. Олександра Чорна та Наталія Свистунова посіли п’яте та шосте місця, відповідно. Молодші дівчата вкотре за сезон посіли всі місця п’єдесталу. Перше – Наталія Сафронюк, друге – Кристина Ганжук, третє – Марина Калинюк. Крім того, дівчата та молодші дівчата вибороли перші місця у командному заліку чемпіонату.

У підсумку чотирьох виснажливих етапів чемпіонату України у багатоденній гонці спортсменки клубу завоювали наступні нагороди:
бронза – Ірина Слободян (жінки-еліта),
бронза – Вікторія Пархомюк (юніорки),
срібло – Юлія Калинюк (дівчата),
золото – Кристина Ганжук (молодші дівчата),
срібло – Наталія Сафронюк (молодші дівчата).
У командному заліку багатоденної гонки обидві команди дівчат перемогли.
Гарна робота! Вітаємо!

Джерело

Схоже

До Хмельницького з’їхалиcя найсильніші волейболісти-рятуваники з різних регіонів країни. У місті відбувається фінал  Всеукраїнських змагань з волейболу серед підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій. У ньому візьмуть участь вісім найсильніших команд рятувальників, які стали переможцями у зональних відборах. Особливість цих змагань – разом з чоловіками гратимуть жінки. МТРК “Місто” 

В обласному центрі пройшов черговий етап “Динаміади-2018” серед правоохоронних органів та рятувальних служб. Цього разу силовики визначали сильнішого у футзалі та боротьбі самбо. До участі в змаганнях з самбо свої команди заявили ГУНП в Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, військова частина 3053 Нацгвардії, УСБУ в області, а також рятувальники. Четверо […]

Стипендія міського голови кращим спортсменам міста існує в Хмельницькому з 1998 року. Відтоді у положення щодо розміру та категорій осіб, котрі можуть претендувати на ці кошти, неодноразово вносилися зміни. Чергові корективи внесли на вчорашньому засіданні виконавчого комітету. Так, для спортсменів, котрі виступають на змаганнях такого рівня як Чемпіонати Європи, Чемпіонати світу та Олімпійські ігри збільшили […]