На Хмельниччині поменшало трудових нелегалів

За результатами проведення контрольно-перевірочних заходів працівники управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області на початок серпня залучили до офіційного працевлаштування 1692 подолянина, що не були оформлені працедавцями відповідно до вимог чинного законодавства. Це на дві третіх більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Внаслідок вжитих заходів з легалізації тіньової зайнятості до бюджету додатково мобілізовано 3,6 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, 307 тисяч гривень військового збору та 4,5 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Ще 1462 фізичні особи залучені до державної реєстрації як суб’єкти підприємницької діяльності, ними додатково сплачено до бюджету близько 2 мільйонів гривень податків і зборів.

Водночас у цей період працівниками управління перевірено на предмет дотримання вимог трудового законодавства 81 підприємство та 28 фізичних осіб – підприємців. За результатами проведення перевірок та виявлених випадків виплати заробітної плату та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства роботодавцям донараховано 18,6 мільйона гривень, зокрема, 16,1 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, 612 тисяч гривень військового збору та 1,9 мільйона гривень єдиного внеску.

«Активізація боротьби з тіньовою зайнятістю, виплатою заробітної плати «у конверті» є велінням часу. Неможливо успішно наповнювати бюджет і соціальні фонди, гарантувати виконання соціальних програм, маючи при цьому високий рівень тіньової економіки. Саме тому триває наша безупинна системна робота у цьому напрямі спільно з органами місцевого самоврядування та управлінням Держпраці. Наразі до цього процесу залучаємо очільників об‘єднаних територіальних громад», – пояснює начальник управління податків та зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва

Джерело

Схоже

Напередодні Дня працівників сільського господарства, який в Україні відзначається у третю неділю листопада, кращі аграрії області приймали слова вітання від голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового, голови обласної ради Михайла Загородного, секретаря міської ради Михайла Кривака, представників агроформувань області, ветеранів сільськогосподарської галузі Хмельниччини. Хмельницька область відіграє важливу роль  в сільськогосподарській галузі країни, адже ми входимо […]

Це вже 35 засідання Ради фахівців-хіміків ДП «НАЕК «Енергоатом», яке проходило з 12 по 15 листопада за участі провідних хіміків АЕС України, а також працівників ВП «Науково-технічний центр», ВП «КБ «Атомприлад», ДП «Науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування», Харківського фізико-технічного інституту. Під час наради розглядалися питання оптимізації хімічних технологій на АЕС. Заслухали та обговорили […]

23 листопада, у переддень відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів, місто приєднається до вшанування пам’ятної дати. Цього дня від будівлі департаменту соціального захисту населення до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років пройде скорботна хода. Після чого, о 15.00, біля цього ж пам’ятника відбудеться траурний мітинг, повідомляє прес-служба міської ради. Всіх небайдужих запрошують долучитися до заходу.