В обласному госпіталі ветеранів війни відбулися урочистості до Дня Незалежності

20 серпня, напередодні Дня незалежності України, в Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни відбулося урочисте зібрання, в якому взяли участь представники обласної влади, керівництво і колектив закладу.

Від імені голови облдержадміністрації Вадима Лозового присутніх привітала радник голови Світлана Павлишина. Як зазначила посадовець, вже при першому знайомстві із закладом стає зрозумілим, що тут працює колектив небайдужих людей. Вона подякувала працівникам госпіталю за уважне та чуйне ставлення до своїх пацієнтів та роботу щодо забезпечення належних умов для лікування.

“Напередодні нашого найурочистішого державного свята дозвольте привітати вас із Днем незалежності України. Сьогодні українці нарешті позбуваються того комплексу меншовартості, що довгий час заважав нам зайняти достойне місце серед європейських народів, та був одним із факторів, який призвів до подій на Сході. Сьогодні ми горді нашим прапором, ми горді нашою державою і нашою незалежністю, яка здобута кров’ю наших бійців,” – зазначила Світлана Андріївна.

Радник голови облдержадміністрації побажала усім миру, щастя, добра і наснаги у щоденній праці на благо нашої держави та вручила відзнаки облдержадміністрації представникам колективу медичного закладу.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, Почесною грамотою нагороджено Ступчука Михайла Михайловича, завідувача реабілітаційним відділом ХОГВВ, а Подяку оголошено Цілінській Лесі Іванівні, старшій медичній сестрі клініко-діагностичного відділення ХОГВВ.

Джерело

Схоже

У Хмельницькому відбулася публічна дискусія щодо перспектив Хмельницької АЕС. Говорили про продовження строку функціонування першого енергоблоку, проектний строк експлуатації якого завершився саме в день проведення заходу – 13 грудня. Не менш важливим є питання розвитку потужностей, а саме – добудова енергоблоків 3 і 4.  У дискусії взяли участь гості з Нетішина заступник генерального директора з […]

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації 22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року на вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) проходитимуть обласні ярмарки сільськогосподарської продукції, приурочені до різдвяних свят, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА. Хмельничани зможуть придбати продукцію сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування […]

Головний сервісний центр МВС презентував новий електронний сервіс –тепер у два кліки можна перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, це надає змогу кожному громадянину самостійно впевнитись, чи було видано свідоцтво за вказаним номером. Онлайн-сервіс простий у використанні: щоб впевнитися, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видавалося, достатньо ввести його серію (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля. У випадку, якщо дана інформація міститься в Єдиному державному реєстрі МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, на екрані з’явиться вся інформація, […]