В обласному госпіталі ветеранів війни відбулися урочистості до Дня Незалежності

20 серпня, напередодні Дня незалежності України, в Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни відбулося урочисте зібрання, в якому взяли участь представники обласної влади, керівництво і колектив закладу.

Від імені голови облдержадміністрації Вадима Лозового присутніх привітала радник голови Світлана Павлишина. Як зазначила посадовець, вже при першому знайомстві із закладом стає зрозумілим, що тут працює колектив небайдужих людей. Вона подякувала працівникам госпіталю за уважне та чуйне ставлення до своїх пацієнтів та роботу щодо забезпечення належних умов для лікування.

“Напередодні нашого найурочистішого державного свята дозвольте привітати вас із Днем незалежності України. Сьогодні українці нарешті позбуваються того комплексу меншовартості, що довгий час заважав нам зайняти достойне місце серед європейських народів, та був одним із факторів, який призвів до подій на Сході. Сьогодні ми горді нашим прапором, ми горді нашою державою і нашою незалежністю, яка здобута кров’ю наших бійців,” – зазначила Світлана Андріївна.

Радник голови облдержадміністрації побажала усім миру, щастя, добра і наснаги у щоденній праці на благо нашої держави та вручила відзнаки облдержадміністрації представникам колективу медичного закладу.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, Почесною грамотою нагороджено Ступчука Михайла Михайловича, завідувача реабілітаційним відділом ХОГВВ, а Подяку оголошено Цілінській Лесі Іванівні, старшій медичній сестрі клініко-діагностичного відділення ХОГВВ.

Джерело

Схоже

В райцентрі на Хмельниччині пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Військовослужбовці гарнізону, ветерани та громадськість міста поклали квіти до памятника полеглим землякам. Присутні хвилиною мовчання згадали про тих, хто не повернувся з афганської війни, висловили вдячність рідним та […]

Надвечір 13 лютого хмельничани мали змогу побачити наживо виступи улюблених акторів «Кварталу 95», на чолі зі своїм лідером і заразом кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Концертів було два. Перший – соціальний. Запрошення на нього безкоштовно отримали представники малозабезпечених верств: тут були й люди з особливими потребами, і ветерани АТО, і студенти. Другий концерт був комерційним. […]

Триває польовий вихід одного з підрозділів загону 8 Окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Групи відпрацьовують вихід у тил противника у повному бойовому спорядженні для виконання розвідувально-диверсійних завдань, відрив від противника з подальшим виходом в район евакуації, повідомляє відділення інформагенства оборонного відомства в Хмельницькому. На тактичному полі спецпризначенці під керівництвом досвідчених […]