В обласному госпіталі ветеранів війни відбулися урочистості до Дня Незалежності

20 серпня, напередодні Дня незалежності України, в Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни відбулося урочисте зібрання, в якому взяли участь представники обласної влади, керівництво і колектив закладу.

Від імені голови облдержадміністрації Вадима Лозового присутніх привітала радник голови Світлана Павлишина. Як зазначила посадовець, вже при першому знайомстві із закладом стає зрозумілим, що тут працює колектив небайдужих людей. Вона подякувала працівникам госпіталю за уважне та чуйне ставлення до своїх пацієнтів та роботу щодо забезпечення належних умов для лікування.

“Напередодні нашого найурочистішого державного свята дозвольте привітати вас із Днем незалежності України. Сьогодні українці нарешті позбуваються того комплексу меншовартості, що довгий час заважав нам зайняти достойне місце серед європейських народів, та був одним із факторів, який призвів до подій на Сході. Сьогодні ми горді нашим прапором, ми горді нашою державою і нашою незалежністю, яка здобута кров’ю наших бійців,” – зазначила Світлана Андріївна.

Радник голови облдержадміністрації побажала усім миру, щастя, добра і наснаги у щоденній праці на благо нашої держави та вручила відзнаки облдержадміністрації представникам колективу медичного закладу.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, Почесною грамотою нагороджено Ступчука Михайла Михайловича, завідувача реабілітаційним відділом ХОГВВ, а Подяку оголошено Цілінській Лесі Іванівні, старшій медичній сестрі клініко-діагностичного відділення ХОГВВ.

Джерело

Схоже

День міста у райцентрі святкували 21 вересня, у престольне свято Різдва Пресвятої Богородиці. Програма заходів розпочалася з відкриття пам’ятного знаку подружжю Косач-Квітці на вул. Монастирська (набережна річки Горинь). Продовжилося святкування традиційним велопробігом «Зі Славутою у серці». Щороку любителів «прогулянки на велосипедах» стає дедалі більше, відзначають у прес-службі міськвиконкому. Також всі присутні на святі мали можливість […]

Літературно-мистецький захід назвали оригінально – “Пиріжки по-славутськи”. Відбувся він 20 вересня у НВК «Успіх». Програма кураж-базару була насиченою та цікавою. Учні та вчителі навчального закладу продемонстрували свої таланти та здібності. Святкове дійство включало: вернісаж літературних творів «Славута – перлина Подільського краю»; розважальну програму «Славутські діти – краю квіти»; свято «Ми славимо тебе, Славуто»; конкурс «Дівоча […]

Раніше затриманих осіб на період слідства відвозили в інші ізолятори — у Старокостянтинів, Нетішин та Хмельницький. Тепер слідчі на місці зможуть працювати з затриманими. Це полегшить роботу слідчих та конвойних підрозділів поліції, а також суттєво зекономить паливно-мастильні матеріали — близько тони за місяць. Одночасно в ізоляторі зможуть утримувати до 14 осіб. У кожному приміщенні, де перебуватимуть […]