У Хмельницькому молилися за мир та просили здорового глузду для влади та людей

Вже традиційно, 22 серпня, напередодні найбільшого державного свята – Дня Незалежності України – у виставковій залі Хмельницької художньої школи відбувся молитовний сніданок.

За словами організаторів, Національні молитовні сніданки – це традиція багатьох демократичних країн світу. В Україні вони проводяться вже вісім років поспіль. Участь у них беруть найвище керівництва Держави, провідні політики, урядовці, дипломати, бізнесмени, керівники християнських церков і релігійних організацій України.

У Хмельницькому таку традицію започаткували три роки тому. Захід організовує Духовна рада міста за сприяння місцевої влади.

Під час молитовного сніданку кожен просить в Бога різне, але всі одностайно – миру Україні та мудрості всім тим, хто приймає рішення.

«Я не можу уявити кращого дня для такого зібрання, – прокоментував міський голова Олександр Симчишин. – Адже День Незалежності – свято, що об’єднує. В молитві проситиму Господа здорового глузду для представників влади, які щодня приймають важливі рішення, а також для українців, які такі рішення приймають раз на кілька років, обираючи цю владу. Проситиму здорового глузду для всіх, хто не розуміє, що Україна – це наша земля, і ми самі маємо її розбудовувати та робити кращою».

За словами митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія, звернення до істин Божого Слова та молитва до Господа мають бути і залишатися первісними і найважливішими пріоритетами для кожної людини, незалежно від роду діяльності. І формат молитовного сніданку є універсальним об’єднуючим майданчиком для цієї мети.

Цьогоріч, окрім традиційно влади міста та області, представників духовенства, на сніданок запросили представників силових відомств, ректорів вищих навчальних закладів, військових капеланів, командирів в/ч та інших. А наступного року до спільної молитви планують долучити представників влади з районів Хмельниччини.

Схоже

Хмельницький Центральний універмаг розчистили від зайвої реклами. Фото з перетвореннями опублікували на сторінці Хмельницький Development у Фейсбук.  Раніше рекламні банери були не лише на першому поверсі будівлі, а й під дахом. У коментарях під постом деякі хмельничани пропонують прибрати і напис  “Я❤️Хмельницький”. А також розчистити від реклами інший хмельницький торговельний центр – Либідь Плаза (Lybid Plaza).  

У Хмельницькому відбулася публічна дискусія щодо перспектив Хмельницької АЕС. Говорили про продовження строку функціонування першого енергоблоку, проектний строк експлуатації якого завершився саме в день проведення заходу – 13 грудня. Не менш важливим є питання розвитку потужностей, а саме – добудова енергоблоків 3 і 4.  У дискусії взяли участь гості з Нетішина заступник генерального директора з […]

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації 22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року на вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) проходитимуть обласні ярмарки сільськогосподарської продукції, приурочені до різдвяних свят, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА. Хмельничани зможуть придбати продукцію сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування […]