У Хмельницькому молилися за мир та просили здорового глузду для влади та людей

Вже традиційно, 22 серпня, напередодні найбільшого державного свята – Дня Незалежності України – у виставковій залі Хмельницької художньої школи відбувся молитовний сніданок.

За словами організаторів, Національні молитовні сніданки – це традиція багатьох демократичних країн світу. В Україні вони проводяться вже вісім років поспіль. Участь у них беруть найвище керівництва Держави, провідні політики, урядовці, дипломати, бізнесмени, керівники християнських церков і релігійних організацій України.

У Хмельницькому таку традицію започаткували три роки тому. Захід організовує Духовна рада міста за сприяння місцевої влади.

Під час молитовного сніданку кожен просить в Бога різне, але всі одностайно – миру Україні та мудрості всім тим, хто приймає рішення.

«Я не можу уявити кращого дня для такого зібрання, – прокоментував міський голова Олександр Симчишин. – Адже День Незалежності – свято, що об’єднує. В молитві проситиму Господа здорового глузду для представників влади, які щодня приймають важливі рішення, а також для українців, які такі рішення приймають раз на кілька років, обираючи цю владу. Проситиму здорового глузду для всіх, хто не розуміє, що Україна – це наша земля, і ми самі маємо її розбудовувати та робити кращою».

За словами митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія, звернення до істин Божого Слова та молитва до Господа мають бути і залишатися первісними і найважливішими пріоритетами для кожної людини, незалежно від роду діяльності. І формат молитовного сніданку є універсальним об’єднуючим майданчиком для цієї мети.

Цьогоріч, окрім традиційно влади міста та області, представників духовенства, на сніданок запросили представників силових відомств, ректорів вищих навчальних закладів, військових капеланів, командирів в/ч та інших. А наступного року до спільної молитви планують долучити представників влади з районів Хмельниччини.

Схоже

Літературно-мистецький захід назвали оригінально – “Пиріжки по-славутськи”. Відбувся він 20 вересня у НВК «Успіх». Програма кураж-базару була насиченою та цікавою. Учні та вчителі навчального закладу продемонстрували свої таланти та здібності. Святкове дійство включало: вернісаж літературних творів «Славута – перлина Подільського краю»; розважальну програму «Славутські діти – краю квіти»; свято «Ми славимо тебе, Славуто»; конкурс «Дівоча […]

Раніше затриманих осіб на період слідства відвозили в інші ізолятори — у Старокостянтинів, Нетішин та Хмельницький. Тепер слідчі на місці зможуть працювати з затриманими. Це полегшить роботу слідчих та конвойних підрозділів поліції, а також суттєво зекономить паливно-мастильні матеріали — близько тони за місяць. Одночасно в ізоляторі зможуть утримувати до 14 осіб. У кожному приміщенні, де перебуватимуть […]

Управління торгівлі Хмельницької міської ради за підтримки обласної державної адміністрації  потурбувалося про те, щоб на День міста жителі обласного центру мали гарний святковий стіл. Для цього 29 вересня  на вулиці Прибузькій (від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе) відбудеться святковий сільськогосподарський ярмарок.  До участі в ньому запрошуються фермери, виробники сільськогосподарської продукції, мешканці міста й сіл, які бажають вигідно […]