Корисні подарунки напередодні навчального року | Поділля News
Корисні подарунки напередодні навчального року

отримали діти, які перебувають на лікуванні у санаторії.

У психоневрологічний санаторій «Куява», що у селі Соснівка Ярмолинецького району, щороку приїздять діти з усієї Хмельниччини. Тут свіже повітря, гарна територія та спеціальний догляд. Попри те, що навчальний рік ось-ось розпочнеться, сьогодні тут перебуває 40 вихованців, які радо зустріли представників громадської організації «За конкретні справи» з подарунками.

follow Новий спортивний одяг та взуття для малечі принесли радості більше, ніж очікували. Для них це не просто подарунок, а величезна увага, адже витрат перед новим начальним роком чимало, і далеко не кожній родині по кишені зібрати весь шкільний комплект для дитини.

follow link «Наша команда «За конкретні справи» часто навідується у цей оздоровчий заклад.  Адже це не табір відпочинку, а заклад який займається не простими дітьми. Як каже народний депутат України Олександр Герега, кожен хлопчик та дівчинка заслуговують бути щасливими, мати досить уваги та приводів для радості. Тому ми вирішили на початку навчального року презентувати для них спортивний одяг та взуття. Переконаний, що ці подарунки стануть їм у нагоді.  А ми і надалі будемо співпрацювати з санаторієм «Куява»,  – зазначив депутат Хмельницької обласної ради Андрій Шутяк.

Задоволені і працівники санаторію. Кажуть, що гарні емоції – це не лише дитяча посмішка, а й покращення психологічного та фізичного стану.

Із солодощами для дітей завітав цього дня і голова Хмельницької обласної державної адміністрації. Вадим Лозовий вчергове оглянув заклад, вислухав проблеми та варіанти щодо їх вирішення.

go «Обласний психоневрологічний санаторій «Куява» – це особливий заклад, який потребує особливої уваги, як і подібні заклади в інших районах Хмельниччини. Ми маємо зробити все можливе для того, аби діти, які перебувають у таких санаторіях, не почували себе залишеними. Тут має бути і відповідний персонал, і умови як для роботи, так і для відпочинку дітей. Тому я і надалі слідкуватиму, перевірятиму та контролюватиму, чи належним чином відбувається співпраця з такими установами. Ми маємо пам’ятати, що працюємо на благо кожного українця, кожного подолянина. І лише від спільних, злагоджених дій залежить результат, якого ми так прагнемо – кращий рівень життя в Україні», – зазначив Вадим Лозовий.

Представники команди «За конкретні справи» підтримали  позицію очільника області та пообіцяли зі свого боку допомагати у розвитку та підтримці санаторію.

Юлія Кучер

Схоже

У Хмельницькому триває перший цього року ремонт дороги суцільним методом. Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Олександр Симчишин. “Перехрестя Бандери/Проспект Миру. На перехресті через постійне і велике транспортне навантаження використали геотекстильну решітку”, – написав мер. Як він зазначив, від перехрестя суцільним методом вкладуть дорогу в обидві сторони по Бандери (до Зарічанськоі і до Озерної), […]

Відомий український співак Олег Винник, виступаючи 15 червня у Хмельницькому, привітав місцевих медиків! Ще й зробив подарунок працівницям обласного перинатального центру – передав квіти! “Перинатальному центру у Хмельницькому низький уклін, респект! І хочу вам сказати: живіть у мирі, працюйте, кращих за вас ніде в світі немає. Зі святом! Дай бог вам миру, процвітання і хороших […]

З останніх – це нові двори з парковкою на Прибузькій, 44, міжквартальна дорога з тротуарами у Ракове (від Майборського до Героїв АТО) і новий сучасний двір з зеленими зонами, еко-парковкою і тротуарами на Старокостянтинівському шосе, 12. Нові тротуари також збудували на Водопровідній (біля НВК 10), Хотовицького (біля НВК 6), Проскурівського підпілля, Репіна. Завершили також новий […]