На Хмельниччині відзначили кращі хорові колективи

Фестиваль хорових колективів «Тобі, Україно, пісенний наш скарб»,  приурочений Дню Прапора та Дню Незалежності України, зібрав у обласній філармонії представників усіх районів області. Оплески не вщухали, глядачі із захватом підспівували виконавцям знайомі пісні.

Долучилися до заходу й представники громадської організації «За конкретні справи», відзначивши цінними подарунками десять колективів, які брали участь у дійстві.

«Україна славиться своїми піснями та традиціями у всьому світі. Особливе місце посідає хорове мистецтво. Адже від такого досконалого виконання емоції переповнюють. Приємно, що на Хмельниччині є стільки колективів, які не лише отримують задоволення від співу, а й навчають цього інших, популяризують цей вид мистецтва, примножують українські звичаї. Талановита нація – талановита у всьому. Тому наша організація “За конкретні справи”, її засновник народний депутат України Олександр Володимирович Герега – завжди будемо підтримувати тих, хто щоденно прославляє нашу державу, хто працює на її землях, хто зберігає її традиції», – відзначив депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник.

Хоровий фестиваль на Хмельниччині вже став традиційним, адже проходить дев’ятий рік поспіль.  Загалом у 2018 році на сцені обласної філармонії своєю творчістю глядачів потішили 24 колективи з усіх куточків області.

 

Юлія Кучер

 

Схоже

У неділю, 23 вересня, в обласному центрі влаштують день Індії. До Хмельницького завітає посол Індії в Україні Й. В. пан Манодж Кумар Бхарті, який презентує хмельничанам книгу «Індійська філософія крізь призму сучасної науки». Захід відбудеться у книгарні «Є» (вул. Проскурівська, 2) о 12.00. Також пан Манодж Кумар Бхарті зустрінеться з хмельницьким міським головою. А ще поринути в […]

Минулої п’ятниці Хмельницький обласний художній музей відчинив свої двері від самого рання. І не випадково – адже цього дня тут стартував новий проект «Ранок із музеєм». Першими учасниками нового розвивального заходу стали учні 5-Б класу гімназії №1. Знайомство дітей з мистецькими скарбами музейних залів відбувалось в інтерактивній та ігровій формі, а в затишному музейному дворику на ранніх […]

Понад 30 робіт увійшли до нової виставки відомої мисткині Надії Борецької. Окрім розпису на шовку, відвідувачі можуть переглянути вироби, валяні із вовни, а також живописні полотна сина художниці – Вадима Піщерського. Виставка отримала назву «Квіти і танці над Бугом». Подробиці – у сюжеті МТРК Місто.