У Хмельницькому запрацював Регіональний офіс водних ресурсів | Поділля News
У Хмельницькому запрацював Регіональний офіс водних ресурсів

З метою впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами в обласному центрі створено Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області. Сьогодні відбулась нарада з нагоди початку його роботи.

Під час засідання обговорювалось питання реформування галузі водного господарства, підбивались підсумки та визначались майбутні пріоритети.

Як зазначив начальник Дністровського БУВР  Роман Михайлюк, метою реформи є досягнення доброго стану води. Отримання цього результату можливе тільки за впровадження інтегрованих підходів до управління водними ресурсами. Посадовець висвітлив напрямки співпраці Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області з басейновими управліннями водних ресурсів, зокрема  з Дністровським БУВР.

Директор Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства Держводагентства України Тарас Капуста доповів про необхідність внесення змін у процес підвищення кваліфікації працівників водного господарства та ознайомив присутніх із особливостями підготовки спеціалістів у Центрі підвищення кваліфікації.

Начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області Юрій Димінський озвучив здобутки та зупинився на проблемах організації.

Крім питання управління водними ресурсами на засіданні також обговорювалась проблема передачі об’єктів інженерної інфраструктури  меліоративних систем на зберігання сільськогосподарським  товаровиробникам.

 

Джерело

Схоже

Споруда має з’явитися до кінця 2020 року на Прибузькій, 5/1а. Загальна вартість проекту – понад 275 мільйонів гривень. У фінансуванні об’єкту беруть участь державний, міський та обласний бюджети.   Палац спорту планують використовувати для баскетболу, гандболу, волейболу та футзалу. А також для індивідуальних видів спорту: боксу, кікбоксингу, боротьби, художньої гімнастики. У споруді передбачається щонайменше 2,5 […]

“Хмельницька область залучає інвестиції та створює робочі місця, тут відкриваються індустріальні парки і будуються потужні біотеплоелектростанціі. Приїжджайте і подивіться на успіхи Хмельницької області!” – такими гучними заявами Президента Петра Порошенка запам’ятається всім присутнім засідання Ради регіонального розвитку. Протягом останніх трьох років Хмельниччина займала перше місце в Україні з формування територіальних громад. На сьогоднішній день сформовано […]

Як повідомили місцеві активісти, сьогодні вдень у Кривинському парку було помічено вантажне авто ЗІЛ-131 та людей, які вирізали тверді породи дерев за допомогою бензопили. Про це повідомляє відділ з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Кривинський парк — парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні. Розташований у селі Старий Кривин Славутського району Хмельницької області […]