У Хмельницькому запрацював Регіональний офіс водних ресурсів

З метою впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами в обласному центрі створено Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області. Сьогодні відбулась нарада з нагоди початку його роботи.

Під час засідання обговорювалось питання реформування галузі водного господарства, підбивались підсумки та визначались майбутні пріоритети.

Як зазначив начальник Дністровського БУВР  Роман Михайлюк, метою реформи є досягнення доброго стану води. Отримання цього результату можливе тільки за впровадження інтегрованих підходів до управління водними ресурсами. Посадовець висвітлив напрямки співпраці Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області з басейновими управліннями водних ресурсів, зокрема  з Дністровським БУВР.

Директор Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства Держводагентства України Тарас Капуста доповів про необхідність внесення змін у процес підвищення кваліфікації працівників водного господарства та ознайомив присутніх із особливостями підготовки спеціалістів у Центрі підвищення кваліфікації.

Начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області Юрій Димінський озвучив здобутки та зупинився на проблемах організації.

Крім питання управління водними ресурсами на засіданні також обговорювалась проблема передачі об’єктів інженерної інфраструктури  меліоративних систем на зберігання сільськогосподарським  товаровиробникам.

 

Джерело

Схоже

24 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, у Хмельницькому відбудеться покладання квітів, встановлення запалених лампад і свічок до пам’ятників та місць захоронень жертв голодоморів. Загальноміські заходи із вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу розпочнуться о 15.45 на майдані Незалежності. О 16.00 Скорботна хода за участю керівництва міста та області, представників громадських об’єднань та релігійних конфесій, […]

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада о 16.00 відбудеться мітинг, панахида та покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні, що на вулиці Героїв Майдану, повідомляє прес-служба міської ради. О 17.30 у кінотеатрі ім. Т. Шевченка відбудеться перегляд тематичного документального фільму «Зима. Небесна сотня» із циклу «Зима, що нас змінила». Громадськість міста запрошують взяти участь у заходах та вшанувати пам’ять хмельничан, […]

Напередодні Дня працівників сільського господарства, який в Україні відзначається у третю неділю листопада, кращі аграрії області приймали слова вітання від голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового, голови обласної ради Михайла Загородного, секретаря міської ради Михайла Кривака, представників агроформувань області, ветеранів сільськогосподарської галузі Хмельниччини. Хмельницька область відіграє важливу роль  в сільськогосподарській галузі країни, адже ми входимо […]