У Хмельницькому запрацював Регіональний офіс водних ресурсів

З метою впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами в обласному центрі створено Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області. Сьогодні відбулась нарада з нагоди початку його роботи.

Під час засідання обговорювалось питання реформування галузі водного господарства, підбивались підсумки та визначались майбутні пріоритети.

Як зазначив начальник Дністровського БУВР  Роман Михайлюк, метою реформи є досягнення доброго стану води. Отримання цього результату можливе тільки за впровадження інтегрованих підходів до управління водними ресурсами. Посадовець висвітлив напрямки співпраці Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області з басейновими управліннями водних ресурсів, зокрема  з Дністровським БУВР.

Директор Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства Держводагентства України Тарас Капуста доповів про необхідність внесення змін у процес підвищення кваліфікації працівників водного господарства та ознайомив присутніх із особливостями підготовки спеціалістів у Центрі підвищення кваліфікації.

Начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області Юрій Димінський озвучив здобутки та зупинився на проблемах організації.

Крім питання управління водними ресурсами на засіданні також обговорювалась проблема передачі об’єктів інженерної інфраструктури  меліоративних систем на зберігання сільськогосподарським  товаровиробникам.

 

Джерело

Схоже

До 100-річчя Акта злуки, 22 січня 2019 року, на межі двох областей – Хмельницької і Тернопільської – утворять живий “Ланцюг єдності”. Початок формування колони – об 11:30. Громади двох регіонів символічно зійдуться на середині мосту через річку Збруч, аби з’єднати в єдине ціле жовту та синю стрічки національного прапора. Святкування сотої річниці Акта злуки відбудеться […]

13 січня мешканці села Велика Побійна, що входить до Дунаєвецької міської ОТГ, відзначають своє храмове свято – Маланки. Цьогоріч воно для них справді особливе, адже крім традиційних веселощів, показових виступів та співів на мешканців чекало одразу декілька хороших новин. Міський голова Дунаєвецької ОТГ Веліна Владиславівна Заяць традиційно розпочала свій звіт про роботу у 2018,  село […]

Першої суботи січня за ініціативи Хмельницького міського голови та за підтримки Хмельницької облдержадміністрації відбудеться святковий сільськогосподарський ярмарок. Місце проведення ярмарку – вул. Прибузька (від вулиці Кам’янецької до вул. Свободи). На ярмарок запрошують фермерів, виробників сільськогосподарської продукції області, жителів міста та сіл, які бажають вигідно продати та придбати продовольчі товари. Початок роботи ярмарку – о 8.00. […]