Олександр Педан влаштовує новий фестиваль у Хмельницькому

За сприяння Міністерства освіти і науки України та Хмельницької  міської ради відомий телеведучий Олександр Педан і команда спортивного руху JuniorZ  приїздять до нашого міста для проведення нового масштабного заходу. Це буде перший в історії Шкільний спортивний фестиваль JuniorZ.

У фестивалі візьмуть участь 32 команди шкіл Хмельницького, кожен школяр зможе спробувати нові види спорту. Уся команда JuniorZ активно готується до події, ми привеземо у місто подарунки, яскраву фотозону, проведемо квест і флешмоб», – розповідає лідер Спортивного руху JuniorZ Олександр Педан.

Свої сили школярі зможуть випробувати у чирлідингу, петанку, хортингу, флорболі, бадмінтоні, корфболі, регбі та фризбі. А найактивніші учасники матимуть можливість особисто зіграти в матчі All Stars з Олександром Педаном.

Шкільний спортивний фестиваль відбудеться завтра, 11 вересня, на центральному стадіоні «Поділля».

Нагадаємо, що популяризація спорту рухом JuniorZ  розпочалась саме з Хмельницького– тут відбувся перший навчальний семінар для вчителів фізичної культури. А Хмельницька міська рада у 2018 році закупила для шкіл міста спортивне знаряддя  для нових видів спорту на 50 000 гривень.

Джерело

Схоже

На запрошення Громадської організації «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» цими вихідними співак дасть концерти у Славуті, Полонному та Шепетівці. Так, у п`ятницю, 21 вересня, в рамках святкування Дня міста, концерт Мірзояна розпочнеться о 21 годині на центральній вулиці Славути. У суботу, 22 вересня, свято міста відзначатимуть мешканці Полонного.  Виступ Арсена Мірзояна розпочнеться о 20 годині на […]

Прежити восени яскраві й неповторні враження у Хмельницькому пропонує містянам мерія. За інформацією Хмельницької міської ради, цьогоріч на подолян чекає врожайна мистецька осінь. Отож напередодні зимових холодів усі охочі мають чудову нагоду запастися «вітамінами» культурних подій.  

Хмельницький обласний художній музей запрошує хмельничан та гостей міста на відкриття виставки «Мокуліто». Вона презентуватиме твори відомої української художниці Оксани Стратійчук, виконані оригінальним японським методом плоского друку. Київська художниця Оксана Стратійчук визнана віртуозом графічних технік та емалі, її офорти й літографії добре відомі в Україні. Мисткиня  –  перший український графік, який опанував техніку мокуліто, а […]