Вартовий закону виявився його затятим порушником

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області визнав винним 25-річного хмельничанина у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Внаслідок скоєного на чоловіка накладено штраф у розмірі 40800 грн. Також молодика  позбавлено права керування транспортними засобами строком на 10 років без оплатного вилучення транспортного засобу.

Як встановив суд, чоловік, який працює помічником нотаріуса, протягом року вже двічі піддавався  адміністративному стягненню за кермування в стані алкогольного сп’яніння. Попри це, в серпні 2018 року молодик знову сів за кермо нетверезим.

Хоч судове засідання правопорушник проігнорував, його вина була підтверджена актом огляду, результатом тесту приладу «Драгер», висновком Хмельницького обласного наркологічного диспансеру щодо результатів медичного огляду та письмовими поясненнями свідків.

Джерело 

Схоже

У Хмельницькому 19 січня запрошують всіх охочих пірнути в ополонку. Це треба робити на тверезу голову і максимум на 10 секунд. Рятувальники розповіли хмельничанам, як правильно занурюватися у воду, і нагадали порядок надання першої допомоги потопельникам. Нагадаємо, на Південному Бузі облаштують 5 місць для водохресних купань. Детальніше – у сюжеті МТРК “Місто”.

За 2018 рік за допомогою у працевлаштуванні до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулося 1,2 тисяч учасників антитерористичної операції, з них – 17 осіб відкрили власну справу, повідомляє прес-служба ОЦЗ.  «Загалом з 2015 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 7,1 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях, – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості […]

У слідчому ізоляторі в самому центрі міста чекають вироку суду та відбувають покарання ув’язнені чоловіки, жінки та неповнолітні. Розрахована на 400 осіб, державна установа нині переповнена. Про це йшлося під час міжрегіональної виїзної наради керівництва виправних установ трьох областей – Хмельницької, Чернівецької та Вінницької. Одному із корпусів Хмельницького СІЗО – 220 років, тому і комунікації, […]