У жителів області поменшало бюрократичної тяганини

В Україні запрацювала перша автоматизована електронна адміністративна послуга – реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорта. Вона поширюється на будівництво приватних, садових та дачних будинків заввишки не більше двох поверхів та площею до 300 м2, та господарських будівель, споруд і гаражів.

Сервіс звільняє українців від бюрократичної тяганини і дозволяє оформити право на власне будівництво в кілька кліків навіть не виходячи з дому. Для цього користувач заповнює електронну форму, програма миттєво обробляє внесені дані й одразу надсилає відповідь про реєстрацію повідомлення.

Нова е-послуга передбачає електронну взаємодію з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно Мін’юсту. Користувачам не треба власноруч вносити у форму відомості про земельну ділянку, на якій планується будівництво. Після введення кадастрового номера  всі потрібні дані «підтягнуться» автоматично,  унеможливлюючи помилку.

Такий формат отримання адмінпослуги дозволить громадянам швидко й прозоро розпочати власне будівництво.

Електронними послугами у сфері будівництва можна скористатися на оновленому Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги» та на сайті електронних сервісів ДАБІ e–dabi.gov.ua.

Для реєстрації повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорта потрібні: електронний цифровий підпис, оформлене право власності на земельну ділянку та будівельний паспорт.

У разі потреби отримати консультацію можна за номером телефонної гарячої лінії ДАБІ – 0 800 210 011.

Джерело

Схоже

До відбору на фінансування в рамках Громадського бюджету допустили наступні проекти (ознайомитися з ними можна, натиснувши на назву проекту): 1.    «Дитячий спортивний майданчик» (вул. Гагаріна, 89); 2.    «Облаштування майданчика для ВМХ та скейт стилів катання» (за майданчиком для міні-футболу в парку «Героїв Євромайдану»); 3.    «Виготовлення елементів конструкцій для облаштування траси даунхіл, фрірайт дисциплін» (в парку […]

Вчора, 16 листопада, працівники телебачення, радіо і зв’язку в Україні відзначали своє професійне свято. Традиційно з цієї нагоди кращих з кращих привітали у міській раді. Цього разу грамоти і подарунки телевізійники, радійники та зв’язківці отримали не від Олександра Симчишина, а з рук тимчасово виконуючого обов’язки міського голови Наталії Мазурик. “В нас є підставний міський голова. […]

Аналітичний портал “Слово і діло” оприлюднив рейтинг відповідальності українських мерів, який склали за кількістю виконаних обіцянок з ремонту доріг. Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин лідирує в цьому списку не лише за кількістю виконаного, а й за кількістю обіцяного – у нього загалом аж 13 позицій. У списку – вулиці Соборна, Свободи, Проспект Миру, Панаса Мирного, Кам’янецька, […]