Поради хмельничанам: як вигідно купувати китайські товари
Тільки лінивий не чув про те, що в Китаї купувати дешевше, ніж у нас. Тому багато людей купує побутову техніку, одяг, гаджети «з Китаю». Не секрет, що так роблять і підприємці.
Проте потрібно сказати те, що Алі експрес – це не єдиний сайт, на якому можна купувати китайські товари.
Серед найбільш популярних:
- DealeXtreme (https://www.dx.com/ ),
- BuyinCoins (https://www.buyincoins.com/),
- TinyDeal (https://www.tinydeal.com/ ),
- MiniInTheBox (https://www.miniinthebox.com/?prm=2.1.176.0 ),
- Alibaba (https://www.alibaba.com/ ),
- TAOBAO (http://www.engtaobao.com/ ),
- BANGGOOD (https://www.banggood.com/ )
- інші.
Як же налаштувати китайські сайти так, щоб на них було все зрозуміло і можна було бачити адекватні ціни в гривнях, щоб швидко їх порівняти із нашими ринковими й вирішити чи надавати перевагу покупці в китайському онлайн магазині чи ні?
Ось кроки, які необхідно зробити:
Найперше – налаштувати переклад сторінки магазину на українську мову. Для цього потрібно зайти на сайт та натиснути кнопочку у правому верхньому куті поряд із «зірочкою»
У спливаючому віконці натиснути «перекласти».
Потім потрібно вибрати валюту (гривня) та країну, звідки йде замовлення. Для цього потрібно натиснути на прапорець та обрати «грн.» і «Україна» у спливаючому вікні і натиснути «save».
Таким чином ви побачите ціни в гривні і українською мовою.
Тепер, коли ви натискаєте на конкретний товар, ви отримуєте опис товару своєю мовою, а також під ціною на товар в доларах є приблизна ціна в гривнях.
Єдине, що потрібно додати – те, що коли ви оплачуватимете замовлення гривневою краткою, то банк з вас зніматиме все одно в доларах (рахуючи їх за середнім курсом, який є не дуже вигідним). Тому якщо ви часто купуєте на китайських сайтах або взагалі маєте постійних постачальників з Китаю, відкрийте доларову карту в банку і розраховуйтесь нею. Це дещо зекономить ваші кошти на обмінних курсах.
А також не забувайте торгуватись. Китайці, як і хмельничани люблять поторгуватись, та й конкуренція у них висока. Швидше за все, якщо ви купуєте не одну одиницю товару, а кілька – ви отримаєте свою знижку.
Налаштовуйте сайти під себе, торгуйтесь і заощаджуйте гроші, збільшуючи таким чином свій прибуток.
Дмитро Лисий
Бізнес-аналітик, StartUp developer, керівник «Агенція сталого розвитку Хмельниччини».
Автор: Алла Самойленко