Як Хмельницьке «Поділля» атакувало «Калуш»

У рамках 9-ого туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги Хмельницьке «Поділля» зіграло проти ФК «Калуш». Матч відбувся 16 вересня на рідних для суперників хмельничан теренах.

Перший тайм розпочинався з досить рівної боротьби за місце під сонцем збоку обох команд. Ближче до середини тайму подоляни вирішили брати ініціативу до своїх рук та почали по-справжньому небезпечні дії. «Калуш» наважився йти в наступ також. Проте жодна із проведених атак, якою б «смачною» вона не була, так і не завершилась довгоочікуваним голом.

Другий тайм розпочинався майже ідентично. Гравці вирішили не змінювати тактику. Напевно, це і стало фатальною помилкою для обох команд. Атака за атакою, наче по черзі, проте жодного результату. Лише в самісінькому кінці другої 45-хвилинки господарі поля трохи змінили свої дії, що ледь не привело до першого голу матчу, проте й тут їх спіткала невдача. Матч так і завершився із досить нудним рахунком у 0:0.

Таким чином, поєдинок між хмельницьким «Поділлям» та ФК «Калуш» так і не визначив переможця.