Андрій Садовий на Urban Talks поговорить з хмельничанами про успіхи Львова | Поділля News
Андрій Садовий на Urban Talks поговорить з хмельничанами про успіхи Львова

source site Мер Львова Андрій Садовий за кавою зустрівся з журналістами Хмельницького та анонсував зустріч у рамках проекту Urban Talks.

Львівський гість, який протягом 12 років очолює міську раду, поділився враженнями від Хмельницького та розповів про успіхи і досягнення громади Львова у справі розвитку міста. Ділитися досвідом дуже важливо, каже Андрій Садовий. Рецептом успіху Львова він вважає те, що до роботи по розробці стратегічного плану розвитку і його втілення у життя з усієї України були залучені кращі фахівці у різних галузях.

follow url “Пріоритетними  напрямками стали розвиток ІТ-технологій і туристична галузь. Однак розвиватися мають усі сфери економічного і суспільного життя громади: інфраструктура, промисловість, наука, освіта і культура. Найголовніше – не боятися змін і рішуче зробити перший крок. Для цього повині косолідуватися усі громадські структури”, – зазначив  Андрій Садовий.

source url В умовах високої конкуренції і сучасних викликів треба визначитися з тим, яким потенціалом володіє те чи інше місто.  Для Хмельницького це може бути будівництво летовища, наявність якого стане поштовхом для економічного розвитку міста.

go У Хмельницькому Андрій Садовий  мав зустріч з  мером Олександром  Симчишиним та познаймився з проектами, спрямованими на розвиток міста. Серед  хмельницьких новацій – будівництво комплексу з переробки твердих побутових відходів. Гість високо оцінив прагнення місцевої влади впроваджувати новітні технології у справі збереження довкілля.

enter Відповідаючи на запитання журналістів, Андрій Садовий поділився своїм баченням подолання проблем, які є чи не у кожному українському місті: відтік трудових ресурсів, тіньова економіка, нестача коштів.

go site Зміни потрібні у кожному населеному пункті і у всій країні, зазначив Андрій Садовий. Як лідер «Самопомочі» він вважає, що треба робити все, аби люди, які мають потенціал і бажання змінити життя на краще, об’єдналися.

Зустрічі Андрія Садового у рамках Urban Talks  уже відбулися у Рівному, Житомирі, Чернівцях, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді та інших містах.

У Хмельницькому громадські активісти і небайдужі хмельничани мають можливість зустрітися з Андрієм Садовим та поспілкуватися з ним сьогодні, 18 вересня, о 17.00 у Мистецькому дворику за адресою вул. Проскурівська, 18/69.

see
Схоже

Володимир Захар’єв — літератор, журналіст, археолог, краєзнавець, історик, архівіст з Дунаєвеччини. Голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнська творча спілка «Конгрес літераторів України». Член правління Всеукраїнська творча спілка «Конгрес літераторів України». Заступник першого заступника голови спілки. Про приємну новину він написав сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук: Отримав медаль Святого Юрія Переможця Православної церкви України. За що? 25 […]

Під колесами трактора на Хмельниччині загинула людина. Це сталось учора, 21 травня, близько 13.45 години в селі Сприсівка Дунаєвецького району. За даними поліції, 64-річний місцевий житель рухався на власному міні-тракторі в напрямку центру села. Під час руху верхній одяг чоловіка потрапив на рухомі частини механізму трактора і його затягнуло під колеса. “Потерпілий отримав тілесні ушкодження […]

У Хмельницькому сьогодні, 22 травня, загорівся шиномонтаж. Аби рятувальники змогли вчасно загасити пожежу, містом обмежили рух, повідомляють патрульні. Загорівся шиномонтаж на проспекті Миру близько 12 години. Дим видно здалеку, кажуть очевидці. “У зв’язку із заходами, які вживаються по локалізації пожежі в шинному центрі по вул. Проспект Миру, тимчасового буде обмежений рух транспорту на ділянці дороги […]