Андрій Садовий на Urban Talks поговорить з хмельничанами про успіхи Львова

Мер Львова Андрій Садовий за кавою зустрівся з журналістами Хмельницького та анонсував зустріч у рамках проекту Urban Talks.

Львівський гість, який протягом 12 років очолює міську раду, поділився враженнями від Хмельницького та розповів про успіхи і досягнення громади Львова у справі розвитку міста. Ділитися досвідом дуже важливо, каже Андрій Садовий. Рецептом успіху Львова він вважає те, що до роботи по розробці стратегічного плану розвитку і його втілення у життя з усієї України були залучені кращі фахівці у різних галузях.

“Пріоритетними  напрямками стали розвиток ІТ-технологій і туристична галузь. Однак розвиватися мають усі сфери економічного і суспільного життя громади: інфраструктура, промисловість, наука, освіта і культура. Найголовніше – не боятися змін і рішуче зробити перший крок. Для цього повині косолідуватися усі громадські структури”, – зазначив  Андрій Садовий.

В умовах високої конкуренції і сучасних викликів треба визначитися з тим, яким потенціалом володіє те чи інше місто.  Для Хмельницького це може бути будівництво летовища, наявність якого стане поштовхом для економічного розвитку міста.

У Хмельницькому Андрій Садовий  мав зустріч з  мером Олександром  Симчишиним та познаймився з проектами, спрямованими на розвиток міста. Серед  хмельницьких новацій – будівництво комплексу з переробки твердих побутових відходів. Гість високо оцінив прагнення місцевої влади впроваджувати новітні технології у справі збереження довкілля.

Відповідаючи на запитання журналістів, Андрій Садовий поділився своїм баченням подолання проблем, які є чи не у кожному українському місті: відтік трудових ресурсів, тіньова економіка, нестача коштів.

Зміни потрібні у кожному населеному пункті і у всій країні, зазначив Андрій Садовий. Як лідер «Самопомочі» він вважає, що треба робити все, аби люди, які мають потенціал і бажання змінити життя на краще, об’єдналися.

Зустрічі Андрія Садового у рамках Urban Talks  уже відбулися у Рівному, Житомирі, Чернівцях, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді та інших містах.

У Хмельницькому громадські активісти і небайдужі хмельничани мають можливість зустрітися з Андрієм Садовим та поспілкуватися з ним сьогодні, 18 вересня, о 17.00 у Мистецькому дворику за адресою вул. Проскурівська, 18/69.

Схоже

У Славутському ліцеї   ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної  ради  вже стало традицією зустрічати  учасників національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів Intel ISEF-2019  з перемогою.  Метою конкурсу «POLYTECO Україна 2018-2019» є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів у різних галузях техніки. Цьогоріч конкурс відбувався 16-19  жовтня у  головному залі Державного політехнічного музею. Учасники та гості  інтелектуального змагання […]

Старт святковій програмі дали  спортсмени – від Європейського скверу вони почали легкоатлетичний забіг. На майдані Відродження із знаменною подією кам’янчан привітали ректор університету Сергій Копилов, міський голова Михайло Сімашкевич, народний депутат Володимир Мельниченко та голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий. «За сто років університет пережив чимало подій, в тому числі здобуття статусу національного, випустив 90 тисяч […]

У Києві відбувся І Національний конгрес пульмонологів України. Його організаторами стали ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України», Національна академія медичних наук України, Асоціація пульмонологів України та Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України. Делегацію лікарів Хмельниччини очолювала головний терапевт Департаменту охорони здоров’я, начальник відділу лікувально-діагностичної допомоги населенню […]