Андрій Садовий на Urban Talks поговорить з хмельничанами про успіхи Львова

Мер Львова Андрій Садовий за кавою зустрівся з журналістами Хмельницького та анонсував зустріч у рамках проекту Urban Talks.

Львівський гість, який протягом 12 років очолює міську раду, поділився враженнями від Хмельницького та розповів про успіхи і досягнення громади Львова у справі розвитку міста. Ділитися досвідом дуже важливо, каже Андрій Садовий. Рецептом успіху Львова він вважає те, що до роботи по розробці стратегічного плану розвитку і його втілення у життя з усієї України були залучені кращі фахівці у різних галузях.

“Пріоритетними  напрямками стали розвиток ІТ-технологій і туристична галузь. Однак розвиватися мають усі сфери економічного і суспільного життя громади: інфраструктура, промисловість, наука, освіта і культура. Найголовніше – не боятися змін і рішуче зробити перший крок. Для цього повині косолідуватися усі громадські структури”, – зазначив  Андрій Садовий.

В умовах високої конкуренції і сучасних викликів треба визначитися з тим, яким потенціалом володіє те чи інше місто.  Для Хмельницького це може бути будівництво летовища, наявність якого стане поштовхом для економічного розвитку міста.

У Хмельницькому Андрій Садовий  мав зустріч з  мером Олександром  Симчишиним та познаймився з проектами, спрямованими на розвиток міста. Серед  хмельницьких новацій – будівництво комплексу з переробки твердих побутових відходів. Гість високо оцінив прагнення місцевої влади впроваджувати новітні технології у справі збереження довкілля.

Відповідаючи на запитання журналістів, Андрій Садовий поділився своїм баченням подолання проблем, які є чи не у кожному українському місті: відтік трудових ресурсів, тіньова економіка, нестача коштів.

Зміни потрібні у кожному населеному пункті і у всій країні, зазначив Андрій Садовий. Як лідер «Самопомочі» він вважає, що треба робити все, аби люди, які мають потенціал і бажання змінити життя на краще, об’єдналися.

Зустрічі Андрія Садового у рамках Urban Talks  уже відбулися у Рівному, Житомирі, Чернівцях, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді та інших містах.

У Хмельницькому громадські активісти і небайдужі хмельничани мають можливість зустрітися з Андрієм Садовим та поспілкуватися з ним сьогодні, 18 вересня, о 17.00 у Мистецькому дворику за адресою вул. Проскурівська, 18/69.

Схоже

У Хмельницькому відбулася публічна дискусія щодо перспектив Хмельницької АЕС. Говорили про продовження строку функціонування першого енергоблоку, проектний строк експлуатації якого завершився саме в день проведення заходу – 13 грудня. Не менш важливим є питання розвитку потужностей, а саме – добудова енергоблоків 3 і 4.  У дискусії взяли участь гості з Нетішина заступник генерального директора з […]

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації 22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року на вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) проходитимуть обласні ярмарки сільськогосподарської продукції, приурочені до різдвяних свят, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА. Хмельничани зможуть придбати продукцію сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування […]

Головний сервісний центр МВС презентував новий електронний сервіс –тепер у два кліки можна перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, це надає змогу кожному громадянину самостійно впевнитись, чи було видано свідоцтво за вказаним номером. Онлайн-сервіс простий у використанні: щоб впевнитися, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видавалося, достатньо ввести його серію (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля. У випадку, якщо дана інформація міститься в Єдиному державному реєстрі МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, на екрані з’явиться вся інформація, […]