Будівельники обласної дитячої лікарні до кінця року засвоять 30 мільйонів гривень | Поділля News
Будівельники обласної дитячої лікарні до кінця року освоять 30 мільйонів гривень

get link У Хмельницькому тривають роботи зі спорудження нового повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

За результатами тендеру, проведеного комунальним підприємством архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради,  будівництво корпусу здійснює ТОВ «Будівельний Альянс Груп». Зараз відбувається монтаж і випробування перших із 570 контрольних паль.

go here За попередніми підрахунками спеціалістів, орієнтовна загальна вартість будівництва сягатиме 300 мільйонів гривень. Цьогоріч обласна рада виділила на нього 30 мільйонів. Надалі кошти, потрібні на фінансування визначених проектно-кошторисною документацією робіт, передбачатимуться поетапно. Окрім того, 10 мільйонів гривень надано з Державного фонду регіонального розвитку.

Як повідомила Хмельницька обласна рада, спорудження лікувально-діагностичного корпусу дитячої лікарні є для влади стратегічним завданням, адже нинішня матеріальна база обласної дитячої лікарні застаріла й не відповідає ні санітарно-гігієнічним, ні будівельним нормам.

see Згідно із Концепцією створення повнопрофільної обласної дитячої лікарні, будівництво має здійснюватися в три етапи: зведення нового лікувально-діагностичного корпусу на 110 ліжок на прибудинковій ділянці лікарні,  спорудження неонатального корпусу на 75 ліжок на території Хмельницької міської дитячої лікарні та реконструкція існуючого стаціонарного корпусу під обласну дитячу консультативну поліклініку, стаціонарні відділення, харчоблок та овочесховище .

enter У такий спосіб діти матимуть повноцінну високоспеціалізовану медичну допомогу, а заклад зможе сконцентрувати кадрові й матеріальні ресурси і впроваджувати прогресивні медичні технології.

go
Схоже

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]

Після злив, що накривають обласний центр останнім часом, вулиця Геологів перетворюється на маленьку Венецію. Тож проблему водовідведення на території «толкучки» обговорили під час виїзної наради. Одна з підприємиць,  яка працює на ринку вже три роки, каже: проблема з дощами і водою після них постійна – неможливо перейти дорогу, неможливо кудись вийти, адже повсюди калюжі. Проблема на […]

Законодавство передбачає обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації. У випадку недотримання вказаних вимог, правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних до […]