Будівельники обласної дитячої лікарні до кінця року освоять 30 мільйонів гривень

У Хмельницькому тривають роботи зі спорудження нового повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

За результатами тендеру, проведеного комунальним підприємством архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради,  будівництво корпусу здійснює ТОВ «Будівельний Альянс Груп». Зараз відбувається монтаж і випробування перших із 570 контрольних паль.

За попередніми підрахунками спеціалістів, орієнтовна загальна вартість будівництва сягатиме 300 мільйонів гривень. Цьогоріч обласна рада виділила на нього 30 мільйонів. Надалі кошти, потрібні на фінансування визначених проектно-кошторисною документацією робіт, передбачатимуться поетапно. Окрім того, 10 мільйонів гривень надано з Державного фонду регіонального розвитку.

Як повідомила Хмельницька обласна рада, спорудження лікувально-діагностичного корпусу дитячої лікарні є для влади стратегічним завданням, адже нинішня матеріальна база обласної дитячої лікарні застаріла й не відповідає ні санітарно-гігієнічним, ні будівельним нормам.

Згідно із Концепцією створення повнопрофільної обласної дитячої лікарні, будівництво має здійснюватися в три етапи: зведення нового лікувально-діагностичного корпусу на 110 ліжок на прибудинковій ділянці лікарні,  спорудження неонатального корпусу на 75 ліжок на території Хмельницької міської дитячої лікарні та реконструкція існуючого стаціонарного корпусу під обласну дитячу консультативну поліклініку, стаціонарні відділення, харчоблок та овочесховище .

У такий спосіб діти матимуть повноцінну високоспеціалізовану медичну допомогу, а заклад зможе сконцентрувати кадрові й матеріальні ресурси і впроваджувати прогресивні медичні технології.

Схоже

Патрульні Хмельниччини з 11 лютого почали працювати з вимірювачами швидкості TruCAM. З початку роботи на дорогах уже виявили і притягнули до відповідальності 144 порушники. Про це повідомили у прес-службі обласної поліції. “Водії-порушники мають можливість на місці за допомогою мобільного терміналу сплатити штраф та отримати квитанцію”, – зазначили поліцейські. Як нагадують правоохоронці, перевищення встановлених обмежень швидкості […]

Вчергове Олексій Нарижнєв, офіцер запасу, учасник бойових дій в ДРА, разом з керівником волонтерського підрозділу громадської організації «Учасники АТО міста Старокостянтинова» Оксаною Бабенко вантажним бусом вирушили на Схід. Волонтери мають на меті відвідати підрозділи, що виконують бойові завдання на лінії розмежування неподалік Маріуполя та в Луганській області. Для потреб військовослужбовців волонтери доставлять бензопили, рубероїд, плівку, […]

Працівники закладу давно мріяли про ремонт малої глядацької зали для проведення тематичних вечорів, виховних та розважальних програм, зборів та різного роду засідань. У 2017 році вони взяли участь у Конкурсі мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». А у 2018 році їхня мрія здійснилася. Грантові кошти, спільні зусилля працівників будинку культури та отримане співфінансування […]