Будівельники обласної дитячої лікарні до кінця року освоять 30 мільйонів гривень

У Хмельницькому тривають роботи зі спорудження нового повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

За результатами тендеру, проведеного комунальним підприємством архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради,  будівництво корпусу здійснює ТОВ «Будівельний Альянс Груп». Зараз відбувається монтаж і випробування перших із 570 контрольних паль.

За попередніми підрахунками спеціалістів, орієнтовна загальна вартість будівництва сягатиме 300 мільйонів гривень. Цьогоріч обласна рада виділила на нього 30 мільйонів. Надалі кошти, потрібні на фінансування визначених проектно-кошторисною документацією робіт, передбачатимуться поетапно. Окрім того, 10 мільйонів гривень надано з Державного фонду регіонального розвитку.

Як повідомила Хмельницька обласна рада, спорудження лікувально-діагностичного корпусу дитячої лікарні є для влади стратегічним завданням, адже нинішня матеріальна база обласної дитячої лікарні застаріла й не відповідає ні санітарно-гігієнічним, ні будівельним нормам.

Згідно із Концепцією створення повнопрофільної обласної дитячої лікарні, будівництво має здійснюватися в три етапи: зведення нового лікувально-діагностичного корпусу на 110 ліжок на прибудинковій ділянці лікарні,  спорудження неонатального корпусу на 75 ліжок на території Хмельницької міської дитячої лікарні та реконструкція існуючого стаціонарного корпусу під обласну дитячу консультативну поліклініку, стаціонарні відділення, харчоблок та овочесховище .

У такий спосіб діти матимуть повноцінну високоспеціалізовану медичну допомогу, а заклад зможе сконцентрувати кадрові й матеріальні ресурси і впроваджувати прогресивні медичні технології.

Схоже

Дев’ятий рік поспіль Хмельницький обласний благодійний фонд “Карітас” проводить акцію “Листи до Святого Миколая”. Цьогоріч сім сотень діток, переважно вихованці інтернатів зробили свої замовлення під подушку. На них радо відгукнулися помічники чудотворця. Тож уже з наступного тижня подарунки дістануться адресатів. Подробиці – у сюжеті МТРК Місто

До їхнього складу входять працівники патрульної поліції, Хмельницького відділу поліції та його територіальних підрозділів, військовослужбовці Нацгвардії та кінологи зі службовими собаками. У період новорічно-різдвяних свят у Хмельницькому заплановано безліч культурно-масових заходів. Щоб жителі та гості міста насолоджувались відпочинком і не турбувались про свою безпеку, керівництвом Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області було прийнято рішення про […]

До кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області на екскурсію завітали учні загальноосвітньої школи № 30. Діти мали можливість на власні очі побачити, як тренують собак, як чотирилапі працюють — розшукують злочинців та заборонені предмети, де вони живуть і що їдять. Працівники кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області влаштували для юних відвідувачів справжній майстер-клас: на тренувальному […]