Хмельницька прокуратура наполягла на знесенні елітного будинку | Поділля News
Хмельницька прокуратура наполягла на знесенні елітного будинку

source site У 2012 році Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області надала державному підприємству в оренду близько 1,2 га землі водного фонду прибережної смуги річки Дністер для облаштування пляжу.

follow site Згодом орендар, всупереч умовам договору,  уклав із фізичними особами договори суборенди частини цієї земельної ділянки. Це дозволило суборендарям отримати право не тільки на облаштування пляжу, але й на встановлення споруд.

Без погоджувальних документів із власником земельної ділянки – райдержадміністрацією, ці фізичні особи звели на березі річки будинок  для відпочинку загальною площею понад 180 кв. м. Окрім того вони забудували прохід до річки парканом і перекрили проїжджу частину дороги, створивши перешкоди в доступі громадян до узбережжя водного об’єкту.

follow url Враховуючи порушені інтереси держави, органи прокуратури Хмельницької області пред’явили до суду позовні вимоги про визнання недійсними договорів суборенди земель водного фонду, знесення самочинно збудованої споруди та скасування державної реєстрації права власності на неї.

source site Постанова Верховного суду підтримала позицію позивача, скасувала незаконне рішення апеляційного суду Хмельницької області й залишила в силі рішення Новоушицького районного суду, яким позовні вимоги прокурора задоволено.

Отож самочинно збудований на березі річки  Дністер об’єкт рухомості орієнтовною ринковою вартістю понад 1 млн. грн. підлягає знесенню.

 

see
Схоже

get link На Хмельниччині викритому на хабарі податківцю оголошено про підозру. Про це повідомляє прес-служба СБУ. “Викритому співробітниками СБУ на отриманні неправомірної вигоди головному ревізору-інспектору Головного Управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області оголошено про підозру”, – повідомили правоохоронці. Оперативники спецслужби встановили, що посадовець вимагав п’ятнадцять тисяч гривень від місцевого приватного підприємця за не стягнення штрафу та […]

На Хмельниччині поліція вилучила з обігу понад 4 тонни фальсифікованого алкоголю. Крім того, було припинено діяльність підпільного цеху з виробництва паперової тари типу «bag-in-box». Щодоби у цеху могли виготовляти до 4 800 одиниць, йдеться на сторінці Департаменту захисту економіки Національної поліції України. “Оперативники встановили канал постачання етилового спирту. Етиловий спирт невеликими партіями незаконно завозився до […]

Триває досудове розслідування кримінального провадження за фактом роботи  Красилові грального закладу. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури. У жовтні 2017 року діяльність закладу припинили правоохоронці. За результатами проведеного обшуку виявлено та вилучено три гральні автомати, а також кошти в сумі 8 тис грн. Вилучена техніка з встановленим програмним забезпеченням належить до гральних автоматів типу «відеослот», […]