Хмельницьку АЕС проінспектували представники громадськості

Нещодавно на ХАЕС завітали представники Громадської спілки «Всеукраїнська Енергетична Асамблея». У рамках візиту гості відвідали навчально-тренувальний центр, де цікавились станом підготовки персоналу. Спостерігаючи за роботою працівників станції на повномасштабному тренажері блочного щита управління (БЩУ), відвідувачі переконались у високій кваліфікації та професіоналізмі співробітників ХАЕС.

Безпосередньо на станції гості побували в машинному відділенні, на БЩУ першого енергоблоку й отримали можливість порівняти ідентичність тренажера з діючим блочним щитом управління.

Крім того, фахівці АЕС ознайомили представників Громадської спілки з процесами хімводоочищення, автоматизованою системою контролю радіаційної обстановки та екологічними аспектами діяльності підприємства.

Ділячись враженнями від побаченого, гості відзначили відкритість атомників і вичерпність  отриманих на запитання відповідей. Як зазначив перший заступник голови ради Громадської спілки Юрій Саква, основа діяльності Асамблеї – лобіювання інтересів енергопідприємств та вирішення їх проблем в українському енергетичному секторі.

За словами заступника виконавчого директора з якості та управління з міжструктурних комунікацій та інформаційної підтримки ДП «НАЕК «Енергоатом» Андрія Велітченка, що супроводжував гостей, такий візит сприятиме не лише розвитку партнерських відносин, а й об’єднанню зусиль навколо вирішення важливих завдань на шляху досягнення стратегічних цілей Енергоатома.

Схоже

У Хмельницькому відбулася публічна дискусія щодо перспектив Хмельницької АЕС. Говорили про продовження строку функціонування першого енергоблоку, проектний строк експлуатації якого завершився саме в день проведення заходу – 13 грудня. Не менш важливим є питання розвитку потужностей, а саме – добудова енергоблоків 3 і 4.  У дискусії взяли участь гості з Нетішина заступник генерального директора з […]

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації 22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року на вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) проходитимуть обласні ярмарки сільськогосподарської продукції, приурочені до різдвяних свят, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА. Хмельничани зможуть придбати продукцію сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування […]

Головний сервісний центр МВС презентував новий електронний сервіс –тепер у два кліки можна перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, це надає змогу кожному громадянину самостійно впевнитись, чи було видано свідоцтво за вказаним номером. Онлайн-сервіс простий у використанні: щоб впевнитися, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видавалося, достатньо ввести його серію (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля. У випадку, якщо дана інформація міститься в Єдиному державному реєстрі МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, на екрані з’явиться вся інформація, […]