Хмельницьку АЕС проінспектували представники громадськості

Нещодавно на ХАЕС завітали представники Громадської спілки «Всеукраїнська Енергетична Асамблея». У рамках візиту гості відвідали навчально-тренувальний центр, де цікавились станом підготовки персоналу. Спостерігаючи за роботою працівників станції на повномасштабному тренажері блочного щита управління (БЩУ), відвідувачі переконались у високій кваліфікації та професіоналізмі співробітників ХАЕС.

Безпосередньо на станції гості побували в машинному відділенні, на БЩУ першого енергоблоку й отримали можливість порівняти ідентичність тренажера з діючим блочним щитом управління.

Крім того, фахівці АЕС ознайомили представників Громадської спілки з процесами хімводоочищення, автоматизованою системою контролю радіаційної обстановки та екологічними аспектами діяльності підприємства.

Ділячись враженнями від побаченого, гості відзначили відкритість атомників і вичерпність  отриманих на запитання відповідей. Як зазначив перший заступник голови ради Громадської спілки Юрій Саква, основа діяльності Асамблеї – лобіювання інтересів енергопідприємств та вирішення їх проблем в українському енергетичному секторі.

За словами заступника виконавчого директора з якості та управління з міжструктурних комунікацій та інформаційної підтримки ДП «НАЕК «Енергоатом» Андрія Велітченка, що супроводжував гостей, такий візит сприятиме не лише розвитку партнерських відносин, а й об’єднанню зусиль навколо вирішення важливих завдань на шляху досягнення стратегічних цілей Енергоатома.

Схоже

Обласний центр долучився до Всеукраїнської акції «Хода за свободу», приуроченої до Європейського Дня боротьби із торгівлею людьми, який відзначають 18 жовтня. Активні хмельничани взяли участь у заході, аби продемонструвати містянам, що у сучасному, розвиненому суспільстві досі існує ця проблема. Всього в акції взяли участь близько сотні осіб, які пройшлись центром міста з чорними парасольками – […]

Напередодні Дня захисника України жителі Смотрицької ОТГ встановили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО воїну Віталію Пасічнику. Пам’ятний знак встановили в селі Стара Гута на стінах гімназії, в якій  навчався атовець. Право відкрити меморіальну дошку надали матері, дружині та дітям Віталія. Після вшанування пам’яті доблесного воїна присутні на заході односельці, представники влади й гімназисти запалили […]

У Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась неформальна зустріч із полковником Повітряних Сил США Воффордом та майором Квінном. Обидва військовослужбовці є військовими аташе Посольства США в Україні. Українські учасники діалогу цікавилися життям у США та обговорювали з гостями актуальні питання сучасної міжнародної політики і сьогодення України. Як інформує ОУНБ, спілкування відбулось у теплій і невимушеній […]