Хмельницьку АЕС проінспектували представники громадськості

Нещодавно на ХАЕС завітали представники Громадської спілки «Всеукраїнська Енергетична Асамблея». У рамках візиту гості відвідали навчально-тренувальний центр, де цікавились станом підготовки персоналу. Спостерігаючи за роботою працівників станції на повномасштабному тренажері блочного щита управління (БЩУ), відвідувачі переконались у високій кваліфікації та професіоналізмі співробітників ХАЕС.

Безпосередньо на станції гості побували в машинному відділенні, на БЩУ першого енергоблоку й отримали можливість порівняти ідентичність тренажера з діючим блочним щитом управління.

Крім того, фахівці АЕС ознайомили представників Громадської спілки з процесами хімводоочищення, автоматизованою системою контролю радіаційної обстановки та екологічними аспектами діяльності підприємства.

Ділячись враженнями від побаченого, гості відзначили відкритість атомників і вичерпність  отриманих на запитання відповідей. Як зазначив перший заступник голови ради Громадської спілки Юрій Саква, основа діяльності Асамблеї – лобіювання інтересів енергопідприємств та вирішення їх проблем в українському енергетичному секторі.

За словами заступника виконавчого директора з якості та управління з міжструктурних комунікацій та інформаційної підтримки ДП «НАЕК «Енергоатом» Андрія Велітченка, що супроводжував гостей, такий візит сприятиме не лише розвитку партнерських відносин, а й об’єднанню зусиль навколо вирішення важливих завдань на шляху досягнення стратегічних цілей Енергоатома.

Схоже

В райцентрі на Хмельниччині пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Військовослужбовці гарнізону, ветерани та громадськість міста поклали квіти до памятника полеглим землякам. Присутні хвилиною мовчання згадали про тих, хто не повернувся з афганської війни, висловили вдячність рідним та […]

Надвечір 13 лютого хмельничани мали змогу побачити наживо виступи улюблених акторів «Кварталу 95», на чолі зі своїм лідером і заразом кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Концертів було два. Перший – соціальний. Запрошення на нього безкоштовно отримали представники малозабезпечених верств: тут були й люди з особливими потребами, і ветерани АТО, і студенти. Другий концерт був комерційним. […]

Триває польовий вихід одного з підрозділів загону 8 Окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Групи відпрацьовують вихід у тил противника у повному бойовому спорядженні для виконання розвідувально-диверсійних завдань, відрив від противника з подальшим виходом в район евакуації, повідомляє відділення інформагенства оборонного відомства в Хмельницькому. На тактичному полі спецпризначенці під керівництвом досвідчених […]