Хмельницьку АЕС проінспектували представники громадськості | Поділля News
Хмельницьку АЕС проінспектували представники громадськості

click Нещодавно на ХАЕС завітали представники Громадської спілки «Всеукраїнська Енергетична Асамблея». У рамках візиту гості відвідали навчально-тренувальний центр, де цікавились станом підготовки персоналу. Спостерігаючи за роботою працівників станції на повномасштабному тренажері блочного щита управління (БЩУ), відвідувачі переконались у високій кваліфікації та професіоналізмі співробітників ХАЕС.

follow site Безпосередньо на станції гості побували в машинному відділенні, на БЩУ першого енергоблоку й отримали можливість порівняти ідентичність тренажера з діючим блочним щитом управління.

Крім того, фахівці АЕС ознайомили представників Громадської спілки з процесами хімводоочищення, автоматизованою системою контролю радіаційної обстановки та екологічними аспектами діяльності підприємства.

Ділячись враженнями від побаченого, гості відзначили відкритість атомників і вичерпність  отриманих на запитання відповідей. Як зазначив перший заступник голови ради Громадської спілки Юрій Саква, основа діяльності Асамблеї – лобіювання інтересів енергопідприємств та вирішення їх проблем в українському енергетичному секторі.

За словами заступника виконавчого директора з якості та управління з міжструктурних комунікацій та інформаційної підтримки ДП «НАЕК «Енергоатом» Андрія Велітченка, що супроводжував гостей, такий візит сприятиме не лише розвитку партнерських відносин, а й об’єднанню зусиль навколо вирішення важливих завдань на шляху досягнення стратегічних цілей Енергоатома.

source
Схоже

Володимир Захар’єв — літератор, журналіст, археолог, краєзнавець, історик, архівіст з Дунаєвеччини. Голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнська творча спілка «Конгрес літераторів України». Член правління Всеукраїнська творча спілка «Конгрес літераторів України». Заступник першого заступника голови спілки. Про приємну новину він написав сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук: Отримав медаль Святого Юрія Переможця Православної церкви України. За що? 25 […]

Під колесами трактора на Хмельниччині загинула людина. Це сталось учора, 21 травня, близько 13.45 години в селі Сприсівка Дунаєвецького району. За даними поліції, 64-річний місцевий житель рухався на власному міні-тракторі в напрямку центру села. Під час руху верхній одяг чоловіка потрапив на рухомі частини механізму трактора і його затягнуло під колеса. “Потерпілий отримав тілесні ушкодження […]

У Хмельницькому сьогодні, 22 травня, загорівся шиномонтаж. Аби рятувальники змогли вчасно загасити пожежу, містом обмежили рух, повідомляють патрульні. Загорівся шиномонтаж на проспекті Миру близько 12 години. Дим видно здалеку, кажуть очевидці. “У зв’язку із заходами, які вживаються по локалізації пожежі в шинному центрі по вул. Проспект Миру, тимчасового буде обмежений рух транспорту на ділянці дороги […]