Славута відзначила 401-й день народження

День міста у райцентрі святкували 21 вересня, у престольне свято Різдва Пресвятої Богородиці.

Програма заходів розпочалася з відкриття пам’ятного знаку подружжю Косач-Квітці на вул. Монастирська (набережна річки Горинь).

Продовжилося святкування традиційним велопробігом «Зі Славутою у серці». Щороку любителів «прогулянки на велосипедах» стає дедалі більше, відзначають у прес-службі міськвиконкому. Також всі присутні на святі мали можливість побачити показові виступи з велотріалу.

Прикрасила свято урочиста хода за участю творчих колективів міста, яку очолили найменші славутчани у дитячих візочках.

Впродовж усього святкового дня усі бажаючі мали змогу оцінити досягнення місцевих підприємств «Made in Slavuta» та підприємців із регіону, які демонстрували свої здобутки на центральній площі міста.

Міський голова Василь Сидор привітав громаду зі святом та відзначив, що славутська родина цього року стала ще більшою – до неї приєдналися громади сіл Варварівка та Голики.

На церемонії нагородження відзначили кращих із кращих громадян міста, які зробили особливий внесок у його розвиток та працюють на благо Славути.

Увечері свято продовжилося концертною програмою за участю артистів української естради.

 

 

Схоже

У Хмельницькому відбулася публічна дискусія щодо перспектив Хмельницької АЕС. Говорили про продовження строку функціонування першого енергоблоку, проектний строк експлуатації якого завершився саме в день проведення заходу – 13 грудня. Не менш важливим є питання розвитку потужностей, а саме – добудова енергоблоків 3 і 4.  У дискусії взяли участь гості з Нетішина заступник генерального директора з […]

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації 22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року на вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) проходитимуть обласні ярмарки сільськогосподарської продукції, приурочені до різдвяних свят, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА. Хмельничани зможуть придбати продукцію сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування […]

Головний сервісний центр МВС презентував новий електронний сервіс –тепер у два кліки можна перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, це надає змогу кожному громадянину самостійно впевнитись, чи було видано свідоцтво за вказаним номером. Онлайн-сервіс простий у використанні: щоб впевнитися, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видавалося, достатньо ввести його серію (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля. У випадку, якщо дана інформація міститься в Єдиному державному реєстрі МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, на екрані з’явиться вся інформація, […]