Мешканцям Славути нагадали про дедлайн Громадського бюджету

Голосування за проекти громадського бюджету у райцентрі підходить до кінця.  Останній день, коли можна вподобати ту чи іншу пропозицію з покращення міста, – 30 вересня.

Оскільки 29 та 30 вересня припадає на вихідні, це може стати перешкодою для голосування за допомогою скриньок у холі міської ради, куди можна вкинути бюлетень на підтримку того чи іншого проекту. Проте, як зазначається на офіційному сайті Славути, вихідні – не привід засмучуватися і не голосувати. Навпаки, це можливість розвивати місто, не виходячи з дому, та шанс віддати свій голос за допомогою  сучасного способу врядування!

Як видно зі статистики Е-голосування на сайті Славутської міської ради та наповнюваності скриньок у міськраді, славутчани знову віддали перевагу паперовому варіанту. Проте паперове голосування має безліч мінусів. Ось деякі з них:

  • Паперовий варіант – величезне поле для різноманітних фальсифікацій, в тому числі, примусовий вплив на вибір людини (коли голосуючий не має змоги ознайомитися з усіма проектами і вибрати той, який, на його думку, потрібний місту зараз).
  • В паперовому варіанті легше допустити помилку – і бланк вважатиметься недійсним.
  • Паперовий варіант вимагає значних матеріальних затрат на друкування бланків та фізичних зусиль на опитування на вулиці.
  • Паперовий варіант протягом всього етапу голосування не дає можливості бачити, на якому місці в рейтингу стоїть підтриманий вами проект.

Тому мешканців Славути закликають підтримати проекти громадського бюджету через Інтернет за допомогою електронної платформи для голосування –  цей засіб є цілком безпечним,  захищеним та зручним!

Довідка: Всього на голосування винесено 13 проектів. Найдешевший оцінений  у 41 тисячу гривень, найдорожчі – у 160 тисяч. Загальний кошторис Громадського бюджету – 640 тисяч гривень. Всього голосів, відданих за проекти – 243 (враховане лише голосування онлайн).

Найбільше голосів (65) поки що має проект №0017 “Капітальний ремонт огорожі ЗОШ №4”. Його вартість – 80 тисяч гривень.

Друге місце (56 голосів) – у проекту №0008 “Зварювання м’яких живих тканин. Придбання апарату ПАТОНМЕД ЕКВЗ-300 в хірургічне відділення Славутської ЦРЛ”. Бюджет – 160 тисяч гривень.

Третє місце (36 голосів) – у проекту №0010 «Острівець здоров’я. Встановлення спортивних та ігрових споруд для дітей та дорослих». Він коштує також 80 тисяч гривень.

Інші десять проектів набрали менше 30 онлайн-голосів. 

Схоже

Вчергове Олексій Нарижнєв, офіцер запасу, учасник бойових дій в ДРА, разом з керівником волонтерського підрозділу громадської організації «Учасники АТО міста Старокостянтинова» Оксаною Бабенко вантажним бусом вирушили на Схід. Волонтери мають на меті відвідати підрозділи, що виконують бойові завдання на лінії розмежування неподалік Маріуполя та в Луганській області. Для потреб військовослужбовців волонтери доставлять бензопили, рубероїд, плівку, […]

Працівники закладу давно мріяли про ремонт малої глядацької зали для проведення тематичних вечорів, виховних та розважальних програм, зборів та різного роду засідань. У 2017 році вони взяли участь у Конкурсі мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». А у 2018 році їхня мрія здійснилася. Грантові кошти, спільні зусилля працівників будинку культури та отримане співфінансування […]

Подія сталася  у райцентрі на Хмельниччині у святковий день, 14 лютого. Повідомлення про неприємну новину розмістили на сторінці Красилівської міської ради, додавши відповідне відео з камер спостереження. На них видно, як невідомий чоловік рано-вранці “гуляє” вулицями міста, і трощить при цьому все, що трапиться під руки та під ноги. Особливо ретельно вандал “попрацював” над деревом […]