Мешканцям Славути нагадали про дедлайн Громадського бюджету | Поділля News
Мешканцям Славути нагадали про дедлайн Громадського бюджету

Голосування за проекти громадського бюджету у райцентрі підходить до кінця.  Останній день, коли можна вподобати ту чи іншу пропозицію з покращення міста, – 30 вересня.

Оскільки 29 та 30 вересня припадає на вихідні, це може стати перешкодою для голосування за допомогою скриньок у холі міської ради, куди можна вкинути бюлетень на підтримку того чи іншого проекту. Проте, як зазначається на офіційному сайті Славути, вихідні – не привід засмучуватися і не голосувати. Навпаки, це можливість розвивати місто, не виходячи з дому, та шанс віддати свій голос за допомогою  сучасного способу врядування!

Як видно зі статистики Е-голосування на сайті Славутської міської ради та наповнюваності скриньок у міськраді, славутчани знову віддали перевагу паперовому варіанту. Проте паперове голосування має безліч мінусів. Ось деякі з них:

  • Паперовий варіант – величезне поле для різноманітних фальсифікацій, в тому числі, примусовий вплив на вибір людини (коли голосуючий не має змоги ознайомитися з усіма проектами і вибрати той, який, на його думку, потрібний місту зараз).
  • В паперовому варіанті легше допустити помилку – і бланк вважатиметься недійсним.
  • Паперовий варіант вимагає значних матеріальних затрат на друкування бланків та фізичних зусиль на опитування на вулиці.
  • Паперовий варіант протягом всього етапу голосування не дає можливості бачити, на якому місці в рейтингу стоїть підтриманий вами проект.

Тому мешканців Славути закликають підтримати проекти громадського бюджету через Інтернет за допомогою електронної платформи для голосування –  цей засіб є цілком безпечним,  захищеним та зручним!

Довідка: Всього на голосування винесено 13 проектів. Найдешевший оцінений  у 41 тисячу гривень, найдорожчі – у 160 тисяч. Загальний кошторис Громадського бюджету – 640 тисяч гривень. Всього голосів, відданих за проекти – 243 (враховане лише голосування онлайн).

Найбільше голосів (65) поки що має проект №0017 “Капітальний ремонт огорожі ЗОШ №4”. Його вартість – 80 тисяч гривень.

see url Друге місце (56 голосів) – у проекту №0008 “Зварювання м’яких живих тканин. Придбання апарату ПАТОНМЕД ЕКВЗ-300 в хірургічне відділення Славутської ЦРЛ”. Бюджет – 160 тисяч гривень.

Третє місце (36 голосів) – у проекту №0010 «Острівець здоров’я. Встановлення спортивних та ігрових споруд для дітей та дорослих». Він коштує також 80 тисяч гривень.

Інші десять проектів набрали менше 30 онлайн-голосів. 

watch
Схоже

Дощ у Хмельницькому сьогодні, 24 травня, ледь не зірвав фестиваль «Rock&Buh – 2019». Чергова злива перетворила вулиці міста на ріки. Як повідомляють очевидці, традиційно найбільше води “дісталося” території ринку. Затопило Львівське шосе, вулицю Геологів, весь “Новий ринок” теж “плаває”. Працівники ринку нарікають, що вже не знають, до кого звертатися через постійні підтоплення. Реакції від влади […]

Після злив, що накривають обласний центр останнім часом, вулиця Геологів перетворюється на маленьку Венецію. Тож проблему водовідведення на території «толкучки» обговорили під час виїзної наради. Одна з підприємиць,  яка працює на ринку вже три роки, каже: проблема з дощами і водою після них постійна – неможливо перейти дорогу, неможливо кудись вийти, адже повсюди калюжі. Проблема на […]

Законодавство передбачає обов’язок осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації. У випадку недотримання вказаних вимог, правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних до […]