Мешканцям Славути нагадали про дедлайн Громадського бюджету

Голосування за проекти громадського бюджету у райцентрі підходить до кінця.  Останній день, коли можна вподобати ту чи іншу пропозицію з покращення міста, – 30 вересня.

Оскільки 29 та 30 вересня припадає на вихідні, це може стати перешкодою для голосування за допомогою скриньок у холі міської ради, куди можна вкинути бюлетень на підтримку того чи іншого проекту. Проте, як зазначається на офіційному сайті Славути, вихідні – не привід засмучуватися і не голосувати. Навпаки, це можливість розвивати місто, не виходячи з дому, та шанс віддати свій голос за допомогою  сучасного способу врядування!

Як видно зі статистики Е-голосування на сайті Славутської міської ради та наповнюваності скриньок у міськраді, славутчани знову віддали перевагу паперовому варіанту. Проте паперове голосування має безліч мінусів. Ось деякі з них:

  • Паперовий варіант – величезне поле для різноманітних фальсифікацій, в тому числі, примусовий вплив на вибір людини (коли голосуючий не має змоги ознайомитися з усіма проектами і вибрати той, який, на його думку, потрібний місту зараз).
  • В паперовому варіанті легше допустити помилку – і бланк вважатиметься недійсним.
  • Паперовий варіант вимагає значних матеріальних затрат на друкування бланків та фізичних зусиль на опитування на вулиці.
  • Паперовий варіант протягом всього етапу голосування не дає можливості бачити, на якому місці в рейтингу стоїть підтриманий вами проект.

Тому мешканців Славути закликають підтримати проекти громадського бюджету через Інтернет за допомогою електронної платформи для голосування –  цей засіб є цілком безпечним,  захищеним та зручним!

Довідка: Всього на голосування винесено 13 проектів. Найдешевший оцінений  у 41 тисячу гривень, найдорожчі – у 160 тисяч. Загальний кошторис Громадського бюджету – 640 тисяч гривень. Всього голосів, відданих за проекти – 243 (враховане лише голосування онлайн).

Найбільше голосів (65) поки що має проект №0017 “Капітальний ремонт огорожі ЗОШ №4”. Його вартість – 80 тисяч гривень.

Друге місце (56 голосів) – у проекту №0008 “Зварювання м’яких живих тканин. Придбання апарату ПАТОНМЕД ЕКВЗ-300 в хірургічне відділення Славутської ЦРЛ”. Бюджет – 160 тисяч гривень.

Третє місце (36 голосів) – у проекту №0010 «Острівець здоров’я. Встановлення спортивних та ігрових споруд для дітей та дорослих». Він коштує також 80 тисяч гривень.

Інші десять проектів набрали менше 30 онлайн-голосів. 

Схоже

За результатами проведених фахівцями управління Західного офісу Держаудитслужби Хмельницькій області ревізій протягом поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 24,9 млн гривень. Завдяки проведеній аудиторами роботі державі відшкодовано втрати на суму понад 16,8 млн грн, зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 3 млн гривень. Як показали державні фінансові […]

У рамках Програми бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького на 2017-2019 роки, жителі області подали 102 проекти. Більшість із них стосувалася галузі освіти. На  засіданні Комісії з питань Бюджету участі 19 жовтня 2018 року  кожен проект був розглянутий на відповідність до вимог Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького, затвердженого […]

Протягом дев’яти місяців 2018 року підприємці Хмельницької області, які працюють за спрощеною системою оподаткування, відрахували до місцевих бюджетів краю 542,9 мільйона гривень єдиного податку. А це на 95,4 мільйона гривень більше, ніж у січні-вересні минулого року. Найбільшу частку надходжень єдиного податку традиційно забезпечили підприємці-фізичні особи, сплативши понад 328,1 мільйона гривень. Юридичні особи – платники третьої […]