Мешканцям Славути нагадали про дедлайн Громадського бюджету

Голосування за проекти громадського бюджету у райцентрі підходить до кінця.  Останній день, коли можна вподобати ту чи іншу пропозицію з покращення міста, – 30 вересня.

Оскільки 29 та 30 вересня припадає на вихідні, це може стати перешкодою для голосування за допомогою скриньок у холі міської ради, куди можна вкинути бюлетень на підтримку того чи іншого проекту. Проте, як зазначається на офіційному сайті Славути, вихідні – не привід засмучуватися і не голосувати. Навпаки, це можливість розвивати місто, не виходячи з дому, та шанс віддати свій голос за допомогою  сучасного способу врядування!

Як видно зі статистики Е-голосування на сайті Славутської міської ради та наповнюваності скриньок у міськраді, славутчани знову віддали перевагу паперовому варіанту. Проте паперове голосування має безліч мінусів. Ось деякі з них:

  • Паперовий варіант – величезне поле для різноманітних фальсифікацій, в тому числі, примусовий вплив на вибір людини (коли голосуючий не має змоги ознайомитися з усіма проектами і вибрати той, який, на його думку, потрібний місту зараз).
  • В паперовому варіанті легше допустити помилку – і бланк вважатиметься недійсним.
  • Паперовий варіант вимагає значних матеріальних затрат на друкування бланків та фізичних зусиль на опитування на вулиці.
  • Паперовий варіант протягом всього етапу голосування не дає можливості бачити, на якому місці в рейтингу стоїть підтриманий вами проект.

Тому мешканців Славути закликають підтримати проекти громадського бюджету через Інтернет за допомогою електронної платформи для голосування –  цей засіб є цілком безпечним,  захищеним та зручним!

Довідка: Всього на голосування винесено 13 проектів. Найдешевший оцінений  у 41 тисячу гривень, найдорожчі – у 160 тисяч. Загальний кошторис Громадського бюджету – 640 тисяч гривень. Всього голосів, відданих за проекти – 243 (враховане лише голосування онлайн).

Найбільше голосів (65) поки що має проект №0017 “Капітальний ремонт огорожі ЗОШ №4”. Його вартість – 80 тисяч гривень.

Друге місце (56 голосів) – у проекту №0008 “Зварювання м’яких живих тканин. Придбання апарату ПАТОНМЕД ЕКВЗ-300 в хірургічне відділення Славутської ЦРЛ”. Бюджет – 160 тисяч гривень.

Третє місце (36 голосів) – у проекту №0010 «Острівець здоров’я. Встановлення спортивних та ігрових споруд для дітей та дорослих». Він коштує також 80 тисяч гривень.

Інші десять проектів набрали менше 30 онлайн-голосів. 

Схоже

Дев’ятий рік поспіль Хмельницький обласний благодійний фонд “Карітас” проводить акцію “Листи до Святого Миколая”. Цьогоріч сім сотень діток, переважно вихованці інтернатів зробили свої замовлення під подушку. На них радо відгукнулися помічники чудотворця. Тож уже з наступного тижня подарунки дістануться адресатів. Подробиці – у сюжеті МТРК Місто

До їхнього складу входять працівники патрульної поліції, Хмельницького відділу поліції та його територіальних підрозділів, військовослужбовці Нацгвардії та кінологи зі службовими собаками. У період новорічно-різдвяних свят у Хмельницькому заплановано безліч культурно-масових заходів. Щоб жителі та гості міста насолоджувались відпочинком і не турбувались про свою безпеку, керівництвом Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області було прийнято рішення про […]

До кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області на екскурсію завітали учні загальноосвітньої школи № 30. Діти мали можливість на власні очі побачити, як тренують собак, як чотирилапі працюють — розшукують злочинців та заборонені предмети, де вони живуть і що їдять. Працівники кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області влаштували для юних відвідувачів справжній майстер-клас: на тренувальному […]