Хмельничанам презентували український переклад автобіографічного роману Курта Воннеґута | Поділля News
Хмельничанам презентували український переклад автобіографічного роману Курта Воннеґута

click here У книгарні «Є» з романом  “Буфонада, або Більше не самотні” місцевих поціновувачів Воннеґута 28 вересня знайомили головний редактор видавництва “Вавилонська бібліотека” Роман Малиновський та автор перекладу Тетяна Некряч.

enter site Презентація книги увійшла у програму ІІ Хмельницького літературно-перекладацького фестивалю. Зала книгарні заледве вмістила усіх бажаючих.

Роман Малиновський і Тетяна Некряч згадали про те, як працювали над перекладом та які проблеми доводилося долати усім, хто був дотичний до процесу. Перекладачка  зізналася, що від роботи отримала справжню насолоду, хоча текст  був складним. Роман Тетяна переклала всього за 20 днів, а от редагували перекладений текст набагато довше. Однак працювали професіонали, тому вдалося досягти компромісу і отримати той результат, якого прагнули. Тепер настала черга читачів оцінити роботу видавців.

«Автор не говорить з нами зверхньо, не заграє стилістично. Тут є іронія, але не над читачем, автор іронізує над собою» – так відгукується Роман Малиновський про роман Курта Воннеґута.

go to site “Буфонада, або Більше не самотні”  уже є в продажу. Книга цікаво ілюстрована, у візуальному супроводі немає нічого випадкового чи невиправданого.

get link «Вавилонська бібліотека» започатковувалася як перекладацький проект у 2013 році. Як видавництво почала діяти у 2017. До творчості Курта Воннеґута видавництво звертається не вперше. Переклад роману “Бойня номер п’ять”  став першою книгою “Вавилонської бібліотеки”.

follow
Схоже

У Летичівському та Полонському районах працівники поліції виявили двох чоловіків, які ловили рибу за допомогою сіток. Про це повідомили у прес-службі обласної поліції. “На жаль, трапляються люди, які ігнорують встановлені заборони і ловлять рибу в період нересту у великих обсягах і за допомогою заборонених знарядь лову. Так, 17 травня близько 14.30 години у Полонському районі […]

16 травня цього року на Хмельницькій АЕС радилися працівники підрозділів із запобігання і протидії корупції. У нараді з питань реалізації повноважень в частині антикорупційної діяльності взяли участь представники ДП «НАЕК «Енергоатом» на чолі із директором із запобігання і протидії корупції – радником президента енергокомпанії Олегом Поліщуком, фахівці всіх АЕС України та відокремлених підрозділів Компанії. Розпочинаючи […]

Хмельницький апеляційний суд не задовольнив апеляційну скаргу ОСББ обласного центру на рішення Хмельницького міськрайонного суду. Об’єднання просило задовольнити його позов і зобов’язати власника однієї із квартир будинку знести прибудову до неї. Як повідомляє прес-служба суду, свій позов представники ОСББ обґрунтовували тим, що будівництво прибудови здійснено на земельній ділянці, яка є прибудинковою територією. Земельною ділянкою користуються […]