Хмельничанам презентували український переклад автобіографічного роману Курта Воннеґута

У книгарні «Є» з романом  “Буфонада, або Більше не самотні” місцевих поціновувачів Воннеґута 28 вересня знайомили головний редактор видавництва “Вавилонська бібліотека” Роман Малиновський та автор перекладу Тетяна Некряч.

Презентація книги увійшла у програму ІІ Хмельницького літературно-перекладацького фестивалю. Зала книгарні заледве вмістила усіх бажаючих.

Роман Малиновський і Тетяна Некряч згадали про те, як працювали над перекладом та які проблеми доводилося долати усім, хто був дотичний до процесу. Перекладачка  зізналася, що від роботи отримала справжню насолоду, хоча текст  був складним. Роман Тетяна переклала всього за 20 днів, а от редагували перекладений текст набагато довше. Однак працювали професіонали, тому вдалося досягти компромісу і отримати той результат, якого прагнули. Тепер настала черга читачів оцінити роботу видавців.

«Автор не говорить з нами зверхньо, не заграє стилістично. Тут є іронія, але не над читачем, автор іронізує над собою» – так відгукується Роман Малиновський про роман Курта Воннеґута.

“Буфонада, або Більше не самотні”  уже є в продажу. Книга цікаво ілюстрована, у візуальному супроводі немає нічого випадкового чи невиправданого.

«Вавилонська бібліотека» започатковувалася як перекладацький проект у 2013 році. Як видавництво почала діяти у 2017. До творчості Курта Воннеґута видавництво звертається не вперше. Переклад роману “Бойня номер п’ять”  став першою книгою “Вавилонської бібліотеки”.

Схоже

У Хмельницькому відбулася публічна дискусія щодо перспектив Хмельницької АЕС. Говорили про продовження строку функціонування першого енергоблоку, проектний строк експлуатації якого завершився саме в день проведення заходу – 13 грудня. Не менш важливим є питання розвитку потужностей, а саме – добудова енергоблоків 3 і 4.  У дискусії взяли участь гості з Нетішина заступник генерального директора з […]

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації 22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року на вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) проходитимуть обласні ярмарки сільськогосподарської продукції, приурочені до різдвяних свят, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА. Хмельничани зможуть придбати продукцію сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування […]

Головний сервісний центр МВС презентував новий електронний сервіс –тепер у два кліки можна перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, це надає змогу кожному громадянину самостійно впевнитись, чи було видано свідоцтво за вказаним номером. Онлайн-сервіс простий у використанні: щоб впевнитися, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видавалося, достатньо ввести його серію (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля. У випадку, якщо дана інформація міститься в Єдиному державному реєстрі МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, на екрані з’явиться вся інформація, […]