На Хмельниччині ліквідували обласний апеляційний суд

Указом Президента України «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» від 29 грудня 2017 року №452/2017 ліквідовано Апеляційний суд Хмельницької області та утворено Хмельницький апеляційний суд в апеляційному окрузі.

Відповідно до частини 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 року №1402-VIII Апеляційний суд Хмельницької області припиняє здійснення правосуддя з дня опублікування в газеті «Голос України» повідомлення голови суду про початок роботи Хмельницького апеляційного суду.

Судові справи та матеріали проваджень, які перебувають у володінні Апеляційного суду Хмельницької області передаються негайно до початку роботи Хмельницького апеляційного суду.

У зв’язку із переведенням суддів Апеляційного суду Хмельницької області Указом Президента України «Про переведення суддів» від 28 вересня 2018 року №297/2018, судові справи та матеріали, що перебували у їх провадженні, будуть передані до Хмельницького апеляційного суду в порядку, передбаченому частиною 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 року №1402-VIII .

Про дату, час та місце судового розгляду даних справ та матеріалів учасників процесу буде повідомлено додатково в порядку, передбаченому чинним процесуальним законодавством.

 

Схоже

Сертифікати на квартири їм вручив міський голова Олександр Симчишин, повідомляє прес-служба міської ради. “Рік тому ми вже покращили житлові умови двох таких сімей, – розповів очільник міста під час урочистостей з нагоди 30-тої річниці виведення військ з Афганістану. Тоді я запевнив, що будемо робити все, щоб зберегти таку традицію. Сьогодні вітаємо ще дві родини новоселів. […]

Школярі Красилівської міської громади вирізають з паперу символічних білих янголів на згадку про тих, хто віддав життя за мирну Україну. Принесуть їх 18 лютого об 11.00 на Площу Незалежності до пам’ятника Героям України. День, в який вирішувалась доля України, її майбутнє. День, коли перші янголи, віддавши життя за нашу свободу і незалежність, поринули на небо. Саме […]

Прилади вимірювання швидкості запрацювали в області з 11 лютого на трасі М12 «Стрий – Знам’янка».  Максимально дозволена швидкість руху на цій ділянці дороги – до 90 км/год. «Наразі екіпажі мають три TruCAM. Ми працюємо як в Тернопільському напрямку, так і в напрямку Вінниці. В планах є розширення зони, де їх використовуватимуть. В подальшому  це може […]