На Хмельниччині ліквідували обласний апеляційний суд | Поділля News
На Хмельниччині ліквідували обласний апеляційний суд

enter Указом Президента України «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» від 29 грудня 2017 року №452/2017 ліквідовано Апеляційний суд Хмельницької області та утворено Хмельницький апеляційний суд в апеляційному окрузі.

source site Відповідно до частини 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 року №1402-VIII Апеляційний суд Хмельницької області припиняє здійснення правосуддя з дня опублікування в газеті «Голос України» повідомлення голови суду про початок роботи Хмельницького апеляційного суду.

Судові справи та матеріали проваджень, які перебувають у володінні Апеляційного суду Хмельницької області передаються негайно до початку роботи Хмельницького апеляційного суду.

http://myswallowtail.com/?x=indian-food-weight-loss У зв’язку із переведенням суддів Апеляційного суду Хмельницької області Указом Президента України «Про переведення суддів» від 28 вересня 2018 року №297/2018, судові справи та матеріали, що перебували у їх провадженні, будуть передані до Хмельницького апеляційного суду в порядку, передбаченому частиною 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 року №1402-VIII .

Про дату, час та місце судового розгляду даних справ та матеріалів учасників процесу буде повідомлено додатково в порядку, передбаченому чинним процесуальним законодавством.

 

here
Схоже

У Кам’янці-Подільському на місці майбутнього Меморіалу присязі на вірність Україні заклали камінь, присвячений 100-річчю УНР. Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич. “Перший крок зроблено – щойно в рамках відкриття туристичного сезону відкрили перший камінь Меморіалу Присязі на вірність Україні, присвячений 100-річчю УНР. Закарбували знаменну сторінку в історії Кам’янця – коли він був столицею УНР. Тепер […]

source link Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ТОВ “ПРО МЕДІА ГРУПП”, м. Городок через відсутність мовлення у визначений ліцензією час. Про це йдеться на сайті Нацради. Як зазначається, відповідно до акту планової виїзної перевірки ТОВ «ПРО МЕДІА ГРУПП», м. Городок Хмельницької обл. (логотип: «1 ПОДІЛЬСЬКИЙ») Національна рада на підставі моніторингу ефіру мовника у […]

Відсьогодні у хмельницької молоді є своє місце – Молодіжний центр. Розміщений заклад у центральній частині міста на вул. Кам’янецькій, 63. Про це повідомили у прес-службі міськради. Молодіжний центр має стати тим місцем, де молодь міста зможе реалізувати свої ідеї, навчатися, долучатися до волонтерського руху, розвивати лідерські здібності, співпрацювати з навчальними закладами міста, громадськими організаціями, бізнес-спільнотою. […]