На Хмельниччині ліквідували обласний апеляційний суд

Указом Президента України «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» від 29 грудня 2017 року №452/2017 ліквідовано Апеляційний суд Хмельницької області та утворено Хмельницький апеляційний суд в апеляційному окрузі.

Відповідно до частини 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 року №1402-VIII Апеляційний суд Хмельницької області припиняє здійснення правосуддя з дня опублікування в газеті «Голос України» повідомлення голови суду про початок роботи Хмельницького апеляційного суду.

Судові справи та матеріали проваджень, які перебувають у володінні Апеляційного суду Хмельницької області передаються негайно до початку роботи Хмельницького апеляційного суду.

У зв’язку із переведенням суддів Апеляційного суду Хмельницької області Указом Президента України «Про переведення суддів» від 28 вересня 2018 року №297/2018, судові справи та матеріали, що перебували у їх провадженні, будуть передані до Хмельницького апеляційного суду в порядку, передбаченому частиною 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 року №1402-VIII .

Про дату, час та місце судового розгляду даних справ та матеріалів учасників процесу буде повідомлено додатково в порядку, передбаченому чинним процесуальним законодавством.

 

Схоже

Хмельницький апеляційний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу ПАТ «Хмельницькгазу» на рішення Хмельницького міськрайонного суду від 26 квітня 2018 року. Воно зобов’язало монополіста безкоштовно встановити індивідуальний лічильник природного газу позивачу-споживачу. Рішення суду першої інстанції ПАТ «Хмельницькгаз» оскаржував, посилаючись на зміни у Законі України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного […]

13 грудня о четвертій ранку в Службі порятунку «101»  отримали повідомлення про те, що на польовій дорозі поблизу села Перекора Старосинявського району водій автомобіля Mercedes-Benz Vito через погіршення погодних умов застряг у заметі та не в змозі самостійно продовжити рух. У салоні на момент пригоди знаходилось двоє людей. Рятувальники, які прибули до місця події, за […]

Наразі служба дільничих офіцерів поліції проходить активне реформування на відповідність усталеним у Європі принципам community policing — тісної взаємодії поліції і громади. Такий підхід не обмежується боротьбою зі злочинністю. Він є значно ширшим і зачіпає практично всі сфери життя, повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області. Філософія community policing передбачає підвищення рівня довіри між поліцією і […]