На Хмельниччині ліквідували обласний апеляційний суд

Указом Президента України «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» від 29 грудня 2017 року №452/2017 ліквідовано Апеляційний суд Хмельницької області та утворено Хмельницький апеляційний суд в апеляційному окрузі.

Відповідно до частини 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 року №1402-VIII Апеляційний суд Хмельницької області припиняє здійснення правосуддя з дня опублікування в газеті «Голос України» повідомлення голови суду про початок роботи Хмельницького апеляційного суду.

Судові справи та матеріали проваджень, які перебувають у володінні Апеляційного суду Хмельницької області передаються негайно до початку роботи Хмельницького апеляційного суду.

У зв’язку із переведенням суддів Апеляційного суду Хмельницької області Указом Президента України «Про переведення суддів» від 28 вересня 2018 року №297/2018, судові справи та матеріали, що перебували у їх провадженні, будуть передані до Хмельницького апеляційного суду в порядку, передбаченому частиною 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 року №1402-VIII .

Про дату, час та місце судового розгляду даних справ та матеріалів учасників процесу буде повідомлено додатково в порядку, передбаченому чинним процесуальним законодавством.

 

Схоже

За словами начальника Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталія Дзюби, перевірятимуть надання послуг на таксі не лише в обласному центрі, а й в усіх містах області. У 2018 році інспектори акцентуватимуть свою увагу на контролі роботи таксі. Починаючи з 1 листопада відпрацьовуватимуть перевірки спільними мобільними групами, до складу яких входять ДФС та поліція. Загалом у […]

ПриватБанк запустив жовтневий кешбек для клієнтів, які купують квитки на потяги та автобуси в мобільному Приват24. З 15 жовтня до 15 листопада отримати гарантований кешбек у розмірі 10% від вартості квитків зможуть всі, хто купить квиток у Privat24 і заплатить карткою Mastercard. Щоб узяти участь, потрібно зареєструватися на сайті та придбати квиток на поїзд чи […]

Керівництво Управління Держпраці у Хмельницькій області наклало штраф на фізичну особу-підприємця у розмірі 670 тисяч 140 грн. за використання праці шістьох офіційно неоформлених працівників. Постанову винесено на підставі акта документальної позапланової виїзної перевірки Головного управління ДФС у Хмельницькій області. Під час перевірки підприємець надав документи щодо працевлаштування 24 найманих працівників. З двома працівниками були укладені […]