Як хмельницьке «Поділля» допомогло закарпатському «Минаю»

У рамках 11-ого туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги Хмельницьке «Поділля» зустрілось із закарпатським «Минаєм». Матч відбувся в останній день вересня та став виїзним для хмельничан.

Перший тайм розпочинався із чіткої та гарно спланованої гри ФК «Минай». Його гравці одразу пішли в наступ і почали атакувати ворота суперників. На перших хвилинах вони зуміли провести декілька атак та здивувати вболівальників досить гострими моментами. Проте «Поділля» тримало оборону впевнено та непохитно. Згодом гості вирішили й себе спробувати в атаках. Одна за одною команди проводили небезпечні наступи, проте жоден так  і не завершився голом. Перша 45-хвилинка закінчилась із досить нудною нічиєю.

Другий тайм розпочинався з атак хмельничан, які все ж вирішили заволодіти м`ячем. Проте, провівши декілька наступів, подоляни почали втрачати запал, і гра знову стала рівною. Вона так і нагадувала б перший тайм, якби не фатальна помилка гравця «Поділля», яка завершилась голом на користь господарів поля. До кінця другої 45-хвилинки подоляни так і не оговтались від автоголу, тож поєдинок завершився їх мінімальною поразкою.

Таким чином, хмельницьке «Поділля» не зуміло обіграти закарпатський «Минай» у виїзному матчі та мінімально поступилось перемогою. ФК «Минай» – ФК «Поділля» 1:0.

Ірина Забавська

Схоже

До Хмельницького з’їхалиcя найсильніші волейболісти-рятуваники з різних регіонів країни. У місті відбувається фінал  Всеукраїнських змагань з волейболу серед підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій. У ньому візьмуть участь вісім найсильніших команд рятувальників, які стали переможцями у зональних відборах. Особливість цих змагань – разом з чоловіками гратимуть жінки. МТРК “Місто”

В обласному центрі пройшов черговий етап “Динаміади-2018” серед правоохоронних органів та рятувальних служб. Цього разу силовики визначали сильнішого у футзалі та боротьбі самбо. До участі в змаганнях з самбо свої команди заявили ГУНП в Хмельницькій області, Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, військова частина 3053 Нацгвардії, УСБУ в області, а також рятувальники. Четверо […]

Стипендія міського голови кращим спортсменам міста існує в Хмельницькому з 1998 року. Відтоді у положення щодо розміру та категорій осіб, котрі можуть претендувати на ці кошти, неодноразово вносилися зміни. Чергові корективи внесли на вчорашньому засіданні виконавчого комітету. Так, для спортсменів, котрі виступають на змаганнях такого рівня як Чемпіонати Європи, Чемпіонати світу та Олімпійські ігри збільшили […]