На Хмельницькій АЕС працює міжнародна місія | Поділля News
На Хмельницькій АЕС працює міжнародна місія

З першого жовтня на Хмельницькій АЕС розпочала роботу місія підтримки Всесвітньої асоціації операторів, які експлуатують АЕС. Тема візиту – «Протиаварійна готовність. Управління запроектними аваріями, експлуатація альтернативної мобільної техніки». До складу місії увійшли експерти з Болгарії, Чехії, Угорщини та України.

За словами керівника делегації, Радника ВАО АЕС-МЦ Андрія Підопригори, місія складається з асист-візиту й технічної підтримки. «У рамках асист-візиту ми будемо спостерігати, брати інтерв’ю, працювати з документацією», – зазначає керівник місії. Під час другої половини візиту експерти презентуватимуть свої напрацювання щодо протиаварійної готовності.

go Генеральний директор ХАЕС Микола Панащенко ознайомив учасників місії з основними показниками роботи станції й  виявив бажання до співпраці та набуття кращого світового досвіду.

go here Згідно з програмою перебування, місія технічної підтримки ВАО АЕС триватиме на ХАЕС з першого по п’яте жовтня. По завершенні візиту експерти нададуть звіт, пропозиції та рекомендації щодо покращення протиаварійної роботи на станції.

go here Довідк ово:

Всесвітня асоціація організацій, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС, WANO), об’єднує всіх операторів АЕС світу. Вона сприяє обміну досвідом експлуатації АЕС, щоб члени Асоціації могли працювати спільно для досягнення найвищого рівня безпеки та надійності при експлуатації своїх атомних станцій.

source url
Схоже

У Летичівському та Полонському районах працівники поліції виявили двох чоловіків, які ловили рибу за допомогою сіток. Про це повідомили у прес-службі обласної поліції. “На жаль, трапляються люди, які ігнорують встановлені заборони і ловлять рибу в період нересту у великих обсягах і за допомогою заборонених знарядь лову. Так, 17 травня близько 14.30 години у Полонському районі […]

16 травня цього року на Хмельницькій АЕС радилися працівники підрозділів із запобігання і протидії корупції. У нараді з питань реалізації повноважень в частині антикорупційної діяльності взяли участь представники ДП «НАЕК «Енергоатом» на чолі із директором із запобігання і протидії корупції – радником президента енергокомпанії Олегом Поліщуком, фахівці всіх АЕС України та відокремлених підрозділів Компанії. Розпочинаючи […]

Хмельницький апеляційний суд не задовольнив апеляційну скаргу ОСББ обласного центру на рішення Хмельницького міськрайонного суду. Об’єднання просило задовольнити його позов і зобов’язати власника однієї із квартир будинку знести прибудову до неї. Як повідомляє прес-служба суду, свій позов представники ОСББ обґрунтовували тим, що будівництво прибудови здійснено на земельній ділянці, яка є прибудинковою територією. Земельною ділянкою користуються […]