Жителі Хмельниччини зможуть долучитися до розшуку зниклих дітей

У ГУНП у Хмельницькій області відбулась презентація соціальної ініціативи Національної поліції України та одного з українських операторів мобільного зв‘язку «Пошук дітей».

За словами куратора підрозділів превентивної діяльності, заступника начальника ГУНП Валентина Білянського,  з початку 2018 року ювенальні поліцейські Хмельниччини спільно з працівниками інших служб та підрозділів розшукали й повернули додому 92 дитини. 85% з них знайшли упродовж першої доби після зникнення.

«Переважна більшість дітей самовільно залишала місце проживання після конфлікту з батьками або через відсутність належного нагляду з боку дорослих», – зазначив Валентин Білянський.

Керівник ювенальної превенції Сергій Цимбалюк зазначив, що до розшуку дітей залучається максимальна кількість поліцейських, адже всі розуміють, що це надзвичайна подія.

«Всі розуміють, що найефективнішими є перші години пошукових заходів, і проект «Пошук дитини» створений спеціально для того, аби в найкоротший термін зібрати максимально повну інформацію», – підкреслив Сергій Цимбалюк

Менеджер по зв‘язках із громадськістю компанії з надання послуг мобільного зв‘язку Володимир Буга роз’яснив, що сервіс працюватиме на базі СМС-повідомлень.  Завдяки  технічним можливостям мобільної мережі оперативні сповіщення громадян про зниклих дітей міститимуть інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку поліції з детальнішою інформацією та фото. Повідомлення отримають абоненти, які перебували в радіусі від одного до трьох кілометрів від місця зникнення дитини. У випадку, якщо абоненти бачили дитину або володіють якоюсь інформацією про її місцеперебування, вони одразу можуть зателефонувати на оперативну лінію 102.

Поліцейські сподіваються, що така співпраця з оператором мобільного зв‘язку дозволить більш активно залучати громадян до розшуку зниклих дітей.

Схоже

Надвечір 13 лютого хмельничани мали змогу побачити наживо виступи улюблених акторів «Кварталу 95», на чолі зі своїм лідером і заразом кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Концертів було два. Перший – соціальний. Запрошення на нього безкоштовно отримали представники малозабезпечених верств: тут були й люди з особливими потребами, і ветерани АТО, і студенти. Другий концерт був комерційним. […]

Триває польовий вихід одного з підрозділів загону 8 Окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Групи відпрацьовують вихід у тил противника у повному бойовому спорядженні для виконання розвідувально-диверсійних завдань, відрив від противника з подальшим виходом в район евакуації, повідомляє відділення інформагенства оборонного відомства в Хмельницькому. На тактичному полі спецпризначенці під керівництвом досвідчених […]

8 лютого 2019 року на базі навчально-тренувального центру ВП ХАЕС відбулися громадські слухання з питань продовження строку експлуатації (ПСЕ) першого енергоблока за участі громадськості Білогірського району Хмельницької області. Розпочинаючи процес громадських обговорень генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко зазначив, що тенденція продовження терміну експлуатації енергоблоків є прийнятою у багатьох країнах, що експлуатують атомні електростанції. На […]