Жителі Хмельниччини зможуть долучитися до розшуку зниклих дітей

У ГУНП у Хмельницькій області відбулась презентація соціальної ініціативи Національної поліції України та одного з українських операторів мобільного зв‘язку «Пошук дітей».

За словами куратора підрозділів превентивної діяльності, заступника начальника ГУНП Валентина Білянського,  з початку 2018 року ювенальні поліцейські Хмельниччини спільно з працівниками інших служб та підрозділів розшукали й повернули додому 92 дитини. 85% з них знайшли упродовж першої доби після зникнення.

«Переважна більшість дітей самовільно залишала місце проживання після конфлікту з батьками або через відсутність належного нагляду з боку дорослих», – зазначив Валентин Білянський.

Керівник ювенальної превенції Сергій Цимбалюк зазначив, що до розшуку дітей залучається максимальна кількість поліцейських, адже всі розуміють, що це надзвичайна подія.

«Всі розуміють, що найефективнішими є перші години пошукових заходів, і проект «Пошук дитини» створений спеціально для того, аби в найкоротший термін зібрати максимально повну інформацію», – підкреслив Сергій Цимбалюк

Менеджер по зв‘язках із громадськістю компанії з надання послуг мобільного зв‘язку Володимир Буга роз’яснив, що сервіс працюватиме на базі СМС-повідомлень.  Завдяки  технічним можливостям мобільної мережі оперативні сповіщення громадян про зниклих дітей міститимуть інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку поліції з детальнішою інформацією та фото. Повідомлення отримають абоненти, які перебували в радіусі від одного до трьох кілометрів від місця зникнення дитини. У випадку, якщо абоненти бачили дитину або володіють якоюсь інформацією про її місцеперебування, вони одразу можуть зателефонувати на оперативну лінію 102.

Поліцейські сподіваються, що така співпраця з оператором мобільного зв‘язку дозволить більш активно залучати громадян до розшуку зниклих дітей.

Схоже

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації 22 грудня 2018 року та 05 січня 2019 року на вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) проходитимуть обласні ярмарки сільськогосподарської продукції, приурочені до різдвяних свят, повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА. Хмельничани зможуть придбати продукцію сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування […]

Головний сервісний центр МВС презентував новий електронний сервіс –тепер у два кліки можна перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, це надає змогу кожному громадянину самостійно впевнитись, чи було видано свідоцтво за вказаним номером. Онлайн-сервіс простий у використанні: щоб впевнитися, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видавалося, достатньо ввести його серію (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля. У випадку, якщо дана інформація міститься в Єдиному державному реєстрі МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, на екрані з’явиться вся інформація, […]

Новий підрозділ у селі Чотирбоки Ленковецької об’єднаної територіальної громади Шепетівського району приступив до бойового чергування 7 грудня. Загалом це вже 91-й підрозділ місцевої пожежної охорони на Хмельниччині, повідомляє сайт Шепетівки. Пожежна команда обслуговуватиме 17 навколишніх сіл, розташованих у семи сільських радах. Це дозволить скоротити час прибуття допомоги рятувальників вдвічі. Відтак громада, а це близько 7 […]