Доповідь інженера ХАЕС визнана кращою на Українській конференції з фізичного захисту | Поділля News
Доповідь інженера ХАЕС визнана кращою на Українській конференції з фізичного захисту

here З 24 по 28 вересня в Енергодарі відбулась XV Українська конференція з фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів.  Участь у заході взяли й представники Хмельницької АЕС.

Організатором конференцій, що проводяться в Україні з 2003 року, є  Навчальний центр з фізичного захисту, обліку та контролю ядерного матеріалу імені Джорджа Кузмича ІЯД НАН України.

Цьогоріч тематика форуму стосувалась заходів із забезпечення благонадійності персоналу ядерних установок та радіаційно-небезпечних об’єктів, проблем транспортування ядерних та інших радіоактивних матеріалів, фізичного захисту джерел іонізуючого випромінювання, питань кадрового забезпечення, стану культури захищеності на об’єктах тощо. Атомники обговорили також актуальні питання із забезпечення готовності персоналу та особового складу підрозділів з охорони щодо дій в умовах надзвичайних і кризових ситуацій, заходи з протидії кіберзагрозам на ядерних установках та інших радіаційно-небезпечних об’єктах, а також роль правоохоронних органів у виявленні, запобіганні та попередженні актів ядерного тероризму.

enter site Хмельницьку АЕС представили інженер з експлуатації СФЗ Павло Фальковський та інженер-радіофізик ВЯБ Юлія Солоненко. За рішенням оргкомітету, доповідь Павла Фальковського, присвячена проблемам фізичного захисту джерел іонізуючого випромінювання, була удостоєна першого місця.

go here Крім представників Енергоатома в конференції взяли участь фахівці низки міністерств, відомств та підприємств України, діяльність яких пов’язана з фізичним захистом, обліком та контролем ядерних матеріалів, а також представники міжнародних організацій та установ.

 

Схоже

go to link У Летичівському та Полонському районах працівники поліції виявили двох чоловіків, які ловили рибу за допомогою сіток. Про це повідомили у прес-службі обласної поліції. “На жаль, трапляються люди, які ігнорують встановлені заборони і ловлять рибу в період нересту у великих обсягах і за допомогою заборонених знарядь лову. Так, 17 травня близько 14.30 години у Полонському районі […]

16 травня цього року на Хмельницькій АЕС радилися працівники підрозділів із запобігання і протидії корупції. У нараді з питань реалізації повноважень в частині антикорупційної діяльності взяли участь представники ДП «НАЕК «Енергоатом» на чолі із директором із запобігання і протидії корупції – радником президента енергокомпанії Олегом Поліщуком, фахівці всіх АЕС України та відокремлених підрозділів Компанії. Розпочинаючи […]

Хмельницький апеляційний суд не задовольнив апеляційну скаргу ОСББ обласного центру на рішення Хмельницького міськрайонного суду. Об’єднання просило задовольнити його позов і зобов’язати власника однієї із квартир будинку знести прибудову до неї. Як повідомляє прес-служба суду, свій позов представники ОСББ обґрунтовували тим, що будівництво прибудови здійснено на земельній ділянці, яка є прибудинковою територією. Земельною ділянкою користуються […]