Дунаївчани святкували День своєї громади

615 років місту Дунаївці та лише 3 – Дунаєвецькій  міській об’єднаній територіальній громаді.  Святкове дійство тривало 29 та 30 вересня. Для початку  «Подільська підкова» зібрала мешканців на святкування третьої річниці громади у Дем’янковецькій долині.  Тут були веселощі, показові кінні виступи, місцеві творчі колективи та зіркові гості, а ще розваги, частування та багато сюрпризів.

«Три роки тому ми усі ризикнули та об’єднались в єдине ціле, а це більше 40 000 мешканців. І ми щодня разом намагаємось досягнути кращого, аби наша громада була комфортною для кожного мешканця. Я безмежно вдячна кожному за неоціненний вклад в організацію не лише свята, а й в щоденний розвиток. Вдячна за ініціативи та їх впровадження. Зміни відбуваються щоденно, адже ми розуміємо що лише спільними зусиллями ми досягнемо бажаного результату»,  – відзначила голова Дунаєвецької міської ОТГ Евеліна Заяць.

Неабияк підготувались представники старостатів – кожен намагався продемонструвати гостинність та щедрість врожаю їхнього населеного пункту, розважити гостей та прикрасити свято незабутніми емоціями. Тут і яблунева, гарбузова, макова та м’ясна хати, цікаві українські експонати та костюми, пісні та танці – все для того, щоб розважити мешканців громади та гостей. У 2015 році саме дунаївчани першими в області ризикнули та підтримали адміністративно-територіальну реформу, об’єднались та почали працювати. Сьогодні вони визнані кращими в Україні та обертів не збавляють.

«Мені як представнику Президента України  надзвичайно приємно сьогодні вітати зі святом не лише найбільшу, а й найкращу об’єднану територіальну громаду. Ви першими вирішили випробувати на собі найбільшу реформу – адміністративно-територіальну. І вже сьогодні ви, як ніхто інший,  побачили її результат: позитивний –  той, що спрямований на благо людей. Насправді, хочу побажати вашій громаді розвитку, ще більших досягнень. Ви в жодному разі не маєте збавляти обертів, однією дружньою командою докладати максимум зусиль, аби розвиватися та не залишати позиції лідера. Я переконаний, що у вас це неодмінно вийде, адже вже сьогодні з вас беруть приклад інші об’єднані громади, а це справді показник. Тому у ваше свято бажаю вам та вашим родинам миру, затишку та добра. Переконаний, що ми усі разом зуміємо покращити рівень життя кожного мешканця вашої громади, всієї Хмельницької області та України», – відзначив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

 Насправді Дунаєвецька міська ОТГ стала зразковою, сюди приїздять набратись досвіду представники інших громад, місцеве ж керівництво постійно навчається, відвідуючи форуми та з’їзди різних рівнів. На стоять осторонь розвитку громади і мешканці – завжди готові не лише пропонувати, а й впроваджувати ініціативи влади, адже знають, що спільними зусиллями результат буде значно кращим.  Незмінно підтримує Дунаєвецький район і народний депутат Олександр Герега.  Разом з командою організації «За конкретні справи» вдалось змінити чимало: освітні заклади, медичні, спортивні зали. Працюють разом з органами місцевого самоврядування і сьогодні. Відтак у свято подарунком для місцевих став приїзд українського артиста Олександра Кварти.

Не менш насиченим став і другий день святкування. Цього разу головне дійство розгорнулось у центрі міста Дунаївці. Традиційно разом з мешканцями голова Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади взяла участь у велопробізі, підтримала ініціативу і керівник фракції політичної партії «За конкретні справи» у Хмельницькій обласній раді Уляна Ткаченко:

«Насправді надзвичайно приємно бачити зміни громади. Дунаєвчани разом з представниками місцевого самоврядування вже третій рік демонструють єдність, завжди намагаються здивувати гостей і це не лише в свято. Наша команда організації «За конкретні справи» разом з нашим лідером, народним депутатом Олександром Володимировичем Герегою, за ці три роки стали свідками кардинального перетворення на краще. Тому нам вдвічі приємніше працювати разом з дієвими людьми, тими, хто власним прикладом змінює свій населений пункт. Ми від усієї душі бажаємо вам стати справді європейським містечком, а ви за ці три роки продемонстрували справді велике бажання та можливості для цього. Ви і надалі можете розраховувати на підтримку нашої команди, адже спільними зусиллями ми зуміємо досягнути потрібних змін»

Знайти заняття до душі тут міг кожен, адже цими днями у Дунаївцях проходив і турнір з більярду, творчий конкурс «Битва талантів» за приз міського голови у 5000 гривень, безліч розваг та забав чекало на дітей та дорослих. Святковий настрій підкреслювали і вітання, і плани тих, хто щоденно працює на благо розвитку громади та Хмельниччини в цілому.  Ще одним сюрпризом для дунаївчан від народного депутата України Олександра Гереги та команди громадської організації «За конкретні справи» став виступ зіркового гостя Арсена Мірзояна.

Юлія Кучер

 

Схоже

Надвечір 13 лютого хмельничани мали змогу побачити наживо виступи улюблених акторів «Кварталу 95», на чолі зі своїм лідером і заразом кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Концертів було два. Перший – соціальний. Запрошення на нього безкоштовно отримали представники малозабезпечених верств: тут були й люди з особливими потребами, і ветерани АТО, і студенти. Другий концерт був комерційним. […]

Триває польовий вихід одного з підрозділів загону 8 Окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Групи відпрацьовують вихід у тил противника у повному бойовому спорядженні для виконання розвідувально-диверсійних завдань, відрив від противника з подальшим виходом в район евакуації, повідомляє відділення інформагенства оборонного відомства в Хмельницькому. На тактичному полі спецпризначенці під керівництвом досвідчених […]

8 лютого 2019 року на базі навчально-тренувального центру ВП ХАЕС відбулися громадські слухання з питань продовження строку експлуатації (ПСЕ) першого енергоблока за участі громадськості Білогірського району Хмельницької області. Розпочинаючи процес громадських обговорень генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко зазначив, що тенденція продовження терміну експлуатації енергоблоків є прийнятою у багатьох країнах, що експлуатують атомні електростанції. На […]