Вдова загиблого АТОвця позивається проти РФ на 180 тисяч євро

До Хмельницького міськрайонного суду  звернулась вдова військовослужбовця. У своїх інтересах та в інтересах двох малолітніх дітей вона позивається до Російської Федерації про стягнення моральної шкоди в розмірі 180 000 євро.

Позивачка повідомила, що  в червні 2015 року під час здійснення розвідки місцевості поблизу с. Опине Ясинуватського району Донецької області її чоловік натрапив на мінне поле й підірвався. Від травм, не сумісних із життям, він помер.

У позовній заяві жінка вказує, що факт  військової агресії Російської Федерації проти України загальновідомий. Хмельничанка зазначає, що через загибель чоловіка втратила сенс життя та віру в майбутнє, тому саме з цієї країни  слід стягнути моральну шкоду, завдану загибеллю чоловіка та батька, адже РФ повинна нести відповідальність за військові дії, в результаті яких гинуть українці.

Визначаючи розмір спричиненої їй моральної шкоди, позивачка керувалась практикою  Європейського суду з прав людини, зокрема рішень: «Хачукаевы против Росии»,  «Сагаева и другие против Росии»,  «Исламова против Росии».

Яким буде рішення суду наразі поки невідомо.

Схоже

Сучасний лікувально-діагностичний 8-поверховий корпус з’явиться на території Хмельницької обласної дитячої лікарні за три роки. Будівництво активно розпочалося на початку серпня. На разі завершується монтаж першого наріжного фундаментного блоку. Керівники області обіцяють за бюджетні кошти забезпечити новий медичний заклад усім необхідним сучасним обладнанням, серед яких, зокрема, й апарат МРТ. Подробиці у сюжеті МТРК Місто.

За словами начальника Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталія Дзюби, перевірятимуть надання послуг на таксі не лише в обласному центрі, а й в усіх містах області. У 2018 році інспектори акцентуватимуть свою увагу на контролі роботи таксі. Починаючи з 1 листопада відпрацьовуватимуть перевірки спільними мобільними групами, до складу яких входять ДФС та поліція. Загалом у […]

ПриватБанк запустив жовтневий кешбек для клієнтів, які купують квитки на потяги та автобуси в мобільному Приват24. З 15 жовтня до 15 листопада отримати гарантований кешбек у розмірі 10% від вартості квитків зможуть всі, хто купить квиток у Privat24 і заплатить карткою Mastercard. Щоб узяти участь, потрібно зареєструватися на сайті та придбати квиток на поїзд чи […]