Вирушаючи до театру, не забудьте змінне взуття

Якщо ви вважаєте ознакою справжнього театрала бінокль чи віяло, ваші погляди безнадійно застаріли. Тепер справжні театрали беруть із собою на вистави… шкарпетки або змінне взуття. У півтора-три роки це доречніше, ніж віяло – адже в «Baby-театрі» так взута й публіка, і актори.

У Хмельницькому обласному академічному ляльковому театрі «Дивень» до приходу наймолодших глядачів готувалися упродовж двох місяців. Для цього облаштовували спеціальну м’яку  глядацьку залу,  підготували акторів і поставили виставу з промовистою назвою «Бебі – бум, бум! Знайомство».

«Бебі-театр» розрахований на 15 малюків віком від півтора до трьох  років. Він готує дітей до сприйняття театру через властиві йому засоби виразності, гру й перебування в колективі. Спочатку дія відбувається на екрані, а потім на сцені. Особливістю вистав є  взаємодія акторів з глядачами, завдяки якій діти  розвивають моторику рук  і вчаться пізнавати світ.

За словами директорки «Дивня» Али Пундік, саме таких дитячих театрів в Україні поки немає. У Рівному  це бебі-рум, а в Києві вистави розраховані на значну кількість дітей і відбуваються на малій сцені. «Ми пішли шляхом індивідуальної  роботи з кожною дитиною. Для нас це важливіше»,  – наголосила пані Пундік.

«Бебі-театр» чекає на своїх прихильників по суботах та середах о 10.30.

Із собою просять приносити змінне взуття.

Схоже

Упродовж місяця в обласній бібліотеці для юнацтва триватиме виставка випускних робіт учнів 27-ої спеціалізованої школи імені Дмитра Іваха. У цьому закладі мистецькі дисципліни діти вивчають з першого класу. В експозиції «Палітра настрою» зібрано 30 робіт минулорічних одинадцятикласників. Основною темою виставки став космос. Подробиці у сюжеті МТРК Місто.

Заявки на участь у IV театральному фестивалі «Комора», який проходитиме з 18 по 21 жовтня в РЦКМ “Розмай” (вул. Шевченка 41), за словами організаторів, подали 34 колективи. Однак на сцені Кам’янця-Подільського зіграють лише найкращі, повідомляє прес-служба міської ради. У програмі – різножанрові вистави, перфоманси від кращих театральних колективів з різних куточків України, майстер-класи, цікаві зустрічі, […]

«Три бачення», яке обʼєднало різних за стилем та світоглядом авторів зі Славути та Ізяслава, презентували славутчанам 16 жовтня. Арт-подія, яка в такому форматі проходила у райцентрі вперше, була приурочена до Дня художника, який щороку відзначається в Україні 14 жовтня. На творчому заході були присутні представники міської влади, працівники музею, учні навчальних закладів та жителі міста. […]