Хмельницька міська рада збільшила підтримку силових структур і учасників АТО

У Хмельницькому відбулась  двадцять п’ята сесія міської ради.

Її засідання розпочалось хвилиною мовчання на вшанування пам’яті загиблих за Україну. Як сказав міський голова Олександр Симчишин, відтепер сесії так розпочинатимуться завжди.

Серед 143 питань, розгянутих депутатами, було внесення змін до бюджету міста на 2018 рік. Міська рада розподілила перевиконання дохідної частини в сумі майже 60 млн грн. Також були внесені уточнення до видаткової частини. Видатки переважно стосувалися завершення підготовки до опалювального сезону, продовження будівництва об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема НВК на Озерній, НВО №1, НВК №10, дитсадка мікрорайону Лезневе. Йшлося також про придбання медичного обладнання для міської та міської дитячої лікарень, ремонтів у школах та дитсадках, будівництво мереж водопостачання й каналізації, будівництво нової магістральної дороги на вулиці Січових Стрільців.

Окрім того рада  ухвалила зміни до програм підтримки військових частин, силових структур, військового госпіталю, передбачивши відповідне фінансування.

Також рішенням сесії було додано ще 200 тисяч гривень на навчання учасників АТО у вишах.

При розгляді земельних питань депутати міської ради  виділили вісім земельних ділянок під житлове будівництво для учасників АТО і одній сім’ї загиблого. Вісьмом учасникам АТО та двом сім’ям загиблих були виділені земельні ділянки під гаражі.

Схоже

Сучасний лікувально-діагностичний 8-поверховий корпус з’явиться на території Хмельницької обласної дитячої лікарні за три роки. Будівництво активно розпочалося на початку серпня. На разі завершується монтаж першого наріжного фундаментного блоку. Керівники області обіцяють за бюджетні кошти забезпечити новий медичний заклад усім необхідним сучасним обладнанням, серед яких, зокрема, й апарат МРТ. Подробиці у сюжеті МТРК Місто.

За словами начальника Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталія Дзюби, перевірятимуть надання послуг на таксі не лише в обласному центрі, а й в усіх містах області. У 2018 році інспектори акцентуватимуть свою увагу на контролі роботи таксі. Починаючи з 1 листопада відпрацьовуватимуть перевірки спільними мобільними групами, до складу яких входять ДФС та поліція. Загалом у […]

ПриватБанк запустив жовтневий кешбек для клієнтів, які купують квитки на потяги та автобуси в мобільному Приват24. З 15 жовтня до 15 листопада отримати гарантований кешбек у розмірі 10% від вартості квитків зможуть всі, хто купить квиток у Privat24 і заплатить карткою Mastercard. Щоб узяти участь, потрібно зареєструватися на сайті та придбати квиток на поїзд чи […]