Майже 50 родин нацгвардійців Хмельниччини зустрінуть свято Покрови у власному житлі

Сьогодні 46 родин учасників антитерористичної операції та ветеранів лав Національної гвардії України отримали сертифікати на квартири  у новенькій 9-типоверхівці.

Будинок загальною площею понад 5000 м2 зведений у рамках реалізації державної програми забезпечення житлом військовослужбовців.

На урочисту церемонію вручення сертифікатів на житло завітали командувач Національної гвардії України генерал-полковник Аллеров й представники обласної та міської влади.

Вітаючи новоселів, Юрій Аллеров наголосив, що підвищення соціальних гарантій особового складу – один із пріоритетних напрямків Національної гвардії, адже забезпечення військовослужбовців житлом є важливим елементом високого соціального статусу. За словами коомандувача, у 2018 році з державного бюджету на житло для військовослужбовців НГУ виділено 200 млн. грн. Завдяки цим асигнуванням його отримали 135 сімей, з яких 94 – сім’ї учасників бойових дій.

Очільник області Вадим Лозовий зауважив, що новий житловий будинок – переконливе свідчення турботи держави про своїх захисників.

«Дорогі нацгвардійці, ви отримуєте не просто нові квартири, а нові сподівання на життя, яке, поза всяким сумнівом, стане кращим, адже споконвіку саме домівка є фундаментом сімейного благополуччя», – зазначив голова Хмельницької ОДА.

Після церемонії вручення сертифікатів командування та представники влади оглянули нові помешкання й посадили у дворі молоді дерева.

Довідково:

Новий 90-квартирний будинок на два під’їзди по вул. Трудовій у місті Хмельницькому збудований за рахунок фінансування з державного бюджету України – 42,6 млн. грн.

Сертифікати на житло отримали 30 сімей військовослужбовців та ветеранів з Хмельницького та 16 сімей військовослужбовців і ветеранів західного регіону.

 

Схоже

Новий підрозділ у селі Чотирбоки Ленковецької об’єднаної територіальної громади Шепетівського району приступив до бойового чергування 7 грудня. Загалом це вже 91-й підрозділ місцевої пожежної охорони на Хмельниччині, повідомляє сайт Шепетівки. Пожежна команда обслуговуватиме 17 навколишніх сіл, розташованих у семи сільських радах. Це дозволить скоротити час прибуття допомоги рятувальників вдвічі. Відтак громада, а це близько 7 […]

З оглянутих 40 автобусів – шість випадків порушень закону про автотранспорт. Такі результати перевірки, проведеної у Хмельницькому працівниками управління «Укртрансбезпеки». За словами  старшого державного інспектора відділу держконтролю та нагляду за безпекою на транспорті Олега Вакалюка: Серед порушень – несправні задні ходові вогні та склоочисники, відсутня в омивачі вода, дадатково встановлені сидіння та  позагаражне зберігання транспортного засобу. […]

У Міжнародний день волонтера доброчинців Хмельниччини привітали і у Будинку рад. Більше 50 волонтерів отримали грамоти та подяки обласної ради, облдержадміністрації та Головного управління Національної поліції України. Заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко зауважила: Варто відзначити активну діяльність на території області таких благодійних фондів як “Центр Добриня”, “Волонтери Поділля”, “Патріоти України”, “Тепло рідних сердець”, “Подих […]