Хмельницький візьме участь у Всеукраїнській акції | Поділля News
Хмельницький візьме участь у Всеукраїнській акції

З метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, 18 жовтня Міністерство соціальної політики України у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні та Координатором проектів ОБСЄ планує проведення інформаційної акції «Хода за свободу».

Акція має на меті поінформувати громадян про небезпеку потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, основні форми та способи втягнення в експлуатацію, зокрема, в трудову.

За інформацією Хмельницької міської ради, в обласному центрі «Хода за свободу» розпочнеться 18 жовтня о 13.30. Збір учасників о 13.00. на майдані Незалежності.

Колонна рухатиметься за маршрутом: майдан Незалежності – вул. Соборна – вул. Проскурівська (до кінотеатру імені Т. Г. Шевченка).

О 14.00 год біля кінотеатру імені Т. Г. Шевченка заплановане проведення прес-конференції за участю представників суб’єктів Національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

 

 

Схоже

Ярмолинецький районний суд  визнав 24-річного місцевого мешканця винним у керуванні авто у стані алкогольного сп’яніння (частина 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Чоловіка оштрафували на 10200 грн. і на рік позбавили права кермування. Про це повідомляє прес-служба апеляційного суду. Те, що водій нетверезий, патрульні встановили на місці за допомогою драгера в присутності двох […]

Хвилина мовчання та червоні гвоздики. Близько сотні хмельничан зібралися біля меморіалу «Вічний вогонь», щоб вшанувати пам’ять полеглих при визволенні міста від німецько-фашистських загарбників 75 років тому. Німці вважали Проскурів стратегічним пунктом. Саме тут дислокувалися штаби групи армії «Південь» та 1-ої танкової армії. 25 березня 1944 року гітлерівські війська капітулювали та залишили місто. Під час боїв […]

На Хмельниччині в недобросовісного орендаря забрали землі вартістю понад 41 млн грн. Як повідомили у прокуратурі області, із приватним підприємством розірвано договори оренди 38 га землі, розташованої на території Розсошанської сільської ради Хмельницького району. “Підставою для прокурорського втручання та припинення орендних відносин стало систематичне невиконання орендарем, у користування якого ще у 2004 році для будівництва […]